Savaş Madman döndü, beş kral bağlı kuruluş, Çin'i çevreleme stratejisi denir, mızrak koşulu Çin kıyılarını ifade eder.

Son zamanlarda, Amerika Birleşik Devletleri'nde, NATO ülkeleri, Güney Çin Deniz Bölgesi'ne, provokasyon yürütmek için askeri gücün ve İngiliz ve Fransız Deniz Kuvvetleri'nde Radyum Amfibi Saldırı Gemi Oluşumu ve İngiltere. Grup, Güney Çin Denizi'ndeki askeri varlığını gösteren Asya Pasifik Bölgesi ve Güney Çin Denizi'ndeki askeri gücü güçlendirir. İngiliz Fransızcasının Güney Çin Denizi'ne girmek için askeri güç göndermeyi takiben, Almanya ve Kanada ayrıca Güney Çin denizinde Çin'i kışkırtmak için su erişte ve havadan güç kullandığını iddia ediyor.

Kanada Donanması'na göre, Kanada Donanması FF335 Calgary Füzesi FFH335 Calgary Füzesi FRISBERS, 27 Şubat'ta Asya Mort tarafından konuşlandırılacak. Çin, Huanghai ve Güney Çin denizinin üç ana deniz alanını kapsayacak. Bir zamanlar, Kanada Donanması Cargali füzesi Fırkateyn Asya-Pasifik bölgesinde stratejik bir seyirdir, Kanada kullanan Fırkateyn, Çin'in çevresindeki deniz alanında yelken açtığı açıktır. ve mızrak başı tekrar Çin'e.

Calgary Füzesi Frisper, Kanadalı Deniz Kuvvetleri Harryfax düzeyinde Fırkateyn Altı Gemisidir. Tam yük tahliyesi, Kanada Donanması Mutlak Ana Fırkateyn, Bu Fırkateyn, 2 Sekiz Donanımlı, Faz Kontrollü Teller ve Essm Hava Savunma Füzelerine sahip 5,200 tona ulaşır. -FIT MK-48 dikey fırlatma sistemi, bir ESSM gelişimsel deniz serçe hava savunma füzesi, artı 2 dört koltuklu MK-141 balık çatal anti-gemi füzesi fırlatma cihazı yayabilir. Genel olarak, Calgary Füze Fırkateyn Firması, denizaltı anti-denizaltında ve hava savunma savaş performansında zayıftır.

2020'de Kanada oldukça yaygın, tıpkı palyaço, sık sık Çin ile zıplamak gibi ve 2018'de Huawei Baş Finansal Memuru Mengyuan'ın yasadışı olarak ele geçirildiği ve tutuklandı. Şimdi, Orduya Kanada Maceraları, ABD'nin Asya-Pasifik bölgesindeki ABD askeri operasyonuna katılıyor ve ABD'nin uzun vadeli savaş dağıtımıyla, Doğu Çin Denizi'nde, Donanmanın İzcilik Eylemi ile ilk ada zincirinde friigates kullanımı, Çeşitli askeri operasyonlar, Kanada Donanımı desteği ABD ordusunun Tayvan bölgesi stratejisindedir.

Avustralya ordusu tarafından donatılmış P-8A anti-denizaltı devriyesi makinesi

Amerika Birleşik Devletleri olarak Kanada'da olduğu gibi, Avustralya Asya Pasifik Bölgesi'nde önemli bir müttefiktir ve zıplama da Doğu Çin Denizi ve Güney Çin Denizi'ne atlamak. 2 Mart'ta Avustralya, P-8A anti-denizaltı devriyesi makinesini ilk ada zincirinde dağıtmak, Çin Doğu Çin deniz hava savunma tanımlama alanını görmezden geliyor ve tek bıçak doğrudan Doğu Çin Hava Savunma Tanımlama Alanına provis yapıldı. Ve Doğu Çin Denizi ve Huanghai keşif eylemine yakın başlatıldı.

"Nanhai Stratejik Durumu" Plan Platformu Macao P-8A Patrol Makinesi Yol Haritası 2 Mart'ta yayınlandı

Aslında, Avustralya, Çin'in çevredeki denizde ve ABD desteğinin arkasında, P-8A Anti-Denizaltı Devriye Makinesi'ni kullanıyor. Ancak Avustralya, Doğu Çin Denizi'ndeki P-8A Anti-Denizaltı Devriye Makinesi'ni ve Güney Çin Denizi Bölgesi'ndeki P-8A Anti-Denizaltı Devriye Makinesi'ni ve Yakının Yakının Yakının Yakının Yakınlarının Yakınlarının Yakınında Donghai'deki kurtuluş ordusunun göz alıcı Deniz Alanı, Avustralya çok kızgın, bu da askeri yanlışlığa sahip olması kolaydır. 2020'ye göre, Avustralya, Doğu Çin Denizi'nde ve Nanhai'nin, "küçük NATO'nun Asya-Pasifik versiyonu" olarak adlandırılan üç kbit olan bir askeri tatbikat var ve Avustralya'nın daha fazla ulaşılacağı ABD Arabası.

