Yüksek kaliteli yıldız ikinci nesil miras aldı: Lu Liangwei'nin oğlu şişman ve kısa, Zhong Zhen Tao'nun oğlu mizaç değil

Yıldızın rengi doğal olarak daha fazlasını söylemek zorunda değil, yakışıklı bir adam, ancak güzel görünümün miras alındığı, gerçekten mutlaka değil. Bazı yıldızlar iyi genlere yenileyemez. Aksine , bazı yıldız ikinci nesiller var. Değer sıradan insanlardan daha az oluyor ve boşluk biraz büyük.

Mado, TVB'nin küçük bir hayatıdır ve TV dramalarında sayısız görünüm vardır ve yüksek yakışıklı görünüm uyuyamaz. 50 olsa bile, hala çok genç, eski değil, eski olarak tanımlanabilir.

Ancak, Bell'in oğlu atlarını 'nın uzun görünümünde yaptım, sadece iyi bir vücut madenlerin avantajı haline geldi ve beş duyu arasındaki boşluk biraz büyük. Gözlerin kısmı çok küçük, yüz bir Ortodoks yüzü değil, sivri bir ulusal karakter yüzüdür ve ağız hala biraz, en önemli olan, halkının çok kısa olması, bu üç göz gibi görünüyor. Orantülasyon tahsis edilmez.

Ve at, bir arada Madewhat bankta. Bir baba ve oğul gibi değil. Daha çok bir erkek kardeş, taze taze ve yüz mutlu değil. Kırmızı doğan Lu Liangwei de eski olmayan bir tanrıça olduğunda başka bir TVB. 64 yaşında olan Lu Liangwei, üç ya da kırk yaşın çocuğunun olgun adamını gördü, gerçekten korunacaklarını söylemeliler.

Lu Liangwei'nin oğlu Lu Shanyang, görünümden, sıradan insanlar, boy ve ağırlık kadar iyi değil. Geçen yıl Kasım ayında, Lu Liangwei oğlu için bir video gönderdi, ancak 19 yaşında yaklaşık 200 pounddu, ama o bir Baba Li Liangwei olamazdı. Şişman yüzü çok rahatsız edici ve genç bir insan yok. Hanedanı yok. .

LV Liangwei, ayrıca sağlığı hakkında endişeli ve söylentiler, oğulları için kilo vermek için 100.000'den fazla harcadı, ama görmedi. Bunun için sorma, sadece sağlık.

Zhong Zhentao hakkında konuşalım. Lu Liangwei Ma Dezhong ile kırmızı bir çocuk. Bu, Qiong Yao dramasının bir erkek sahibi.

Ancak, Zhong Zhen Tao'nun oğlu, iyi bir geni, küçük gözler, çökmüş burun, büyük yağ yüzünü miras almadı, bu tür bir değer sıradan kişiye yerleştirildi ve göz alıcı değil.

>

Ayrıca Lin Qingxia'nın erkek tanrısı Qin ve Han'ı fethetmiş olan bir Qiong Yao'nun kraliyet adamı var ve aynı zamanda oradaydı. İkisi bir peri gibiydi ve çok yanlıştı, ancak onlar sınırlıydı, Qin ve Lin Qingxia sonunda başarısız oldu.

İkisi, kendi ailelerinden bu yana geldi ve Qin ve Han'ın oğlu babanın Konfüçyüsünü miras almadı ve swous'un erkeklerinin çoğu ve tek gözlü burun bu küçük tazeliği taze etin tazeliğini yaptı.

Orta Çağ'a geldiğinde, aynı zamanda bir aile oldu ve güzel bir kızı vardı. Qin ve Han, küçük bir torunu aldı, sık sık onu bükmeye götürdü. Lin Qingxia ayrıca, sadece üstünlüğün üstünlüğünde, Qin ve Han oğlunun görünüşünün gerçekten ucuz olmadığını da gösterdi.

Eğlence çemberinin üstünlüğü hakkında konuşalım, ancak çocuğun genel bir yıldızı var. Chen Baoguo, iç eğlence dairesinde, özellikle vücudunun, kök ve iltihaplanma ruhunun ruhunun yüksek olduğu bir aktördür.

Chen Bao Guo'nun oğlu, Chen Yue, ama babanın değeri, aynı zamanda büyük gözlerini miras almasına rağmen, Chen Yue'un gözleri Chen Bao Guo'nun hikayesi, boş bir delik yoktu, ama Chen Yue'un renginde bulunmuyor. sıradan insanlar. Bir seçim, ama Chen Bao Guo'yu geçmek istiyorum, çok uzakta.

Son olarak, Chen Kaige ve Chen Hong'un oğlu hakkında konuşun, ikisi dairedeki insanların yapılandırmasıdır, Chen Hong güzel bir kadındır. Bununla birlikte, iki oğlun iki oğlu arasındaki fark biraz büyük, Chen Feiyu'nun beş duyusu, Chen Hong'un mükemmel genini, oldukça küçük et potansiyelini miras alıyor.

Kaige'nin büyük oğlu ve Chen Feiyu'nun açığı biraz büyük olabilir. Daha çok Chen Kaige gibi, gözleri küçük değil ve yüz iyi değil, dişler doğru değil bile, biraz diş var.

Daha sonra kaybolsa da, dişler de düzeltildi. Karşılaştırmadan önce çok fazla zaman var. Chen Feiyu ile karşılaştırıldığında, hala yatay bir çizgide değil ve en çok insanların en yakışıklı yüzü.

Mirasın da bir teknoloji olduğu görülüyor. Mükemmel genlere bakma. Yıldızların ikinci neslini miras alabilirim, gerçekten yine de "eski Tiantian pirinci" diyerek, iyi bir pirinç kasesi koşulları var. , bu donanıma gerçekten soramazsın.

|
To Top