PLA başka önemli bir görev üstlendi! Wuhan vatandaşları için yaşam malzemelerinin dağıtımı ve temini

Merkez Askeri Komisyon tarafından onaylanan ve Merkez Tiyatro Komutanlığına uygun olarak, PLA Ordusunun anti-salgın destek ekibi 2'de resmen kuruldu ve Wuhan vatandaşlarına malzeme dağıtımı ve tedariki görevini üstlenmeye başladı.

Sabah saat 7'de, Hubei'deki garnizon birlikleri, Wuhan'daki büyük dağıtım merkezlerinden Wuhan'ın üç kasabasına büyük süpermarketlere tedarik sağlamak ve Wuhan vatandaşlarının hayatını sağlamak için 200 tondan fazla günlük ihtiyaç malzemesini taşımak için 50 askeri kamyon gönderdi. Bu, geçici olarak seçildiği için bu ulaşım destek ekibi tarafından gerçekleştirilen ilk ulaşım destek görevidir.

PLA Garnizonunun belirli bir biriminin memurları ve askerleri: Bugün (2 Şubat) nakliye ekibinin görevinin ilk günü. Yerleşik insanların bazı pratik zorlukları çözmelerine kişisel olarak katkıda bulunabileceğimi hissediyorum, çok onur duyuyorum ve gurur duyuyorum.

Bu ulaştırma destek ekibinin 130 askeri kamyon ve 260'tan fazla subay ve asker bulundurduğu anlaşılıyor.İkinci aşamadan itibaren yerel dağıtım merkezinin günlük ihtiyaçlarına göre Wuhan vatandaşlarına malzeme dağıtımını sağlamak için nakliye güçleri gönderecekler. Bu ulaştırma destek ekibinin personeli ve araçları ağırlıklı olarak hava kuvvetleri, Wuhan Hava Kuvvetleri Üssü, Ordu Hizmet Akademisi Eğitim Üssü ve diğer garnizon ve askeri akademilerden geçici olarak transfer edilmektedir.Çoğu subay ve asker, birimin parti üyeleri ve omurgalarıdır.

Zhongbai Süpermarket Wuhan Huashan Mağazası Görev Müdürü Xiong Zhuang: Vitrininiz bu bölgenin ana tedarik noktasına eşdeğerdir.Tahıl dahil sebze ve meyvelerin tamamı tarafımızca garanti edilmektedir. Belli ki baskı rahatladı Askerlerin desteği sayesinde bir sonuca vardık ve burada halkın askerlerini görmek bizi çok rahatlattı.

Kaynak: CCTV Haberleri

|
To Top