Zhong Lizhen'in 13 yaşındaki kızı çok olgun! Bir çift kas bacak, barbie gibi karışık kan gövdesi uygulayın

10 Mart'ta, tanınmış kadın yıldızı Zhong Lizhen, belirli bir programa katılan performans fragmanında sosyal platformda iki kız grubu aldı.

Bu yıl, 13 yaşındaki Zhang Sijie figürü, sahnede leopar kısa etek giyen çok üstündür ve resim oldukça göz alıcıdır.

Annemde iyi bir geni olup olmadığını bilmiyorum. Zhang Sijie'nin figürü oldukça uzun görünüyor, özellikle sahnede duran bir bacaklar manzaranın varlığıdır.

Oturma ve hatta zıplama, resim oldukça çiğ görünüyor, ancak beş duyu, karışık bir kan duygusu gibi görünmüyor, ancak Zhang Sijie'nin vücudu bir barbie gibi.

Aslında, 10 Şubat'ta Zhang Sijie de aynı programda mükemmel bir vücudunu gösterdi ve küçük bir kedinin Zhang Sijie'yi oynadım ve saf beyaz sevimli resim de çok fazla dikkatini tetikledi.

Yaş çok küçük olmasına rağmen, tüm yıl boyunca dans eden Zhang Sijie, özellikle bacak kısmı dışbükeyden çok açık olmuştur.

Geçen yıl Aralık ayında büyük bir oyuna katıldığımda, Zhang Sijie birçok insan tarafından güldü, ama dansı tartışılmaz.

Zhong Lizhen'in üç karma kanlı çocuğunda, eski ikincisi olan Zhang Sijie, dünyadan iyimser olmadı. Şekli, kız kardeşler karışık kan anneleri gibi görünüyor.

Ancak büyük bir gösteriye katılmaya davet edildiğinden beri, Germe platformunda Zhang Sijie ilk sersemliydi.

>

Kız kardeşlerimi takip ettiğimde, onu kız kardeşleriyle karşılaştırmak için hala bir sürü netizens olacak, ama şimdi kendimi çok iyi gösterebildim.

Yıldızların birçoğu ve eğlence çevrelerinin ikinci nesilleri, ebeveynlerine benzer beş duyu ile popülerdir, ancak Zhang Sijie'nin daha sonra herkesin olduklarını bilmelerini sağlama çabaları gibi, çok fazla olmadığını, herkesin bu kadar iyimser olmadığını merak etmeyin kız kardeş.

|
To Top