"Yeni Sekiz Konsey" Şekillendirme? Güney Çin Deniz Durumu Tarzı

1. Sıradan değil. Diaoyu Adaları'nın Egemen anlaşmazlığına ek olarak, Güney Çin Denizi de bir fırtına.

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olduktan sonra, Hua Tutumuna gittikçe daha zordur, önce askeri tatbikatı askeri tatbikatları yürütmek için bir çift uçak gemisi ve ardından Güney Çin'deki müttefiklerin parlaklığını göndermek için bir çift uçak gemisi gönderin. Ortak askeri performans için deniz, büyük gösteri "kaslar". Daha aşırı, Amerika Birleşik Devletleri, Çin'de yeni bir "sekiz avukat" bile koydu ve provokasyon çok güçlü ve bu arka plan altında, Güney Çin denizindeki durum daha çok gergin hale geliyor.

Sekiz krallığın konuşması, 19. yüzyılın sonlarında, grup "soygun" gibi, yabancı saldırganlar "" ülkemizi açmak ve ülkem için sefil bir saldırganlık savaşı yapmaya zorlayacak. "Yanmış ve yağmalayın." Tamam, ve çok fazla sorun yarattım. Buna ek olarak, bu saldırganlar ülkemizi eşit olmayan bir anlaşma imzalamaya, ülkemize büyük kayıplar ve zarar getirmeye zorlarlar. Şimdiye kadar hala aklında oldukları, bu utanç unutmazlar.

Kimi düşünebilir, yüz yıl sonra, Amerika Birleşik Devletleri ülkemi sınırlamak için "yeni sekiz iktidar müttefik kuvvetlerini" bile kutsadı, bu ne tür sonuçlar olacak? İşler nasıl oldu? Sonra, öğrenmeye geldik.

2. Kaynağı kovalamak için her şey Amerika Birleşik Devletleri'nden başlayacak.

Son yıllarda, ülkemin kapsamlı gücü önemli ölçüde iyileştirildi. 2020 salgınında bile, dünyanın daha az ekonomik açıdan büyümesi ve teknolojinin, askeri teçhizatın ve savunmanın başarısının çok vurgulandığı bir ülke var, bu yüzden çekiyor Uluslararası toplumdaki birçok ülkenin dikkatine ve Amerika Birleşik Devletleri bunlardan biridir. Bu bağlamda, ülkemin artan gücü, ABD'ye ve Amerika Birleşik Devletleri'ne ve Amerika Birleşik Devletleri'ne dünya askeri gücü olarak bir tehdit oluşturmaya başladı ve "dünya hegemonyasına" hükmetti, doğal olarak herhangi bir potansiyel tehditlere izin vermeyecek. Ülkeme "yolun" başlayacak.

Bununla birlikte, artan kapsamlı güç ve ülkemin sınırsız potansiyeline dayanarak, Amerika Birleşik Devletleri'nin Çin'i yenmek için tam bir kavrayamaz, bu yüzden dünyada olacak ve Çinliler birçok yönden yaptırımlar. Bu mevcut durum. Ülkemin ilişkisinin en yakın deniz alanı, Güney Çin Denizi de ülkem için çok büyük, bu yüzden Amerika Birleşik Devletleri de bu sefer görüyor ve Güney Çin denizinde başladı "Hu Zuo".

Bilgilere göre, Amerika Birleşik Devletleri her yıl Güney Çin Denizi'nde ortaklaşa katılacak ve her ek ortak askeri egzersizin inişi bile çok büyük, ortak orduya katılan çok fazla ülke var ve etkisi doğal olarak çok büyük . Çin'in gelişimini dengelemek için her türlü davranışın olduğunu görmek zor değildir. Başlangıçta belirlenen "yeni sekiz avukat" olan Amerika Birleşik Devletleri'nde ortaklaşa uğraşan ülkelere bir göz atalım.

3. Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Avustralya, Hindistan, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya ve Kanada'yı ifade eden yeni sekiz danışmanlık.

Bu sekiz ülkenin Güney Çin Deniz Denizi'ne kendi savaş gemilerine girdiği ve inaktif istatistiklere göre, dört uçak gemisinin dövüşmesine, 9 yıkıcı, 2 kruvazör, 5 fırkateyn, 4 tekne nükleer güç saldırısı denizaltıları olmasını bekliyorlar. Ve Çin'e en az 5 tedarik gemisi, askeri egzersiz de çok büyük ve bu askeri tatbikatlar da açıktır, yani Çin için, "yeni sekiz ülke, koalisyonun nedeni de açıktır.

