İnsanların bir arabaya, mitsubishi, hala en ucuza ihtiyaç duyuyor.

Hala Wuling'in en güçlü cümleyi söylediğini hala hatırlıyorum? İnsanların ihtiyaç duyduğu, Wuling'in yaratılması ve Wuling'in orijinal taahhüdünü her zaman uyguladı. Saf elektrikli arabalara ihtiyacınız var, Hong Kong Mini EV'si geliyor. En ucuz fakat en pratik pikap ürününe ihtiyacınız var, Wuling yolculuğu. Şimdi, bahar çiçeği sezonunun uzun süre dışarı çıkması gerektiğini, tamam, tüm seyahat araç eşiğinin arabasını çekmesi gerektiğini söylediniz.

Son zamanlarda, Wuling'in yeni Baojun yeni bir seyahat arabasının bir resmini piyasaya sürdü. İthalatta sektörün şu anki durumuna dayanarak, Baojun'u bu "paradox" kırmak.

Baojun bir gizem oluşturmak isteyebilir, bu yüzden resmi olarak yayınlanan resim yeşil bir araba tarafıdır. Bu yeşil çimlerle sizi caziptir. TA'nın ön yüzünü tahmin etmek istiyorsanız, BAOJUN RC-5'e başvurabilirsiniz, çünkü "temel" değişiklikler, her zaman ön yüze yansıtılmaz.

Sadece bunun modifiye renklerle dolu mürekkep yeşilliklerle dolu olduğunu söyleyin, bu sadece arabanın rüyasının rüyasıdır. Güzel, gençlik, mutlu bir başlangıç duygusu var, ayrıca performans araçları veya bireysel araçlar için en siyah kimyasal tasarım. Ayrıca üstün tepesinin tepesi, çok iyi değil.

TA'nın günü sınırına düzdür. China.com ile bütünleşmiş olan TA, yeni Baojun ailesinin "Yıldız Geometrisi" tasarımını sürdürüyor, birbirimize taillights ile yankılar. En önemli lastikleri ve göbekleri oynamak için dışarı çıkın, 20 inç yeterlidir ve orijinal dövme merkezi, müşterilerin tüm avantajlarına gerçekten wulidir. Bununla birlikte, maliyet problemlerini göz önünde bulundurmak için, dahili fren diski ve fren kaliperleri Baojun RC-5'ten daha küçüktür. Eğer favori küçük bir ortak varsa, sonsuza dek değiştireceğim, sonuçta, tüm bu araba listelendikten sonra Fiyat çok pahalı olmayacak.

Geçerli RC-5'e dayanan bir tahmin var, bu nedenle TA 1.5T motor eşleşen CVT şanzımanını kullanıyorsa, garip olmak zorunda değilsiniz. Bu yıl yeni otomobillerin listelenmesi bekleniyor, daha fazla haber bekliyoruz.

Hayalet Araba Manzarası: Bu arabanın rengi basitçe "zehirleniyor". Dışında böyle bir tam otomobil filminin en az 5 rakamı olduğunu bilmek gerekir. Sonuç olarak Baojun doğrudan size bir fabrika verir, ne sebepler vermiyor? Aşk? Bu kesinlikle turun süper pahalı çemberinde bir patlama. Tahmin etmek ister misin, ne kadar ta?

|
To Top