Şu anda, Amerika Birleşik Devletleri'nde Amerika Birleşik Devletleri'ndeki NATO'nun üç krallığının altındaki liderlerde, Avustralya, özellikle Trump döneminde "Çin Anti-Çin Zarfları" oluşturuyor, Amerika Birleşik Devletleri Çin ve Rusya'yı en büyük stratejik rakip olarak görecek, ve Çin, Rusya'nın ön kısmı. Çin Merkez Bankası'nın askeri hareketine göre, Fransız yeşim nükleer denizaltı Asya-Pasifik bölgesine ve Güney Çin denizinde Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya'ya ve Fransız Donanması Kuzeybatı Rüzgar Seviyesi Antibi'ne Saldıran Denizcilik Denizcilik - Thunder'da Asya-Pasifik Yolu ve navigasyon rotası doğrudan Çin'in Qiongzhou Boğazı'nı geçiyor. İngiliz uçak gemisi yakında gruba çarptıkça, ASIA Pasifik Bölgesi'ndeki ABD ordusuyla, yakın gelecekte Asya-Pasifik bölgesinde normalleştirilmiş konuşlandırmayı dağıtacaklar. Sonuçta, Amerika Birleşik Krallık, Amerikan Küçük kardeşi olarak Amerika Birleşik Devletleri'nin vassal rolüyle oynuyor.

ABD Başkanı Biden'den sonra, Executive Asya-Pasifik Askeri Stratejisi'nde askeri provokasyonlar askeri provokasyona uğradı ve Trump döneminde bir fark yoktur ve Yedi ülkede ve Münih Konferansı Amerika Birleşik Devletleri Müttefiklerini Çin içerecekleri ilan etti. , ABD Başkanı Langpu'dan sonra, NATO ülkeleri Fransa ve Birleşik Krallık'ın öne çıkması içindi ve Çin'i Amerika Birleşik Devletleri'nde liderlik edebilirlerdi. Son zamanlarda, NATO ülkeleri ve Avustralya'nın Asya-Pasifik bölgesindeki askeri eylemleri ABD Başkanı Başkanı ile önemli bir ilişkisi var.

Son zamanlarda, ABD Askeri Asya-Pasifik bölgesinde oldukça sık hareket ediyor ve Doğu Çin Denizi'ndeki Stratejik Keşif Makinelerinin ve Güney Denizi'nde titremeyi kapatmasını sağlıyor. 27'sinde, ABD Hava Kuvvetleri RC-135U Stratejik Keşif Makinesi, Japon Okinawa Jianjun Bazından çıktı. Otobüs boğazı, Guangdong kıyılarım, neredeyse 46.65 Denizcilik kıyılarına yaklaşan Güney Çin Denizi'ne girdikten sonra Birinde kilometrelerce (yaklaşık 86 kilometre), Trump Dönemi'ne yaklaşık 95 kilometreye düştü ve Amerika Birleşik Devletleri'nde son yıllarda Amerika Birleşik Devletleri'nde kaydedilecek.

>

ABD Hava Kuvvetleri ayrıca RC-135S Stratejik Keşif Makinesini, hava uçuşu balistik füzesi için güçlü bir hava keşif yeteneğine sahip olan stratejik keşif için stratejik keşif için Stratejik Keşif için gönderdi. ABD Hava Kuvvetleri, Güney Çin Denizi'nde ve Doğu Çin'de stratejik keşif görevlerini gerçekleştirmek için 27. sırada iki stratejik keşif makinesi gönderdi ve odaklanma açısından bir fark var. RC-135U Stratejik Keşif Makinesi, ABD Hava Kuvvetleri'nin "21. yüzyılın en önemli keşif aracı" olduğu ve odak noktası, Güney Çin Deniz Söyleminde bilgi ve elektromanyetik sinyal yeteneklerini uygulamaktır. Ağır hizmet tipi bir stratejik keşif platformu olarak, Çin'deki keşif performansı uygulanır, özel elektronik keşif ekipmanlarına dayanarak, ABD ordusunun elektronik savaş sağlaması için istihbarat bilgisi sunar.

ABD ordusu, 4 gün içinde EP-3E, RC-135 ve MQ-4C gibi stratejik bir keşif makinesi gönderdi, Çin'in hava sahasını (Donghai, Huanghai, Güney Çin Denizi), ABD'nin karşısında üç stratejik yönden yaklaşıyor. Reconnaissance Makinesi, Reconnaisce'a yaklaştı PLA, savaşçıyı da sürmek için gönderdi ve ABD keşif makinesi rotası, insanların kurtuluş ordusunun ustalığının altında, ancak ABD ordusu, özellikle yakın gelecekte üç stratejik yönde "çevreleyen" yaklaşımını kullanıyor. ABD ordusu keşif, tekrar yükseltilecek. Bu düşmanca taktiksel matkap keşif, ABD ordusunun Soğuk Savaşın kenarına karşı ilerlediğini kanıtladı.

ABD Başkanı "Savaş Madman" na maruz kalıyor ve dört ülkeyi ve Avustralya'yı Çin'i engellemek için çıldırtacak ve ABD'nin Batı ülkelerindeki liderliğini vurgulayacak ve "Amerika Birleşik Devletleri geri dönüyor", Doğu Çin'de Deniz, Sarı Deniz, Güney Çin denizde üç stratejik talimat, kışkırtıcı ve Amerika Birleşik Devletleri sürekli olarak Taihai'de karıştırılıyor, uyanmaya değer.

İngilizce ve Fransızca ve Kanada'da, aynı zamanda hareket etmeye hazırlar ve keskin ortaya çıkardılar. Avustralya P-8A Anti-Denizaltı Devriye Makinesi, Doğu Çin Denizi'nde 2 Mart'ta stratejiktir. Yeni ABD Başkanı'nın yeni stratejik uyumunun karşısında NATO üç ülke ve Avustralya, Çin'de stratejik olarak seyir ve Çin, ülkenin provokasyonunu ve Amerika Birleşik Devletleri gibi diğer ülkelerin provokasyonu dahil olmak üzere güçlü bir karşı kısıtlı anlamına gelir. Ülkenin de ağır maliyet ödediğini. Halkın Kurtuluş Ordusu ABD keşif ve provokasyonuna bakar ve hazır olmalıdır.

|
To Top