Hayatın her kesiminden Hong Kong: Hong Kong SAR seçim sistemini geliştirmek için merkezi hükümeti kararlı bir şekilde destekleyin

Video yükü ...

Hong Kong'daki yaşamın tüm yürürlükleri, ters kaosun ve Hong Kong'un ulusal güvenceyi tehlikeye atacağını ve Vatansever hükümetini kesin olarak destekleyeceğini ve Hong Kong Özel Değerlendirme Seçim Sistemini geliştirmek için merkezi hükümeti sıkıca destekleyeceğini söyledi.

Dokunmadan, Ulusal Halkın Siyasi Danışma Konferansı Başkan Yardımcısı, 5. "Patriot Yönetişimi" ilkesini tam olarak uyguladı, son birkaç yılda Hong Kong siyasi ekolojisinin kaosunu düzeltti ve tersine son verdi. Şirketin yönetişim mimarisi olan CHAOS, insanların kalbi de elbette bir meseledir. Hong Kong, reform yapmadan kritik bir anı geldi. Vatansever, "bir ülke ve iki sistem" nin temel unsurları olan önemli bir kamu ofisidir. Aynı zamanda dünya tanıdık bir siyasi etiktir.

5'te, Hong Kong Yasama Konseyi Başkanı Liang Junyan, mükemmel seçim sisteminin soyulabileceği, barışçıl bir parlamentoyu oluşturabileceği, gereksiz iç tüketim ve çelişkileri azaltabileceği ve "bir ülke, iki sistem" nin Hong'u kolaylaştırdığından emin olabileceği bir açıklama yaptı. Kong sosyal refah ve istikrarlı gelişme ve halka açıktır.

Çin Halkının Siyasi Danışma Konferansı Ulusal Komitesi Başkan Yardımcısı: Liang Zhenying: Hiçbir toplum bir yer ya da egemen bir durumdur, dış kuvvetleri bulmak, kendi ülkelerinin insanlarına, kendi toplumlarına zarar vermek ve yerel yönetim ekibine girmek için dışarıya koşmak mümkündür.

Lu Wen, Çin'in bir başkanı Howestonia, Çin Barış, Çin Barış, Hong Kong Federasyonu Direktörü: Sistemde bir firma "Patriot valisi" garantilidir, SAR hükümeti ayrıca "14. Beş Yıllık Plan" planlamasını, ekonomiyi geliştirmeye, ekonomiyi geliştirmeye, insanların geçim kaynağını iyileştirmeye ve Hong Kong vatandaşlarımız huzur içinde yaşayabilir.

Puerade, Hong Kong SAR Yasak Konseyi: GE Fan: Bu seçim sistemini geliştirmemiz, bu seçim sistemini iyileştirmeliyiz, Hong Kong'yı ulusal güvenliğimizi yok etmeye ve daha sonra Hong Kong'un gelişimine katılmak için yasama meclisini kullanan bu insanlara izin veremez.

Hong Kong Dünya Kulübü Genel Sekreter Yardımcısı Gao Songjie: Bu sefer çok destekliyim, Halkın Kongresi, Hong Kong Seçim Sistemini geliştirmek için Hong Kong seçim sistemini geliştirerek, "Patriot valisi" nin tüm operasyonları yapmasını sağlayan ve geliştirme alanına sahip olabileceğimizi, "bir ülke, iki ülkeye sahip olabileceğimizi" sağlayacak bir Hong Kong seçim sistemi var. Sistemler "Bu büyük sebep daha çok yönlüdür.

(Editör Li Jiayi)
|
To Top