Zhao Benshan kızı top iyi! Bir gün çılgın çiçek 640.000? 10.000 yuan marka kartı, satın al, yanıp sönme

6 Mart'ta, Zhao Benshan kızının topu sosyal platformda bir video çekti. Onu hayranları için bir hediye almaya çağırdı ve günde yüz binlerce geçirmeyi zorlayacak. Netizen'in sıcak bir tartışması var.

Videoda, top düzensizdir, bütün kişi şık. Doğrudan arkadaşlarımla ünlü marka mağazasına gitmeye başladı ve bir dükkandaki ışığı 300.000'den fazla harcadı, daha da göze daha fazla göz kulak olur. Süreç piyasada alışveriş yapmak gibidir, alışveriş yaptıktan sonra, kozmetik ürünleri tekrar satın almaya başlar ve sonunda alışveriş yaparken top, bu hediyelerin 640.000 harcadığınızı söyledi..

Netizen fanlar için topu gördükten sonra, "çok evcil hayvan" olduklarını ve bazı netizens'in "para gerçekten iyi olduğunu" söylediklerini söylediler ve çantalar satın aldıklarını söyledi, "Pazarı ziyaret etmenin yolu" gibi. Netizens endişelidir. Zhao Benshan, kızının parayı harcadığını ve saçma olduğunu hissedecektir: "Zhao Benshan tarafından parçalanmaktan korkmayın."

Top, Zhao Benshan'ın bir kızı olmasına rağmen, çabalarını pes etmedi, net bir kırmızıdır ve geliri doğal olarak çok önemlidir. Bir keresinde onun evini canlı yayında satın aldığını ve bir babası olmadığını söyledi. Yardım, ancak geçen yılın sonunda Pekin'in babası olduğunu iddia etti.

"Yıldız İkinci Nesil" olarak, top canlı bir yayında kendi kendine maruz kalmıştır. Sıkıntı görünüyor: "Yanlışlıkla evde, birkaç günümde, birkaç günümüz yok," Birçok netizens dinledi. Onun için "göz kamaştırıcı" ve tükürük olduklarını düşündükten sonra: "Böyle bir kız var, amcam, dağ da yorgun."

Her ne kadar top tartışmalarla dolu olmasına rağmen, çok fazla arkadaş göndermek için çok fazla insan, sadece böyle bir davranış çok lüks dedi. Top kariyeri pürüzsüz diliyorum, umarım iyi bir gelişimi olabilir.

|
To Top