Ayrıca, Avustralya, Japonya, Hindistan ve diğer ülkeler nedeniyle, genellikle Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlarlar, "Amerikan küçük kardeşi" yapmaya isteklidirler. Çin arasındaki ilişki çok kolay değildir, bu yüzden Amerika Birleşik Devletleri de çok muhtemelen Bu olayın suçluları "." Amerika Birleşik Devletleri'nde "Precsuror", bu olasılık da çok yüksektir, bu nedenle bu konunun sonuçları nedeniyle bu çok net bir şeydir, Çin için ABD "presleme eylemi".

Söylemeye değer olan şey, "yeni sekiz ülke birliği" nin en sezgisel nedeninin aslında Kanada ve Almanya'nın neredeyse aynı anda serbest bıraktığı haberidir.

2 Mart 202'de, Kanada ve Almanya da aynı zamanda Asya-Pasifik Denizlerine savaş gemileri göndermek ve Güney Çin Denizi'ni geçmeyi planladılar ve Güney Çin Denizi, Donghai, Huanghai ve diğer deniz alanlarına girmeyi planladılar. büyük ölçekli askeri tatbikatları dışlamayın. Uzun zaman önce, Fransa, Britanya, Avustralya, Hindistan, Japonya, Amerika Birleşik Devletleri'nin instellenmesi altında Güney Çin Denizi'ne girdi ve ayrıca Çin'in verimini zorlamak için "büyük ölçekli eklem askeri egzersizi" ile boşuna "ücretsiz yelkenli" banner oynadı. Açık, bu tür bir davranış, Çin'i dengelemek için ABD'deki ABD'deki "Hindistan" ile tamamen ilişkilidir ve bu durum olmayacak. Bununla birlikte, "yeni sekiz vuruş ordusu" nedeniyle, Güney Çin Denizi'nin eğilimi zaten yakındır ve ülkem hala iş hazırlamak ve önlemek zorundadır. Bu da çok önemlidir. Bu da çok önemlidir.

4. Ülkem artık yüzlerce yıl önce değil, güç, önceki "yeni sekiz avukatın" zarar görmesine neden olabileceği, ülkem artık bir dezavantajda değil, Gerçekten anlaşmazlığı alıyorlar Ordumuz da, sonuçta, ordumuzun gücü önemli ölçüde iyileştirildi.

Battleships açısından, ülkemin iki uçak gemisi oldukça olgunlaştı ve aynı zamanda filo ile daha da mükemmeldir. Güney Çin denizinde doğruysa, ülkemin uçak taşıyıcı filosumun hafife alınmayacak; ülkemde 055 Destroyer, 075 amfibi saldırı geminin suya bağlandı ve güçleri dünyada ve gerçek savaşın gücü zayıf olmayacak.

Savaşçıların açısından, ülkemin aktif bombardımanı, -15 taşıyıcı savaş gücü çok önemlidir, -20 görünmez savaşçılar başarıyla hizmet etti ve ölüm de böyle bir konfigürasyon altında, bu yapılandırma altında, oradaki askeri gücümüz Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerin karşısında bile önemli bir gelişme olacağı kaçınılmazdır, rüzgarı işgal etmeyecektir.

Füzeler açısından, ülkemin "Doğu Ailesi Series Füzesi" dünyası ile tanınır. Dongfeng-41 Kıtalararası füze serisi Amerika Birleşik Devletleri'ne kapsanabilir, Dongfeng-21D, aynı zamanda "uçak annesi katili" ve Dongfeng'in başlığıdır - 26 Guam Express, Güç oldukça güçlü, ABD ordusu bile başarılı bir görüşmeyi kavrayamaz ve güçlü olduğu görülebilir.

>

Özet, bu güçlü ekipmanlar, aynı zamanda ülkemizdeki birçok ekipmanın bir parçası olarak, bu durumda, Çin'in gücü beklentileri gerçekten yabancı düşmanlara direnmek için tamamen daha fazla ve daha önemlidir. Bu, ülkemin zaten her şeyi hazırladığı, mücadele etmeye cesaret ettiğini, eğer "yeni bir sekiz danışmanlık" ise, Güney Çin Denizi'ndeki bir savaş başlatmaya gerçekten cesaret ediyorum ve ülkem güçlü bir çarpıcılığa sahip olmalı ve umarım onlar dikkatlice hareket edebilir.

|
To Top