Yılbaşı Gecesi | Yangshuo Yeni Yıl Arifesinde nereye gidilir? Böyle oynamak çok eğlenceli!

Bir yıl geçti, ne kazanıyorsunuz ve ne kaybediyorsunuz, hangi beklenti bir tür yarı uyanık ve yarı çılgın yanma, bu yıl negatif enerjiyi ortadan kaldırmak için neşe denen güzel bir şarabı tadın Yeni Yıl Arifesi Eskiden yaşadığım yerde kalmayacağım, farklı hissetmek için Yangshuo'ya gideceğim Yeni Yıl arifesi

Yangshuo, uzağa seyahat eden en iyi yerlerden biridir

Yeşil dağlar ve yeşil su, hafif bulutlar ve hafif meltem, hava yazın kokuyor ...

Şiir ve güzellikle dolu bir yolculuğa çıkalım!

Parlak ve sıcak güneş ışığını hissetmek için Yangshuo'ya gidin

Beyaz bulutlar, yuvarlanan zirveler

Canlı West Street, temiz nehir

Sessiz antik kent, basit halk gelenekleri

Yangshuo Seni ilk kez göremiyorum

Yangshuo King

İnsanlar Yangshuo'dan bahsettiklerinde, kesinlikle bu yerden bahsedecekler. Lijiang , Yangshuo'yu ziyaret etmelisiniz Lijiang . içinde Lijiang Dünyanın güzelliği için iç geçirdim ve çevremdeki tanıdık insanlara minnettarım.

Yangshuo'da adında bir yer var "Julongtan" Gizem dolu bir mağaradır. Böyle bir sahne görürseniz, muhtemelen kalbinizdeki küçük heyecanı kontrol edemezsiniz. Bir bütün olabilir " Aman Tanrım! "" Vay çok harika ! "

Gizemli yeraltı nehrine, Guangxi'deki en karakteristik "Liu Sanjie Antiphon" eşlik ediyor. O zaman bu büyülü mağaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Aventure West Caddesi

Nihayet gecenin düştüğü en heyecan verici kısma geldi ~ En çok nereye gitmeyi seversin? Hehehe ~ Tabii ki bara yürüyüşe gittim ~ Peki Yangshuo'nun en meşhur barlar sokağı neresi? elbette Batı Sokağı Yukarı! ! Aventure ile tanışıp tanışamayacağınızdan bahsetmiyorum bile, West Street'te servis yaptığınızda kendinizi bırakmanın bir nevi zevkini hissedebilirsiniz. Sokakta yürümek yardım edemez ama neşelenir. Arkadaşlar! Bir fincana ne dersin?

Çok gürültülü barlardan hoşlanmıyorsanız, sadece gitar sesi olan net bir bar seçebilir ve sokak insanlarının gelip gitmesini izlemek için bir kadeh şarap sipariş edebilirsiniz. Ayrıca bir kartpostal dükkanına gidip sevdiklerinize yalnızca Yangshuo'da bulunan özel bir mühürle damgalanmış kartpostallar göndererek ziyaretinizin izlerini bırakabilirsiniz.

Yangshuo Yiyecek

Bira küçük ördeklerle karşılaştığında, Guilin pirinç erişteleriyle ve Lijiang küçük balıklarla tanışır. Dünyanın en kalıcı yiyeceği haline geldiler. Mezuniyet turu bir yemek arama turu mu olacak? !

Lijiang bira balığı Yangshuo'da doğmuştur.Birayla balık pişirmenin özel bir yemeği. Bira balığı bir efsane ise Yangshuo kompleksi haline geldiğini söylemek daha doğru olur.

En prestijli "Onsekiz Dolma", yani 18 çeşit dolma çok belirgindir.Ete çeşitli baharatlar eklenir ve daha sonra farklı sebzelerden veya kabuklardan yapılmış "palto" ya doldurulur veya buharda pişirilir, Veya "doldurulmak" için kavrulur ve pişirilir.

Guilin pirinç eriştesi

Spotfish güveç

Sarı Kızarmış Tavuk

Lipu taro eti

Bu güzel yer için uygun, en otantik rosto Guilin pirinç noodle'larından bir kase sipariş edin, bir bira balığı yudumlayın ve sarhoş olun. Seninle Yangshuo'ya gidebilirsem, dünyayı kesinlikle açacağım! Tüm lezzetli yemekleri yiyin ~ böylece yolculuk pişmanlık bırakmasın.

Hiç gitmediğiniz bir yer, insanları her zaman çok fazla hayal gücüyle bırakacaktır, ancak yalnızca kendi hayal güçlerinde. Bir yere gitmek istediğinizde o kadar çok şey ki, hemen yola çıkıp burayı bedeniniz ve zihninizle gerçekten hissedebilirsiniz. Mezuniyet hayatınızın geri kalanında hatırlayacağınız bir yere gitmelidir Yangshuo iyi bir seçimdir, stili tüm yolculuğu daha duygusal hale getirecektir.

Sizi kucaklayın, Yangshuo'yu kucaklayın, gençliğimizi kucaklayın, 2019'un ilk günü Yangshuo'da başlayın, yeni yıla iyi bir başlangıç yapın
"50 trilyon" personel değişikliği: ICBC yeni başkanları memnuniyetle karşılayacak
önceki
"Kar fırtınası", "Kar Fırtınası" nın erken izlenmesi için "1 Mayıs'ta görülmesi gereken" olarak övüldü Zhang Zhen, Ni Ni'nin erkek karakteri Liao Fan'ın soğuk ve komik olduğu haberini verdi.
Sonraki
Kendi kendine sürüş stratejisi | Lijiang aşkı, Yangshuo evi, sizi Guilin harikalar diyarında oynamaya davet ediyor!
Tek nefeste 2 milyar yuan kayıp, bu şirketin performansı çok değişti! 180.000 yatırımcı gök gürültüsüne adım attı
Guilin'de pek çok insan unutulmuş "Antik Kentin Gizli Diyarı" nı tatmadı.
Donanmanın yeni sözcüsü ortaya çıkar çıkmaz viral oldu.
"Yenilmezler 4" ün ana yaratıcısı Çin'e geliyor, Küçük Örümcek'in Avrupa'ya yaptığı keşif gezisinin bugüne kadar vakti yok!
Yangshuo'da kışın başlarında nasıl vakit kaybedilir?
"Hong Kong-Zhuhai-Makao Köprüsü" adlı belgesel film, Pekin Uluslararası Film Festivali belgesel ünitesinde görücüye çıktı.
O yıl, Yangshuo'da olduğumuz o günler
Tek kollu korucu 20 yıldır dağlarda.
Chongqing'de "Dönüşüm Grubu" gösterimi: Açmak ve güzel görünmek çok kolay!
Yangshuo Lijiang Nehri Balıkçılık Ateş Festivali'ndeki son gelişmeler! Havai fişekler bu yıl burada gösterilecek, unutmayın!
Erken eğitim IP Qiaohu, Çin'deki ilk etkileşimli filmi yaratıyor. Pekin Film Festivali'nde "popüler kral" olarak eğlenceli şarkı ve dans gösterimi
To Top