Anakara ordudan sonra, Tayvan çok endişelidir; Xiao stabilitesi kafaya gelmiştir ve kollar programı hazırlamalıdır.

Yazar: Studio Siyasal Komiser Xiao Wu Öğrencileri Medya raporlarına göre, anakara, dünkü 135.3 milyar RMB'nin sübvansiyonu olan (yaklaşık 5.8 trilyon yeni Tayvan sikkesi), Tayvan'ın bu yıl 361.7 milyar yıllık Tayvan'ın yasal askeri bütçesinin 16 katı olduğunu açıkladı. yuan. Bu bağlamda, Tayvan Askeri Akrep bilgin Sovyeti, Tayvan askeri giderinin kendini savunma yeteneklerini arttırması gerektiğini ve savunma bütçesinin 400 milyar yuan'a yükselmesi gerektiği konusunda daha tavsiye edilmektedir. Su Ziyun, anakara askeri harcamalarının siyasi, askeri bir talep olduğunu, 2027'sinin yüz yıllık Jianjun olacağını ve üçüncü uçak gemisi de dahil olmak üzere yeni çağın askeri ekipman hedefini sürekli olarak genişlettiğini söyledi. 075 amfibi saldırı oluşturmak için. Gemi buzları kırabilir ve buz çekimleri için bir ivme olan 096 stratejik nükleer denizaltı başlatabilir ve susturma yeteneğine sahiptir. Raporda, Doçent, Chen Shimin, iki boğaz askeri gideri arasındaki boşluğun büyük bir fenomen olduğu bildirildi. Tayvanla ilgili bütçe, GSYİH'nin% 5'ini aşan askeri harcamalarına kıyasla GSYİH'nın% 3'ünden fazlasını oluşturdu.

Her ne kadar Tayvan sert çalışıyor olsa da, askeri ücretlerde kıtaya uymak mümkün değil, ancak bu konuda bile, Tayvan'daki bazı bilim adamları hala ilk kez atladı ve Tayvan'ın askeri masrafları arttırması, bir kısmını yansıtan askeri faturaları artırmalı Tayvan yetkilileri. Anksiyete, yani, askeri gücün iki tarafı arasındaki boşluk daha büyük oluyor. Peki neden bu korku var? Doğal olarak, bir kayıp, anavatana geri dönmeyi reddetti ve anakaradan Çinlileri uygulamak için korkuyor. Anakara askeri masrafları, Tayvan ordusunun 16 katına ulaşmıştır ve güç açığı sadece daha büyük olacaktır. Sadece askeri rakamlardan, anakara 16 kez Tayvan'ın olduğu açıktır. Bunun nispeten büyük bir boşluk olduğu açıktır; 2020'de anakara GSYİH 1 trilyon yuan'ı aşıyor, Tayvan sadece 4.5 trilyon yuan, anakara neredeyse Tayvan 22 çarpanı . Bu nedenle, bir dereceye kadar, anakaranın kapsamlı gücü kesinlikle Tayvan'da 20 kezdir. Tayvan yetkilileri hala yalnızsa, birleşik eğilimin her iki tarafına da savaşmaya çalışın, sonra sadece tarihi tekerlekler tarafından kullanılabilirler. Basınç . Şu anda "Tayvan Bağımsızlığının", Boğazın her iki tarafının da statüsünü sürdürmediği, daha uzun sürmeyeceği, daha sonra zaman içinde bir noktaya kadar bekledikten sonra, kollar esasen kurulun üst kısmını destekledi. . Bu nedenle, ordudan bahsetti, Tayvan makamları, sıcak tenceredeki karıncalar gibi bir miktar oturamaz.

Önümüzdeki birkaç yıl içinde, her iki tarafın birliğinin kritik zamanı, Tayvan'ın küçük istikratı baştan. Bankanın iki tarafı geleceklerinde, bilinmemektedir, ancak çok uzak değil. Çok uzak değilse, 2035'te Taipei'ye giden yolun stratejik planına göre hesaplanırsa, yaklaşık 2028 ve 2027'de inşa edilecektir. Ordunun 100. yıldönümü de iyi bir zamandır. Kısacası, önümüzdeki birkaç yıl içinde kritik bir zaman olacak ve Tayvan'ın dizideki okları var, göndermeniz gerekiyor. Böylece, bu, Tayvan'ın küçük kararlı olduğu anlamına gelir, durdurmak istemiyor. Tayvan makamları barışçıl bir birlik konusuna ertelendikçe, kıta kendi stratejik planlamalarına uygun olarak yürütüleceği tahmin edilebilir. Her durumda, şubelerin birliği, tarihin tarihi olarak, milliyetin birliği ertelendi. Tayvan'ı gerçekten ikna etmek istiyorum, tekrar hayal etme, "Tayvan Bağımsızlık" ilkbahar ve sonbahar rüyası uyanık olmalı, dönüş tek çıkış yolu.

Tayvan'ın dövüş sanatları ışığında, kollar bir program olacak. Birleşik bir konuda, birleşik bir konuda, çünkü Tayvan yetkililerinin uzun vadeli yanlış yönetimi, anakaraya bir dereceye kadar kamuoyunu kaybetti, bu durumda, sadece bir şekilde, yani ilk önce Tayvan toplama, sonra yavaş yavaş eğitimi tanıtıyor Ayrıca sonlandırma hakkı olan bazı hatalar. Tayvan ertelenirse, bu hata düşünme sadece daha utanç verici olacaktır. Üniforma çapraz boğazı meselesinde, Tayvan yetkilileri her zaman mineralleşmiştir. Temel olarak umut yok. Aynı zamanda, şu anda Amerika Birleşik Devletleri'ndeki olası müdahale olan en büyük üçüncü taraf faktörü var, şu anda Bu tür fidanlara sahiptir, bu nedenle, ABD pozisyonunun da değişmesi muhtemel değildir, özellikle de aktif olarak değişmesi zorsa. Öyleyse, kırıldığında, ili en kısa sürede dahil etmek gerekir, programa konulur.

Tayvan yetkililerinin çeşitli sözleri ve işleri, geri dönmeyi reddeden anakaraya çok net bir şekilde teslim edildi, birliğin birliğini reddetti. Bu nedenle, iyi bir şeyden daha fazlası, tüm stratejik bir hazırlık geliştirin, bir anahtar saat düğümü seçin ve doğrudan başlatın. Bu tür inatçı için, sadece bir yol var, yani, zorlukla çok fazla isteksiz olmasına rağmen, bu da seçmek zorunda kalır.
|
To Top