"İnternet Yılı Tebrikler" ve "Hadi Çin Yılı" 2019 Tianjin Bahar Şenliği Galası başarıyla sona erdi. Tianjin Bahar Şenliği Galası hayatın her kesiminden büyük beğeni topladı

"Hadi Çin Yılı" 2019 Tianjin Bahar Şenliği Galası başarıyla sona erdi

"Hadi Çin Yılı" 2019 Tianjin Radyo ve TV İstasyonu Bahar Şenliği Galası, Ay Yeni Yılının ikinci gününde (6 Şubat) saat 19: 40'ta Tianjin Satellite TV, Jinyun APP ve Wanshida APP'de eşzamanlı olarak yayınlanacak. 3 saatlik akşam partisi Herkese Yeni Yıl kutsamalarını gönderirken aynı zamanda ulusal izleyicilere Tianjin Bahar Şenliği Galası'nın özelliklerini de gösterdi. Reytingler ve ağızdan ağza sözler çift hasat oldu, IPTV reytingleri% 2,65 rekor kırdı ve "Tianjin Bahar Şenliği Galası" nın süper konusu da Weibo'da oldu. Listeyi arayın! 2019 Tianjin Bahar Şenliği Galası, Tianjinin özelliklerini vurgulamayı, son 40 yıllık reform ve açılışta Tianjinde meydana gelen tarihi değişiklikleri canlı bir şekilde göstermeyi, Tianjin halkının mevcut yaşamına odaklanmayı ve ardından daha iyi bir geleceği dört gözle beklemeyi amaçlayan mükemmel bir ziyafettir. Dil programları ağır sikletlere çarptı ve güçlü gaziler yeni sıcak yıldızlarla çarpıştı; Liu Junjie, Yeni Yılı ısıtmak için gerçek ve sahte çiftleri sahneleyen Koi Evi'ne liderlik etti; Bel Canto popüler sınır ötesi, hayranlar ve katiller bir araya geldi; robotik kol, Jin Meier'in mükemmel zamanı ve mekanı olan Bahar Şenliği Gala sahnesine çıktı "Süper Çin" performansı; Tianjin amcası, eşinin ailesinin evine gitmesine eşlik etti, Liu Hegang Zhanyang sevgiyle aşk şarkısını söyledi; Çin operaları, klasik koşu tahtasını birlikte söyledi ve ünlü karakterler, petrolü çıkarıp ülkenin cazibesini söylediler; ... çok sayıda önemli olay var ve aynı zamanda, uzmanlar ve izleyiciler partiyi verdi. Sık sık olduğu gibi, Bahar Şenliği Galası ile ilgili geri bildirimler çok sevindirici.

Liu Junjie ve Li Yumei, Tianjin halkına Yeni Yıl vermek için "Koi Evi" ni yönetiyor

Tianjin Radyo ve Televizyon İstasyonu 2019 Bahar Şenliği Galası, Bahar Şenliği Galasının yeni teması olan "Hadi Çin Yılı" ile "Çin Yılı" ile harmanlanan, Tianjin'deki insanların mutlu yaşamına odaklanan ve gelecekteki şehirde oynanacak dönem bölümlerini dört gözle bekliyor. Geçtiğimiz 40 yıllık reform ve açılışta Tianjin'de meydana gelen tarihi değişiklikleri gösteriyor. Tüm partinin sahne tasarımı görsel olarak "ev" hikayesiyle anlatıldı. Karşılıklı konuşma sanatçısı Liu Junjie, film ve televizyon oyuncusu Xue Jianing ve diğerlerinden oluşan geçici aile "Koi Evi" binlerce ailenin temsilcisi oldu. Yeni Yılı birlikte kutlayalım!

Qiu Yingjun ve Yu Dan birlikte "Yetenek Olmak" hakkında konuşuyor

Guo Donglin pozitif enerji taslağı "The Good Man Guo Zi" yi getiriyor

Jin Fei, Chen Xi ve ICE, "Rap Tianjin Yılı" çapraz konuşma yapmak için işbirliği yapıyor

Wei Wenliang ve Dong Jianchun, Li Ding, Gu Zonghan "Green Era" skeçini gerçekleştiriyor.

