"Kar fırtınası", "Kar Fırtınası" nın erken izlenmesi için "1 Mayıs'ta görülmesi gereken" olarak övüldü Zhang Zhen, Ni Ni'nin erkek karakteri Liao Fan'ın soğuk ve komik olduğu haberini verdi.

Cui Siwei'nin yönettiği, başrollerini Huang Jue, Liu Hua, Zhang Yicong ve Li Guangjie'nin oynadığı, başrollerini Zhang Zhen, Ni Ni ve Liao Fan'ın paylaştığı, ve Li Guangjienin özel filmi "Kar Fırtınası" resmi olarak 30 Nisan'da ülke çapındaki büyük tiyatrolarda gösterilecek. 1 Mayıs viteste dövüş. 17 Nisan'da yönetmen Cui Siwei, filmde polis memuru Wang Kanghao'yu canlandıran Zhang Zhen'i Xi'an'daki "Extreme Choice Salute Guardian" Ulusal Kampüs Tanıtım Turuna getirdi.

Video hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın

Zhang Zhen, açıkçası "Kar fırtınası" nın film deneyimindeki "en soğuk" sahne olduğunu söyledi. 7,8 derece rüzgarla filme alındı ve 8 sıcak bebek 4 katmanlı termal pantolon giymek üzere bağlandı. Bununla birlikte, süreç zor ama işbirliği mutlu olmasına rağmen, Ni Ni'nin daha çocuksu ve sevimli olduğunu, Liao Fan'ın soğuk şakalar yapmayı sevdiğini ve çok komik olduğunu, Huang Jue'nin Wenqing olduğunu Zhang Yicong'un uzun boylu ve yakışıklı olduğunu ve ekibin çok sevindiğini söyledi. Gösterimden sonra, birçok öğrenci "Kar fırtınası", "Temiz ve düzenli, incelemeye değer", "Ayrıntılar yerinde", "Ormandaki polis gerçekten yakışıklı" gibi sevgilerini de dile getirdi. "51. vites yerli şaheserleri görmeli."

Zhang Zhen'in 7,8 seviyeli kuvvetli rüzgarı, aşırı soğuğa direnmek için 8 sıcak bebeği göndererek Ni Ni'nin çocuksu ve Liao Fan'ın soğuk ve esprili olduğu haberini verdi.

"Kar Fırtınası" filmi, gençlik gölü altın araba kasasını, şiddetli soyguncularla karşı karşıya olan uzak kuzeydeki küçük bir kasabada yalnız bir polis memurunun hikayesini anlatmak için bir ipucu olarak kullanıyor. Eksi 42 ° 'lik aşırı ortamda çekim yapan Zhang Zhen, açıkçası bunun çekimlerden beri çok özel bir deneyim olduğunu söyledi, "Hiç bu kadar soğuk bir ortamda bir filmi tamamlamadı." Wang Kanghao rolünü üstlenmeyi seçmesine rağmen. Zor zorluklarla karşılaşacağını bilen Zhang Zhen, rolden etkilendiğini söyledi, "O çok haklı ve bir süper kahraman karakteri gibi duygularda çok ısrarcı." Şimdi soğuktan korunma konusunda deneyimli olup olmadığı sorulduğunda, Zhang Zhen güldü ve en çok "8 sıcak bebek ve 4 pantolon koyduğunu" söyledi. Yönetmen Cui Siwei ayrıca çekim yaparken kar fırtınası yaratması gerektiğini ekledi. Esen rüzgarın 7,8 seviyesi var. "

Ancak "aşırı çevre" karşısında bile, tüm ekip hala çok uyumlu ve mutlu. Zhang Zhen ayrıca yaratıcıları hakkındaki izlenimleriyle ilgili haberi anında verdi. Liao Fan'ın yakışıklı olduğunu söylemesi hakkında ne düşündüğü sorulduğunda güldü ve "Yakışıklı, çok yakışıklı" dedi. Liao Fan'ı ilk gördüğümde mesafe duygusu hissetti. Anlaştıktan sonra, "Fan Kardeş özel hayatında çok rahat. Mizah çok komik ve bazı soğuk şakalar oldukça soğuk. "Ni Ni'nin çalışmaları hakkında çok sert ve sert yorum yapan" kişiliği daha çok bir çocuk gibidir, ama onun sevimli tarafı var. " Huang Jue, "daha edebi ve genç olmasına kıyasla ve bir dergiden çıkmış biri gibi hissediyor" ve Zhang Yicong "uzun ve yakışıklı". Yönetmen Cui Siwei ayrıca Ni Ni, "Filmdeki bir pencere, bir güneş ışığı." Dedi. Daha önce yayınlanan özel bölümde de görülebileceği gibi, setteki atmosfer rahat ve canlı.

