Ne kadar zamandır bir filmi tamamen izlemedin

Film izlemek ne zaman lüks bir eğlenceye dönüştü? Kampüsten ayrıldıktan sonra, arkadaşlarınızı ikişer ikişer bıraktıktan sonra, işe başladıktan sonra, evlendikten sonra, ne kadar süredir bir filmi tam olarak izlemiyorsunuz?

Bu makaleyi okuduğunuzda lütfen dikkatlice düşünün, ne kadar süredir bir filmin tamamını izlemiyorsunuz? Belki şu anda hatırlayamıyorsun.

Belki işin ve işinle meşgulsün, belki eğitiminle streslisin ve pahalı sinema biletlerinin bedava videonun silahlı versiyonunu izlemek kadar iyi olmadığını düşünmen daha muhtemel.Belki birçok sebebin var ama bir düşün, yalnız mısın? Hayatının etrafında yanına gel.

Bir pasajı okuduktan sonra, bir kişinin yalnızlığını şu şekilde tanımladı: "Yalnızlık seviyesi: bir kişi işe gidiyor, ikinci yalnızlık seviyesi: biri yemek yemeye gidiyor, yalnızlık seviyesi üç: bir kişi alışverişe gidiyor, dördüncü yalnızlık: bir kişi Oyun oynayacak, 5. seviye tek başına: tek başına şarkı söylemek, altıncı seviye tek başına: sinemaya yalnız gitmek ... "

Yalnız sinema

Bunu görünce çürüteceksin, sosyal çevreden yalıtılmış kişi olmadığını ispatlamak için hevesle tüm nedenleri bulacaksın, çok arkadaşın olduğunu düşüneceksin, bir de sevgilin olabilir ya da o cümle, ne zamandır kaldın Bir filmi tamamen görmediniz veya arkadaşlarınız ve ailenizle ne kadar süredir kesintisiz bir eğlence etkinliğine katılmadınız?

Bitmek bilmeyen bir iş baskısı altında olacaksın, beslenmeyi bekleyen çocuk için feryat edeceksin, hırslarından dolayı kız arkadaşının fikirleriyle çatışacaksın, her zaman endişelisin, nasıl bir film izleyecek kadar vaktin olabilir ki? İki saatlik temizlik süresi, birisinin sizinle birlikte izlemesini, sizin için zaten bir lüks.

Uyandığınızda, tam bir film izleyerek kendinizi kanıtlamaya çalışmak istersiniz.

Cep telefonunuzun WeChat istemlerini cebinizde bulacaksınız ding ding dong dong dong, birbiri ardına iş ortaklarının telefon görüşmelerini bulacaksınız, çevrenizdeki aşıkların çok sıcak göründüğünü göreceksiniz, filmdeki kahramanı bulacaksınız. Kendinize söylüyorum ...

Kocaman bir şehirde ve oldukça stresli bir yaşam durumunda, arkadaşlara aşina olmasanız bile, kız arkadaşlarla meşgul olsanız bile, hayatınız izinle dolu olduğunda duygularınızı sürdürmeniz gerekiyor. Seni rahatsız eden şeyler, sonra yalnız bir hasta olursun.

Bir zaman bulun, telefonunuzu sessiz moda getirin, günlerdir görmediğiniz arkadaşlarınızı çekin, itiraf etmeye cesaret edemediğiniz tanrıçaları yanınıza alın ve bir filme gidin.

Harika ve heyecan verici resimleri seviyorsanız ve farklı bir egzotik tarz yaşamak istiyorsanız, "Aquaman" kesinlikle birçok arkadaşınızla film izlemek için en iyi seçiminiz olacaktır.

Neptün

Hormonlarla dolu deniz kralı, çıkıntılı ve kıvrımlı Mela'nın arkasındaki deniz, yedi okyanusun sırlarını keşfetmek için özel efektlere 1,6 milyar dolar harcıyor ... Bu film tüm dileklerinizi gerçekleştirecek.

