Halkların atış arabası, Hong Kong Mini 200 gün içinde 200.000 birim satıyor, çok kolay ve eğlenceli

Zendy Tüketicilerin büyük ortamında, "Young", bu örneğin, bu örneğin Giyim Markası Uniqi'nin, genellikle son zamanlarda yapılan giyim marka uniqi gibi pek çok örnek olduğunu kanıtlayabilen tüm endüstri reformlarının temel unsurları haline geldi. Yıllar ve her türlü Anime IP ortaklaşa ve özel kostümleri başlattı. Tabii ki, otomotiv pazarında, "Young" doğal olarak çeşitli otomobil markalarının gelişmesinden biri haline geldi. BMW gibi, M sisteminde, 4 serisi, 6 series ve diğer modeller daha portre büyük ağız ızgarası tasarımı tanıttı. Ayrıca, modern de son yıllarda feslik, yeni Sonata, Yeni Ilant vb. Başlattı, iyi bir örnektir.

Özerk markada, SAIC'in genel wulinginin nispeten aydınlık araçlardan biri olduğu "Young" yoluna başlamış birçok araç firması var. Shangqi General Wuli'nin nedeni, SAIC'in makro Miniev olan yüksek fiyatlı bir model olan yüksek fiyatlı bir model yarattığı nedeni. Bugünün Hong Kong Miniev, otomobil pazarında sadece yüksek kalitede yüksek fiyatlı bir sayı değil, aynı zamanda birçok genç insanı kendi oyunlarıyla tanır, çok fazla makro tabanlı Miniev'in kişisel modifikasyon sürümünü elde etti. Hatta Wuling yetkilisi bile Hong Kong Miniev ile ilgili olarak değiştirilmiş bir model başlattı veya resmi değişiklik faaliyetleri düzenlemiştir.

Satış verilerinden, Hong Kong Miniev, 2021 Ocak'ta Evseles'de, Dünyanın Yeni Enerji Binek Otomobil Satış Listesi'nde 36.676 olağanüstü sonuçlarla, Ocak ayında en iyi yeni enerji, Ocak ayında en iyi satan en iyi yeni enerji olan Ocak ayında ilk sırada yer aldı. Aynı zamanda, Hongguang Miniev ayrıca 4 Mart'ta, Hong Kong Miniev'den 200 gün sonra, birikmiş satışlar 200.000 markayı aştı ve günde ortalama 1.000 araç satan, küresel küçük yeni bir enerji aracı haline geldi. Satış Kayıt Oluşturma. Tarafından.

Aynı zamanda, resmi verilerden, araç sahiplerinin sahiplerinin% 72'si, 90'a aittir ve kadın sahibinin sahibi% 60'tan fazla, bu da kaç liderliğin genç olduğunu görebilecek . Öyleyse, neden karşılıklı miniev, gençlerin favorisi alıyor? Bu iki nedenle ilgilidir. Özellikle bakın:

Bir yandan, Hong Kong Miniev'in oynanabilirliği çok yüksektir ve modifikasyonun büyük bir potansiyeli vardır. Dut Miniev aslen listelendiğinde, Wuling Hong Kong Miniev'in 6x6 pikap versiyonunu başlattı ve ayrıca Makro Miniev ve Merhaba Çay, Yoho! Ortak işbirliğini bekliyorum. Bu yıl 4 Mart'ta, Wuling resmi ayrıca bir Hong Kong Miniev "Pansuman ve Dramatik Yaratıcı Festivali - Yetişkinler 'Küçük Cennet" faaliyetlerini de başlattı, etkinlik en büyük yeni enerji sahibinin şampiyonası oldu ve ayrıca her bir makro Miniev modeli topladı. sınıf birey değiştirildi.

Bu Gelgit Yaratılışında, Hong Kong Miniev Sahiplerine ek olarak, kendi modifiye edilmiş programlarını iletebilir, Wuling yetkilisi de Pantone evreninde işbirliği yapacaklarını, ortaklaşa beyaz pembles, tereyağı, limon sarı bu üç benzersiz "Wuling Bahar" boyama . Üç ana renk rengi ve rutin modeli farklı renklendirmeye sahiptir ve Wuling markası, bir sonraki gençlerin estetiği ile donatılmış, makro Miniev için daha fazla oynanabilirlik getiren otomobil keşif genine de serbest bırakılır.

Öte yandan, Makro Miniev'in ürün gücü, nispeten güçlüdür. Fiyatlandırma açısından, makro Miniev, makro minievin uygun maliyetli olmasını sağlayan 28.800 -38.800'lük bir fiyatla pazara girdi. Aynı zamanda, Makro Miniev küçük ve esnektir, araba 2917mm, araba 1493 mm'dir ve şehrin sokak sokak sokak sokaklarında kolayca ulaşılabilir, reçel ve otopark da daha kolaydır. Ve küçük boyutlu vücut + saf elektrikli tahrik + arka arka tahrik paketi, Makro Miniev'in manipülasyon duygusunun iyi olmasına izin verin, oynamaya hazır olabilir.

Özet olarak, Hong Kong Miniev sadece bir model değil, aynı zamanda eşsiz bir model kültürü değil, gençlerin "büyük bir oyuncak" haline gelmesi ve "insanların eldiveni" nin konumlandırılmasına değer. Aynı zamanda, Makro Miniev aracılığıyla, SAIC'in "genç" yolundaki büyük bir adım olduğunu görebiliriz. Gerçekten gençlerin, yavaş yavaş genç marka imajını koyduklarını düşünüyor. Ayrıca, bu kadar büyük bir ortamda, Wuling'in genç insanları bağlayan daha fazla model yaratacağına inanıyoruz.
|
To Top