Zikzak gömlek oranı 0 olan, sizi tüm yaz güzelleştirecek 6 şık sapan etek

Zikzak gömlek oranı 0 olan, sizi tüm yaz güzelleştirecek 6 şık sapan etek

Çizgili patchwork elbise

% 55 pamuk artı% 45 kenevir, doğal malzemesi anında kalbinizi yakalar. Edebi hayranların favorisi olan pamuk ve keten malzeme yumuşak, cilt dostu ve ter emici bir his veriyor. A-line gevşek etek, üstüne basılmış, dikişli etek, katmanlı, belin etini iyi kapatabilir.

Çizgili patchwork elbise

Başkaları ne derse desin, sevdiğin kıyafetlere bağlı kal. Bir bakışta, anında çekilirsiniz Düzgün kesilmiş etek, belden aşağıya doğru hafif A şeklindedir, bu da bel ve kalça etini iyi kapatabilir.

Çizgili patchwork elbise

Kumaş yumuşak bir dokuya sahiptir, cilt dostudur ve nefes alabilir, pürüzsüz ve rahattır. Eteğin etek ucu her zaman hoş bir kavis oluşturarak yazın masumiyetini ve yumuşaklığını getirir ve genişletilmiş kapasite figürü daha da barındırarak şık ve ince yapar.

Orta uzunlukta askılı elbise

Genç öğrenciler için iki parçalı takım elbise ile dar kesim kalça elbise, mükemmel versiyon figürü tutmaz, figürü seçmez, herhangi bir vücut mizaç ve sıska giyebilir. Kuru kumaş teri emer, nefes alabilir, yumuşaktır, anti-duyarlıdır, temizlenmesi kolaydır ve kabartması kolay değildir.

Orta uzunlukta askılı elbise

Dar kesim kısa kollu orta uzunlukta şifon moda elbise büyük beden kadın giyimine uyar.Tek renkli elbisenin çok monoton olduğunu düşünüyorsanız, o zaman bu sizin aklınızda olmalıdır.Sade yaka çok seksi ~ sakin ve atmosferik siyah beyaz eşleşen ekran İnce etki harika! Farklı etek uzunlukları kişiliği ve modayı gösterir

Orta uzunlukta askılı elbise

İnsanlara zarif ve genç bir mesafe duygusu verir. Mükemmel örtü, rahat ve şık giyim, rahat ritim ve dinamik güzellik verir, zarafet ve moda gösterir.

Küçük çiçekli şifon elbise

Güneşli yaz aylarında taze ve şık bir baskılı etek giymek görünümünüze çok şey katacak ~ Sahte iki parçalı etek tasarımı hem pratik hem de modaya sahip ve giymesi kolay değil

Küçük çiçekli şifon elbise

Vücudun her tarafına, retro, modaya uygun, romantik ve zarif, belli bir stille basılan askılı etek, üst gövde genel oranlarını anında büyütür ve uzun bacak modu açılır.

Küçük çiçekli şifon elbise

Cilt dostu, nefes alabilen, rahat ve şık giyimi, rengi çok pozitif, çok güzel, zarif, rafine ve atmosferik, peri güzelliğinin özüne ek olarak, daha rahat ve serin bir vücut hissi göz ardı edilemez.

Yüksek bel orta boy elbise

İster OL giyimi ister gündelik kolleksiyon olsun, pek çok insanın zihninde elbiseler kadınlar için iyi bir seçim olmalıdır. Kim olmadığını söylerse söylesin, kadınlar için var. Basit, tatlı veya modaya uygun olsun, yardımcı olabilir. Kız kardeşler tutun, çabuk deneyin

Yüksek bel orta boy elbise

Sade ve zarif elbise, güzelliği sevenler için iyi bir partnerdir. Giymekte tereddüt etmeyin ve aynadaki kişinin kendiniz olup olmadığını cesaretle haykırın. Denemek rahat ve sade görünüyor, ancak kendinize ait başka bir çekiciliği keşfedebilirsiniz. Kızlar arasında elbiselerin bu kadar popüler olmasına şaşmamalı.