Eğer toplumun en altındaysanız ve sosyal hayat hakkında derin bir anlayışa sahipseniz, "Bilinmeyen" e de bir göz atabilirsiniz. Sonuçta ikimiz de bilinmeyiz.

Bilinmeyen

Bu, Çinli oyuncular için baharın gelişini simgeleyen, 30 milyonluk küçük maliyetli bir film. Bir milyar doların üzerine çıkan "Fantastik Canavarlar 2" nin maliyetini tamamen düşürmüş bir film. Hikayede başrol oyuncusu yok. Filmin kahramanı ... Bu filme girdiğinizde, içinde tasvir edilen karakterlerin az çok etrafımızda belirdiğini, belki sizi ve beni tanımladığını göreceksiniz.

Hala kampüsteyseniz ve aile eğitimi konusunda bazı görüşleriniz varsa, "Onüç Köpek" i okuyup Çinli ailelere şiddetli bir kükreme göndermelisiniz.

Köpek on üç

Aile içindeki çelişkiler ne kadar şiddetli olacak, ataerkil düşünce ne kadar etki yaratacak, çocuğun ailede söz sahibi olup olmayacağı, itaatsizliğin şiddetle boğulup kapatılmayacağı yoksa dikkatlice öğretilip öğretilmeyeceği ... Trajedi mi? Çocukluğunuzda ve benim çocukluğumda yaşanan, aynı deneyimi yaşarsanız, bu film kesinlikle gözyaşı kanallarınızı canlandıracak, kendinizi rahatlatma zamanı.

Ben Guo Congming, bir filmi ne kadar zamandır iyi izledin? Connaught Üniversitesi'nin bir arkadaşı bile yok. Ne kadar yalnızsınız, hangi sınıfta olursanız olun kampüs hayatını çok özlüyorsunuz, bence Tamamen film izlemekten başlayarak belli bir duyguya sahip olacaksınız ve hayatınızı değiştireceksiniz.

Bu makale Guo Congming tarafından orijinaldir, okuduğunuz için teşekkürler, dikkat etmenizi bekliyoruz, lütfen yeniden basmak için bir mesaj bırakın.

CES 2018 Rakiplerinizi adım adım bastırın! AMD'nin 2018 yeni ürün planlamasına genel bakış
önceki
Pekin şimdi yağmur yağıyor ve kar yağıyor, manzara çok güzel, dağ gümüş kaplı
Sonraki
CES 2018 | NVIDIA, otonom sürüşe yardımcı olmak için birden fazla yapay zeka ürününü tanıttı
Süper popüler değil! Real Madrid 0-3 Ebar trajik bir yenilgiye uğradı, üst üste 4 galibiyetle sonuçlanan teknik direktör ilk mağlubiyetini yuttu
Ne zamandır böyle bir çizgi görmedin
Chen Tianqiao kardeşlerin "eve dönüşünün" arkasındaki zenginlik değerleri: daha fazla insanın kaderini değiştirmesine yardımcı olmak
Kalbinizdeki okul çiçeğinin fotoğrafını çekin, OnePlus 5T portre çekimi deneyimi işe alma
23 Haziran'da sınır ötesi e-ticaret sabah raporu
CES 2018 Telo Drone: Bu, DJI mağazasındaki en ucuz drone olabilir
Böyle satırları yazmadan önce neler yaşadın
Çirkin gelin bir eş olur! Bir zamanlar sınıfı bırakmanın eşiğindeydiler ve şimdi takımı Batı'da ilk üçe girmeye yönlendiriyorlar.
CES 2018 Microsoft, Google ve Samsung karşılaştırması 55 inç dijital beyaz tahta Flip'i piyasaya sürdü
Yedi Okyanus'un gizemli su altı dünyasını keşfedin, "Aquaman" geliyor
Ağustos, ormanda yürüyün
To Top