Kalbinizdeki okul çiçeğinin fotoğrafını çekin, OnePlus 5T portre çekimi deneyimi işe alma

Kampüste zaman her zaman mutludur. Ağaçlarla kaplı okul yolunda yürürken, öğrencilerin okumalarını dinlerken, kaygısız kahkahalar atarken ve yolun her iki tarafındaki pitoresk çiçeklere bakarken, kendinizi her zaman özellikle rahat ve mutlu hissedeceksiniz.

Ama bugün sizleri "çiçek" değil, kampüste görmek istediğiniz şeyleri yaşamaya davet ediyoruz:

"Okul Çiçekleri"

"Okul kızı" olarak adlandırılabilecek kızlar görünüşleri, mizaçları veya diğer bazı yönleriyle benzersiz olmalıdır, ancak güzel ve cömerttirler. Yanınızda kendisini "okul kızı" seviyesinde sanan bir kız var mı? Bir arkadaşı / sevgilisi olarak, güzel fotoğraflarını en güzel kampüste saklamasına yardımcı olmanın bir "okul fotoğrafçısı" olarak sizin için en önemli görev olduğuna inanıyorum.

Bu nedenle, bir "okul çiçek fotoğrafçısı" olan sizi, bu "yüksek çözünürlüklü çift kamera" OnePlus 5T'yi getirmeye, en güzel "okul çiçeğinizle" en güzel kampüste yürümeye ve OnePlus 5T kullanarak onu kaydetmeye davet ediyoruz. Güzellik.

Bekle, telefonda okul çiçeklerinin fotoğraflarını çekmek gerçekten sorun mu? Biliyorsunuz portre çekimi zor ve önemli bir iştir, çekim efekti iyi olmadığı sürece yenilecektir. Ama aslında, son "OnePlus 5 Portre Çekim Deneyimi Etkinliği" nde, OnePlus 5'in gerçek portre çekim efektinin herkesi hayran bıraktığını gördük: Portre çekimini eğlenceli hale getirmek için OnePlus 5'i ödünç aldılar. Bu kez, OnePlus 5T, çekim yetenekleri açısından OnePlus 5'e kıyasla küçük bir yükseltmeye sahip. OnePlusın kendi geliştirdiği Pixel Select teknolojisi ve doğal güzellik algoritması sentez teknolojisi, portreleri daha güzel hale getiriyor. Kafanızdaki "en güzel okul çiçeklerini" çekerken kesinlikle bir sorun olmadığına inanıyorum.

Faaliyetler

bu zaman "OnePlus 5T Portre Çekim Deneyimi İşe Alımı" Etkinlikte, OnePlus 5T deneyimine hak kazanabilecek 10 şanslı kuyruk olacak. OnePlus 5T'nin portre çekimi konusunda derinlemesine bir deneyime sahip olacaklar ve kuyruğu uyandıran derin duygular ya da duygusal hikayeler yazabilecekler. rezonans.

Aktivite süresi

Kayıt zamanı: 8 Ocak - 14 Ocak

Deneyim süresi: 15 Ocak - 26 Ocak

Etkinlik ödülleri

Bu sefer kısa listeye alınmış deneyim OnePlus 5T 10 kuyruklu portre çekimi, yazılı deneyim makalesi gereksinimleri karşıladığı sürece, her kişiye bir hediye vereceğiz OnePlus sırt çantası veya omuz çantası Bir. Ana sayfada başarıyla tavsiye edilen ve okuma sayısı, beğeni sayısı, yorum sayısı gibi en kapsamlı boyutlara sahip olan makale, OnePlus için yarı fiyat kodu alacak.

Nitelikler

1. Kayıtlı bir Digital Tail kullanıcısı ve @Digital Tail, @ Sina Weibo'yu takip etti

2. Düzgün yazı yazma, kamera ve belli bir çekim yeteneğine sahip;

3. Digital Tail ana sayfasına en az bir gönderi gönderilmiş;

4. Dijital kuyruk yolculuğuna katılmak için, etkinlik kurallarına uymanız gerekir.

Aktivite gereksinimleri

1. "OnePlus 5T Portre Çekim Deneyimi" ne katılma yeterliliğini elde etmek, deneyimden sonra ilgili ürün hakkında bir deneyim makalesi yazmanız gerektiği anlamına gelir.

2. Deneyim ürününün teslim alındığı günden itibaren hesaplanan ürün deneyim süresi 10 gündür.Katılımcılar, ürün deneyimini tamamladıktan sonra 5 gün içinde Digital Tail topluluğunda en az 1 deneyim makalesi yayınlamalı ve Weibo ile ilgili en az 3 deneyim yayınlamalıdır ve @ Dijital kuyruk ve @ .

3. Deneyim makalesinin kalitesi, Digital Tail'in ana sayfasında olmalıdır.Makalelerin yalnızca Digital Tail topluluğunda yayınlanmasına izin verilir. Makale başına birden çok gönderi yapılması yasaktır.

Kayıt biçimi

Lütfen bu etkinliğin sonuna katılın ve bu etkinlik gönderisini aşağıdaki kayıt biçimine göre yanıtlayın:

1. Sina Weibo hesabı: 2. Konum: 3. Kendini tanıtma (hobiler, şu anda sahip olunan ve sahip olunan dijital ürünler vb.): 4. Makalenin başlığı ve bağlantısı, dijital kuyrukta ana sayfaya itildi; 5. Siz ve kampüs arasındaki unutulmaz hikayeler nelerdir:

OnePlus'ın ilk "tam ekran" telefonu olarak, birçok kuyruğun uzun süredir OnePlus 5T'yi arzuladığına inanıyorum. Bu sefer OnePlus 5T'yi deneyimleme fırsatı elde etmek istiyorsanız, lütfen bir fotoğraf randevusu için Albay Huan'ı arayın!

Chen Tianqiao kardeşlerin "eve dönüşünün" arkasındaki zenginlik değerleri: daha fazla insanın kaderini değiştirmesine yardımcı olmak
önceki
23 Haziran'da sınır ötesi e-ticaret sabah raporu
Sonraki
CES 2018 Telo Drone: Bu, DJI mağazasındaki en ucuz drone olabilir
Böyle satırları yazmadan önce neler yaşadın
Çirkin gelin bir eş olur! Bir zamanlar sınıfı bırakmanın eşiğindeydiler ve şimdi takımı Batı'da ilk üçe girmeye yönlendiriyorlar.
CES 2018 Microsoft, Google ve Samsung karşılaştırması 55 inç dijital beyaz tahta Flip'i piyasaya sürdü
Yedi Okyanus'un gizemli su altı dünyasını keşfedin, "Aquaman" geliyor
Ağustos, ormanda yürüyün
Bu satırları öğrendiğimde onları asla unutmayacağım
Batı tamamen dağınık! İlk 3 takımda Rockets Warriors yok ve sadece 1. ve 14. arasında 4,5 maç
190301 Xback yakında geliyor! Balmumu figürün açılış töreni mükemmel
CES 2018 | Birlikte! Intel, entegre AMD grafikli Core işlemcileri resmi olarak piyasaya sürdü
"Onüç Köpek" beş yıl daha yasaklansa bile, Çin tarzı eğitimden bahsedeceğim
İç çekerek, arkadaşlarının ayrıldıktan sonra yapması zordu, Paul Griffin tekrar birbirlerine püskürttü, oyundan sonra sıfır değişim
To Top