Yu Chengdong beklenmedik bir şekilde kendini ayağından bir p10 ile parçaladı.

Yu Chengdong beklenmedik bir şekilde kendini ayağından bir p10 ile parçaladı.

"Apple'ın Ötesinde" Yu Chengdong'un "mantrası" olarak tanımlanabilir Huawei Çin pazarında Apple'ı çok geride bırakarak ilk payı elde etti. Ürünler açısından Huawei'nin cep telefonları ekran, pil ve tasarım gibi bir dizi göstergede iPhone 7'yi geride bıraktı.

Huawei P10 cep telefonu kılıfı silikon düşmeyi önleyici buzlu her şey dahil koruyucu kapak

Seiko tarafından yaratılan doğal çıplak metal el hissine sahip bir cep telefonu kılıfı, yüzey ince buzlu ve dokunuşu pürüzsüz ama pürüzsüz değil.Sade ve saf renk monoton görünmüyor, ancak insanları daha çok sevdiriyor.

Huawei p10 cep telefonu kılıfı çerçeve metal düşmeye karşı yeni her şey dahil yan kabuk

Bu havacılık alüminyum metal çerçeve, elmas şeklindeki köşeler, havalı şekil, rahat his, sade mavi ve P10 ile mükemmel uyum, güzelliğin nihai sadeliği, hafif gövde, size daha göz kamaştırıcı bir moda deneyimi sunuyor.

Önceki nesil ürünle karşılaştırıldığında, P10 bu sefer uçak gövdesine daha fazla düşünce harcadı. Küçük kırmızı daire ve entegre Ana Ekran düğmesine ek olarak Huawei, bitki yeşili ve elmas mavisi gibi parlak renkler de ekledi. İş jetlerinin renk düzeninden ayrılarak biraz tazelik katıyor.

Huawei p10 cep telefonu kılıfı silikon koruyucu kabuk her şey dahil ince anti-damla

Deri görünümlü silikon kılıf.Malzeme ve his çok iyi.Kişiliğe ve yüksek korumaya ve pratikliğe sahip.Telefonunuzu anında benzersiz kılıyor ve size eskisi gibi getiriyor. Kullanılmamış hissetmek.

Görünüm açısından Huawei P10, önceki nesilden biraz daha yuvarlak ve mevcut ana akım cep telefonu tasarımına daha yakın görünüyor. 5,1 inç ekrana sahip P10, biraz daha uzun bir gövdeye sahip ve tutması daha kolay.

Huawei P10 cep telefonu kılıfı her şey dahil düşmeyi önleyici buzlu kılıf

Telefon kılıfı çevre dostu PC malzemesinden yapılmıştır, kasa çok incedir ve ısı yayma performansı mükemmeldir.Tüm kapalı tasarım, size çıplak metal bir el hissi verirken telefonunuzu koruyabilir.Dış kısım basit ama basit değil ve atmosfer dolu .

Fotoğraf çekmek hala Huawei P10'un ana odak noktası. Yeni renk şemasını ekledikten sonra, bu iş serisi biraz tazelik getiriyor. Net bir iş jetleri akışı olmasa da, yine de görsel bir etkiye sahiptir.

Huawei p10 cep telefonu kılıfı yaratıcı buzlu her şey dahil sert kabuk düşme önleyici

Çıplak telefondan daha güzel Seiko tarafından yapılmış bir cep telefonu kılıfı. Üç aşamalı ekleme tasarımı, güzel elektrokaplama sürecini ve rahat yağ hissi veren kasayı birleştiriyor. Süper yüksek bir değere sahip ve çıplak telefon hissini geri kazandırıyor. En rahat hissin.

|
To Top