Meng Hetang ve Zhou Jiuliang "My Masterpiece" çapraz konuşma yaptı

Dil programının güçlü gazileri yeni sıcak yıldızlarla çarpışıyor

2019 Tianjin Bahar Gecesi'nde komedyen Guo Donglin, "The Good Man Guo Zi" adlı orijinal eskizini getirdi. Eskizdeki utanç verici oolong olayları, insanları güldürdü ve düşündürdü. Guo Donglin, yeni çağdaki küçük insanların sevinçlerini, öfkelerini, üzüntülerini ve sevinçlerini canlı bir şekilde sergileyerek herkese özel bir sıcaklık verdi. Feng Gong'un "Feng Ailesi Sınıfı" nın baş öğrencisi Li Mingyu, 2019 Tianjin Bahar Festivali Galasında "dışarı çıkmaya" devam etti. Yürüyen emoji olarak biliniyordu. Bu yıl, kayınvalidesi ve damadının komik bir hamlesini sahnelemek için "Eski Opera Kemik" Li Qinqin ve eski ortağı Li Xinyi ile el ele verdi. , Bahar Şenliği Galasına gülmeye devam edin. 79 yaşındaki bir crosstalker olan Wei Wenliang, genç karışma aktörleri Li Ding, Dong Jianchun ve Gu Zonghan ile "Times" serisini yaratmaya devam ediyor. Bu "altın ortaklar" grubu, "Tianjin seyircisinin en sevdiği Bahar Şenliği Galası" nda üç yıl üst üste birinci oldu. Bu yılın gişe rekorları kıran yeni çalışması "Yeşil Çağ" da izleyiciler, Büyükbaba Wei'nin sevimli davranıp hediyeler için yalvarışını görmekle kalmadı, aynı zamanda izleyiciyi de bağladı. Guo Degang'ın gerçek biyografisini kazanan Meng Hetang ve Zhou Jiuliang, bu yılki Tianjin Bahar Şenliği Galası da Tianjin Bahar Şenliği Galası sahnesinde ilk kez sahneye çıkan özgün bir çapraz konuşma çalışması. "My Masterpiece" adlı çapraz konuşma İnternet İlahi Komedya ve Haier Kardeşlerin açılış şarkısını mükemmel bir şekilde aşıladı, öğrendiklerini ve şarkı söylemelerini kaybetmedikleri söyleniyor, bu sefer de kendi başyapıtlarını izleyicilerin kahkahalarına kilitlediler. Övgüyle karşılanan "İki Porselen Kral" kestanesi Jin Fei ve Chen Xi, en güçlü rap "Ice Cube Brother" ICE ile ortak oldular, çapraz konuşma, allegro ve rap'i birleştirmenin yeni bir yolu olan Tianjin Bahar Festivali Galasına çapraz çalışmalar getirdi ve seyirciyi bir araya getirdi. Tianjin'in geleneklerini ve lezzetlerini hatırlatarak, seyircilere Yeni Yıl kutsaması verdi.

Ünlü şarkıcı Wang Lida "Birlikte Çin Rüyasına Ulaşmak" şarkısını söylüyor.

Jin Meier'in yüksek teknoloji solosu "Super China"

Li Guang ve Gao Tianhe "Light Land" üzerinde işbirliği yaptı.

