Netizenler, devin resimlerinin kalitesinin çok yüksek olduğunu ve hararetli tartışmalara neden olduğunu söylüyor: birçok animasyon tokatlanabilir.

"Attack on Titan" ın ikinci sezonu yayınlandı.Bu sezonun animasyonuyla ilgili tartışmalar yüksek olmasa da çeşitli takip listelerinde hala iyi bir sıralama elde ediyor. İkinci sezonda animasyonun genel kalitesi düşmedi, kaliteli bir animasyon olarak değerlendirilebilir ve orijinal çizgi romanlarla karşılaştırıldığında etkisi gerçekten şaşırtıcı. Ama "Attack on Titan" ın animasyon kalitesi gerçekten eşsiz mi? Son zamanlarda, bazı Japon netizenler "Titan'a Saldırı" animasyonunun çok parlak olduğunu ve hiçbir animasyonun onu yenemeyeceğini söylediler ve bu görüş netizenler arasında hararetli tartışmalara da yol açtı.

Netizenlerin görüşleri: "Attack on Titan" animasyonunun kalitesinin çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Bazen bu etkinin elle yapıldığını gerçekten hayal edemiyorum. Bazı CG teknolojisi eklense bile oldukça korkutucu değil mi? Umir'in bir deve dönüştüğü ve son birkaç bölümde diğer devlerle savaştığı sahne gibi. Daha sonra takım arkadaşları tüm devleri devirmek için komployu desteklediler. Resmin pürüzsüzlüğünü hayal etmek gerçekten zor. Para ne olacak? Bundan daha güçlü bir şey var mı?

Netizenlerin görüşleri: Bu kadar çok eser var, bir düşünün, "Duyulmamış Çiçek Adı", "Nisan Sizin Yalanınız" ve benzeri, tüm işler resimdeki kusursuz değil mi? Ayrıca geçen yılki "Adınız". "Görünüşe göre kalite seviyesi de çok yüksek ve bu" Titan'a Saldırı "olmalı. Tabii sonuçta tiyatro versiyonu ve TV animasyon bütçesi ile aynı seviyede değil, bu yüzden bundan bahsetmeyeceğim.

Netizenlerin görüşleri: Yukarıda bahsettiğimiz "Duyulmamış Çiçek Adı" ve "Nisan Senin Yalanın" kıyaslanamaz ... Günlük tarz işlerde kaç tane aksiyon sahnesi olabilir? Ve "Attack on Titan" neredeyse baştan sona oynuyordu. Bu bir derece mi? En azından savaş temalı işler aramalısın, değil mi? Aslında, arsanın kalitesini bir kenara bırakır ve sadece ekran efektlerine bakarsanız, "Demir Kale'nin Cabanelli'si" hala bir savaş olabilir diye düşünüyorum. Ayrıca o zamanlar izlediğim "A Certain Scientific Super-Electromagnetic Gun S" deki hesaplaşma sahnesi de çok güzeldi.

Netizenlerin görüşleri: Evet, "A Certain Scientific Railgun" ın boyama efekti "Attack on Giant" a kaybetmemeli. Özellikle ikinci sezonda, Kamijou Touma VS savaşın bir tarafında, bu seviyenin son 10 yılın en iyisi olduğu söylenebilir. Ayrıca "Hizmetçi Kızı Kesmek" adlı bir eser gördünüz mü bilmiyorum, "Dev" üslubu ile aynı üslup olmasa da resmi niyetler de görülebiliyor.

Netizenlerin görüşleri: Kliplerin sadece bir parçasıysa, "Naruto" da görülmeye değer birçok aksiyon sahnesi var ve kesinlikle "Attack on Titan" a kaybetmeyecekler. Yani "Giant" ın resimlerinin kalitesi gerçekten yüksek mi? Gerçekten iyi görünen ilk etkiye ek olarak, daha sonra hala birçok köşeyi kesmeye dair işaretler vardı, değil mi?

Netizenlerin görüşleri: O kadar tanrısal değil, son iki yılda "Kader" den herhangi biri "Dev" i tokatlayamaz.

LOLS8: Çaylak çok gergindi ve dışarı çıktığında herhangi bir ekipman satın almadı. Tianxiu hala yarı finale yükseldi.
önceki
"İnternet Yılı Tebrikler" ve "Hadi Çin Yılı" 2019 Tianjin Bahar Şenliği Galası başarıyla sona erdi. Tianjin Bahar Şenliği Galası hayatın her kesiminden büyük beğeni topladı
Sonraki
Başka bir ortak girişim modeli düştü! Japon ağızdan ağıza söz kralı olduğunda, toplam satış hacmi 600.000'i aştı ve şimdi yılda sadece 15 birim satılıyor
"Shanghai Masters" O'Sullivan, Wilson'ı 10-6 ele geçirerek dört kez finale yükseldi ve üçüncü tacı vurdu
En güçlü eşleşme! Çinli ve Güney Koreli savunma hattı generallerinin sıfır rakibe cesur bir açıklama yapma zamanı geldi.
IGTheshy Sword Princess sadece bir atış evini değiştirdi, ancak ne yazık ki Dalong Xiaobing'e yenildi, KT oyundan sonra rahatladı
Fangsheng Köprüsü'nden geçerken Shenyao İyi Porselen'i kaçırmayın
KZ, Güney Kore'deki KPL'de göründü, Pawn ve Deft katıldı! Netizen: Filmi yeniden yayınlamak ister misiniz?
14.1 Dünya Şampiyonası: Ünlü Homan beş ardışık Mosconi'yi domine ediyor
SIPG, Çin-Japonya ilk yerli topçu hesaplaşmasını karşılamak için ana yarışa ilerliyor. Wu Lei ve Kobayashi Yulu, AFC Şampiyonlar Ligi'nin zirvesi için yarışıyor
IG'nin maç noktasını almak için ikinci çılgın katliamı ... Deft, Kral Ning'in çaresiz olduğunu gördü. KT zihniyeti yok edildi mi?
Fudan'da, tartışma ve şiirden daha baştan çıkarıcı olan şey bu Şangay mutfağı ... Bilgi Şangay
Qijun'dan vazgeçmek bir yıla değer mi? RAV4'ün Guangfeng versiyonu önümüzdeki yıl 8 hava yastığı ve 2.5 hibrit için 8AT ile piyasaya sürülecek.
Douyu'nun en iyi on çapası çıktı ve Baby Xu Xu ilk sıcak konuyu kazandı: Lu Benwei'nin eski yolunu takip etme
To Top