Güneydoğu Asya kaotik! Tayland Chaos Upgrade, Myanmar Askeri Atış, Filipinler Amerika Birleşik Devletleri uyardı

Bu dünya beklenmedik değil ve yarın ve kaza hangisinin geldiğini asla bilemez.

Son birkaç gün içinde, Güneydoğu Asya'da Amerika Birleşik Devletleri ile ilgili üç ana olay meydana geldi.

İlk şey, Dutert Sert, Amerika Birleşik Devletleri'ni uyardı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoan, Başbakan Hindistan gibi, Duttert aynı zamanda burkulmamış güçlü bir insandır. Aynı zamanda bu ağır karakterlerin özellikleridir. Tabii ki, ülkelerin perspektifinden, hiçbir şeyleri yok.

1 Mart'ta Duttel konuşmada, ABD ordusunun Filipinler'de nükleer silah dağıtmasına asla izin vermedi. Dutter, "Nükleer silahlar istemiyoruz, nükleer silahlar istemiyoruz, eğer ABD'nin nükleer silahları taşımak için bilgiler, derhal ayrılacağım".

Bundan önce, Dutter beyaz Saray olarak adlandırıldı. "Erişim Gücü Anlaşması" nı korumaya devam etmek istiyorsanız, Amerika Birleşik Devletleri ödeyecek. Daha önce, Filipin Savunma Bakanlığı, "Erişim Gücü Sözleşmesi" nin uzatılmasını ve Amerika Birleşik Devletleri'nde Filipinler ordusunun mücadelesi gücünü iyileştirmeye yardımcı olmak için ortak bir askeri performans gösterdiğini söyledi.

ABD ordusundan düşünürken, beyaz Saray'ın ön pisti olmak istemedim. Aynı zamanda, ABD'yi tokatlamayı unutmadı ve o ucuz ve Filipinler gerçekten iyi insan.

ABD Başkanı hala Trump ise, yaptırımlar Filipin kafasına zaten salladılar.

Duttert, Güneydoğu Asya'daki durumla yakından ilgili, aniden ortaya çıkacak. Tayland, Myanmar ve Vietnam'da çatışma yükseltiliyor ve Filipinler'in cesedi de garip. Bu durumda, DUTTER önceden uzanmalıdır.

Sonunda, çok fazla geçiş yapmayan insanlar umut verici değildir - kimse Amerika Birleşik Devletleri'nin ne yapacağını bilmiyor, Beyaz Saray doğrudan Filipinler'e atıfta bulunursa, Duttert nasıl iyidir?

İkinci şey, Birmanya ordusu tekrar vurdu. 28 Şubat, Myanmar Halk, angshan sezonunun serbest bırakılmasını gerektiren bir protesto geçit töreni yapıldı ve Myanmar Askeri sert bir basınç modu aldı. Protestocuları bir adım atmaya zorlamak için, Myanmar Askeri bir gözyaşı gazı ve diğer silahlar kullanır ve ayrıca protestoculara silah açtı ve en az 18 ölüme ve 30 yaralanmaya neden oldu.

Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Konseyi güçlü bir şekilde kınama, birleşmiş Milletler, Birleşmiş Milletler, Protestocular için Burma ordusunun acımasız saldırısı karşısında harekete geçmelidir. Şu anda, Gutrez tüm ülkeleri BURMESE ordusuna ortaklaşa bastırmak için çağırıyor.

Dikkat edilmeye değer üç detay var.

1, Burma'daki Binyıl Ordusu'nun sorunu üzerine Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Hukuk ve Avustralya "düzgünce" pozisyonu benimsemiştir. Yani, Angshan Sezonunun serbest bırakılması gerektiği ve Myanmar'da barışın hedeflenmemesi gerektiği vurgulanmaktadır. Bu, ABD'nin zaten Burma'nın temeli var olduğu anlamına geliyor.

2. Minlai'nin hakim olduğu Birmanya askeri zırhı için, Aungshan'daki Myanmar Demokratik İttifakı geçici bir hükümet kurmayı amaçlamaktadır. "Vidalama uylukları" yokluğunda, Myanmar Demokratik İttifakı, Güzellik, İngilizce ve Birleşmiş Milletler'in yardımını aramaya çalıştı.

3. Myanmar ordusuyla temasa geçen ve benzer sorunlarla karşı karşıya kalan Taylandlı Askeri - Protestocular ortak bir saldırı başlattı ve ABD'nin başkanlık eden Batı ülkeleri hareket etme fırsatını bekleyecek.

Üçüncü şey, Tayland da kaotiktir. 28 Şubat'ta, 20002000 protestocu, Bangkok sokaklarına girdi ve daha sonra Tayland Başbakanı İngilizlerdeki askeri kampa koştu, Acil Tayland polisi bir dizi protestocu tutukladı.

Tay Protestocular, Tayland Kralı'nın doğrudan komutanlığından vazgeçmesi gerektiğini ve PAI PAI, Myanmar Askeri'nin habercilerine uymaması gerektiğini söyledi, anlamı Taylandlı askeri ve Myanmar Askeri "" tarafından onaylanmadı.

Açıkçası, Amerika Birleşik Devletleri'ne karşı savaşmak için, Taylandlı ordunun Myanmar ordusuyla ellere katılması muhtemeldir.

Bir kaosun olduğu yerlerde, Amerika Birleşik Devletleri'nin bir gölgesi var. Bu cümle gerçekten mantıksız, ancak ABD Myanmar ve Tayland'a sebepsiz yere müdahale etmek imkansız. Su tekne olabilir, aynı zamanda nereye gidebilir, kral ve Myanmar ordusu gerçekten düşünüyor olabilir.

|
To Top