"Kar fırtınası", "1 Mayıs'ta görülmesi gereken yerli başyapıtlar" olarak övüldü, son derece şok edici ve geniş kapsamlı, "güçlü gerçek ikame duygusu"

"Kar Fırtınası" filminin gösterimini önceden izledikten sonra, birçok öğrenci filme olan güçlü sevgisini dile getirdi. Orman polisine odaklanan ilk film olan herkes derinden etkilendi. Bazı öğrenciler paskalya yumurtalarını gördüklerinde gözyaşlarına boğulduklarını söylediler. Birçok gerçek sahne özellikle rahatsız edici. "Filmdeki ikame duygusu çok güçlü." Sadece iki gün önce, Sichuan ateşi özellikle derindi. "Bence Çin Halk Kurtuluş Ordusu gerçekten güçlü." Bazı öğrenciler filmin teması karşısında şok oldular, "Orman polisinin büyüklüğü beni etkiledi, belki de filmin anlamı hayatın gerçeğini, iyiliğini ve güzelliğini ortaya çıkarmaktır". Daha fazla insan "Ormandaki polisler gerçekten yakışıklı!" Dedi.

Film seyreden yol gösterisinde "Kar Fırtınası" filmi sürekli övgüler alıyor ve izleyici tarafından her yönüyle tanınmış ve onaylanmıştır. Bazıları ritim temiz ve olay örgüsünün incelenmeye değer olduğunu söylerken, diğerleri atmosferin uygun, hayranlık uyandıran, tutkulu ve komik olduğunu söyledi. Ortam sert olsa da ekranda büyük şok yaşatıyor. , "Her kare ekran koruyucu olarak kullanılabilir" ve Zhang Zhen, Liao Fan ve diğerlerinin oyunculuk becerileri geniş çapta tartışılıyor. Seyirci, "Kar Fırtınası" nı "1 Mayıs'ta mutlaka görülmesi gereken bir yerli yapım şaheser olarak" övdü, ki bu kesinlikle ücrete değer! İnanıyorum ki bu film çıkacak ve daha çok seyirci beğenecek.

"Kar Fırtınası" filmi Mai Song Film and Television Investment Co., Ltd., Heli Chenguang International Culture Media Co., Ltd., Hehe Pictures Co., Ltd., Horgos Youth Light Film Co., Ltd. ve Horgos Colorful Film Co., Ltd. tarafından yapılmıştır. , Manshan Culture, Zedong Films Company, Beijing Xingkong Yihe Film and Television Culture Company ve Beijing Guangguang Films Co., Ltd. 30 Nisan'da sinemada buluşalım, "1 Mayıs" sıcak dosyası "Sona Kadar Kar Savaşı" nda el ele!

Tao Piao Piao'nun medya numarasından: Xue Bao

Yılbaşı Gecesi | Yangshuo Yeni Yıl Arifesinde nereye gidilir? Böyle oynamak çok eğlenceli!
önceki
Kendi kendine sürüş stratejisi | Lijiang aşkı, Yangshuo evi, sizi Guilin harikalar diyarında oynamaya davet ediyor!
Sonraki
Tek nefeste 2 milyar yuan kayıp, bu şirketin performansı çok değişti! 180.000 yatırımcı gök gürültüsüne adım attı
Guilin'de pek çok insan unutulmuş "Antik Kentin Gizli Diyarı" nı tatmadı.
Donanmanın yeni sözcüsü ortaya çıkar çıkmaz viral oldu.
"Yenilmezler 4" ün ana yaratıcısı Çin'e geliyor, Küçük Örümcek'in Avrupa'ya yaptığı keşif gezisinin bugüne kadar vakti yok!
Yangshuo'da kışın başlarında nasıl vakit kaybedilir?
"Hong Kong-Zhuhai-Makao Köprüsü" adlı belgesel film, Pekin Uluslararası Film Festivali belgesel ünitesinde görücüye çıktı.
O yıl, Yangshuo'da olduğumuz o günler
Tek kollu korucu 20 yıldır dağlarda.
Chongqing'de "Dönüşüm Grubu" gösterimi: Açmak ve güzel görünmek çok kolay!
Yangshuo Lijiang Nehri Balıkçılık Ateş Festivali'ndeki son gelişmeler! Havai fişekler bu yıl burada gösterilecek, unutmayın!
Erken eğitim IP Qiaohu, Çin'deki ilk etkileşimli filmi yaratıyor. Pekin Film Festivali'nde "popüler kral" olarak eğlenceli şarkı ve dans gösterimi
Guilin bir fotoğraf mı yoksa hile mi? Fotoğrafçı size şunu söylüyor: Bu gerçekten bir hile değil!
To Top