Yüksek bel orta boy elbise

Süper güzel bir elbise, puslu doku peri havasıyla birlikte gelir, ipek kumaş hafif ve zariftir, hafif ipek cilası, süper kalite, hafif ipek malzeme rahat ve zarif bir his verir.

Göbek dikişli elbise

İlkbahar ve yaz aylarında çok süslü, sade ve güzel giymek zorunda değilsiniz, şehirde yaşamak için daha iyi ~ Bu omuz askılı elbise, küçük bir hanımefendinin tarzını göstererek tek omuzla birleştirildi ~ Hayata bir dokunuş katıyor

Göbek dikişli elbise

Bir tasarım dokunuşu verdim. V yakalı tasarım güzel bir köprücük kemiğini ortaya çıkarıyor. Küçük çiğ omuzların tasarımı daha da moda. Gevşek bel tasarımı hareket ettirmesi kolay. Herhangi bir kız onu giyebilir ~

Göbek dikişli elbise

Hafif ve zarif, kadınsı görünümlerle dolu, hassasiyetle dolu, eğlenceli ve yaşı azaltan, çok yönlü ve şık ve sokakta buluşmak sizi kolayca odak noktası haline getiriyor.

İnce şifon elbise

Güneşli yaz aylarında, taze ve zarif bir baskılı etek giymek, görünümünüze çok şey katacak ~ İki parçalı düz renkli tişört + askılı etek, hem giyilebilirlik hem de moda, T-shirt saf renk Tarz verin, giyecek kişileri seçme

İnce şifon elbise

Giymesi ve giymesi kolaydır.Vücudun her tarafına baskılı, retro, modaya uygun, romantik ve zarif, bel kapalı stildir.Üst vücut, genel oranlarını anında büyütür.Uzun bacak modunu açın!

İnce şifon elbise

Basit ve cömert stil tasarımı, zarif ve kadınsı, rahat, rahat ve güzel giymesi kolay! Monotonluğu kırın, bütünü anında aktif ve şık hale getirin ve göze kolayca çekin

Moda elbiseler yeni pozların kilidini açar ve kavun yiyen kızlar yükselen pozları izlemeye gelir
önceki
Bu yılın sıcak stili hala pamuklu ve keten takımlar, Jianlan genellikle yakışıklı olmayan kişiselleştirilmiş pamuklu kazaklar.
Sonraki
Hepsi şifon gömlek, neden bu 7 stil olmadan başka üstler aldın?
Seyahat ederken nasıl giyilir, hepsi uyumlu mektup baskılı tişört, temiz ve şık
Şifon gömlek cesurca iyi bir figür sergiliyor, çünkü en belirgin eti gizler, mizacınızı göstermek için giyin
Dolabın içinde bu kadar kısa bir üst yok, nasıl küçük bir bel gösterebilir?
Sizi kucaklayan, taze ve tatlı, canlılık dolu 8 kalpli elbise
Yaz yeni bayanlar yüksek topuklu ayakkabılar, ferahlatıcı, nefes alabilen, kadınlık gösteren, aşınmaya dayanıklı, kaymaz ve dışarı çıkarken kendine güvenen
Keten hırka sadece güneş kırıcı ve güneş geçirmez değil, aynı zamanda yazınsal tarzla da doludur, yazlık gardıroplar için olmazsa olmazdır.
Orta yaşlı ve yaşlı şifon elbiseler, ince ve asil, son ikisi güzel ve ucuz
Görünmez çoraplar ve yüksek topuklu ayakkabılar daha uygundur, seksi ayak bileklerinizi veya terli ayakların nemesisini ortaya çıkarabilir.
Dolgulu topuklu sandaletler bu yıl çok popüler, rahat, rahat, asil ve zarif.
14 çeşit mutfak yaratıcı aleti, sizin için yaşam ipuçlarını açın, nihai hayatın tadını çıkarın
Kiralamak ve taşımak gerçekten zahmetli, zeki çalışanlar yalnızca bu basit mobilyaları seçiyor, katlanması ve götürmesi kolay
To Top