Şarkılar, danslar, operalar ve diğer programlar samimiyet ve yeniliklerle dolu

Sınır ötesi entegrasyon, bu yılki Bahar Şenliği Gala şarkı ve dans programının en önemli özelliği Avrupalı ve Amerikan şarkı stilinde iyi olan "Bass Prince" Wang Xi ve Wang Zining'in açılış programı beklenmedik bir etki yarattı. 90'lar sonrası çiçek tenoru Gao Tianhe, bu yılki Bahar Şenliği Galası sahnesinde pop şarkıcısı Li Guang ile birlikte güzel bir çalışma olan "Light Land" i sergiledi. İkisi, ses aralığının kavranmasından tını dönüşümüne kadar kusursuzdur.Bu tür bir bel canto, popüler yaratıcılıkla karıştırıp eşleşerek, ruhsal şifanın görsel-işitsel bir deneyimini sunar. 2019 Tianjin Bahar Şenliği Galası sahnesinde harika bir yapay zeka robotik kol gösterisi izleyicilerin ufkunu açtı.Medya Tiyatrosu'nun renkli ışıklarıyla birleşen çeşitli desenlerin zor gösterimi, sahneyi yüksek teknoloji ve sanatın mükemmel bir kombinasyonuna dönüştürdü. Sergi alanında şarkıcı Kim Mi-er'in tam ateşli tiz sesi dört koltuk seslendirdi, dört oktavı kapsayan mükemmel aralığı ve her zaman büyüleyici dinamik dansıyla inanılmaz sahne kontrol yeteneği sergiledi. Daha da önemlisi, sahnede Jin Meier ile kendisi arasındaki diyaloğu gerçekleştiren bir zaman ve mekan dönüşümünün de sahnelendiği, teknoloji ve deneyim duygusu taşıyan bu tür bir gösteri şaşırtıcı. Daha önce popüler çaylaklar ve güçlü gaziler vardı. Kongzheng Kültür ve Sanat Grubundan ulusal bir birinci sınıf aktör ve genç tenor olan Liu Hegang, karısı Zhan Yang'a ailesinin evine dönerek eşlik etti ve Tianjin Bahar Festivali Gala sahnesine geldi. Birlikte iki kişilik bir set getirdiler. Güzel bale sahnesinde yola çıkan çiftlerin sevgi dolu şarkıları olan "Seni sonsuza dek yaşayacağım" aşk şarkısı, sahnedeki şeker endeksini uçurdu ve seyirci güzel aşka ve sıcak aileye daldı. Hasret içinde.

Liyuan Qunying, Pekin Operasında "Guoyun Shengxiang Sarhoş Yeni Yıl" şarkısını söylüyor

Opera ve halk sanatının memleketi olan Tianjin, sahnede Pekin Operası'nın özüne sahiptir. "Guoyun Shengxiang Sarhoş Yeni Yıl" bölümünün ortak şarkı söylemesi, sahnedeki hayranları gerçekten bağımlı yaptı. Pekin Pekin Opera Tiyatrosu'ndan Yang Okulu'nda kıdemli bir kişi olan Yang Shaopeng, Ulusal Pekin Operası Tiyatrosu'ndan Mei Pai Gandan'dan Liu Zheng, Tianjin'deki Pekin Opera Tiyatrosu'ndan Lu Yang Cheng Pai Tsing Yi ve Qiu Pai kadın yüzünden Liu Jiaxin Liu Jiaxin, Çin ulusunu gösteren geleneksel dört klasik slaydı gerçekleştirdi. Geleneksel Erdemler. Ardından dört ünlü aktör yağlı boyayı çıkarıp otantik Pekin aksanını ortaya çıkardı ve izleyiciler için büyük bir cazibe haline gelen Çin kafiyesini söylediler. Ayrıca, 12. Macaristan Budapeşte Sanat Festivali'nde altın ödül, akrobatik şemsiye tekme performansı "Lotus Pond Moonlight" ve bu yılki ilk Tianjin Bahar Festivali Galası'nı kazandı. Gösterinin yaratıcı ilhamı, Zhu Ziqing'in "Güzel Çin" i gösteren güzel düzyazı "Lotus Pond Moonlight" a dayanıyor. Eşsiz doğu güzelliği yaratıcı başlangıç noktasıdır. Şemsiye ve lotus yaprağı, aktörler ve lotus yaratıcı bir şekilde ilişkilendirilir. Ay ışığı altında, oyuncuların ayak parmaklarındaki "lotus yaprakları" döndürülür ve hareket ettirilir ve "lotus" güzel ve akıllıdır. , Düzyazı ve şiirsel Çin cazibesinin güzelliği zarif sahnelerde canlı bir şekilde yorumlanır.

Zhang Yue solo "Çin Ejderhası"

Li Zhibang, yazar ve edebiyat eleştirmeni: Zamanın soluğu, yerel özellikler, yeni gelenlerin ortaya çıkışı ve gaziler var.

Bahar Şenliği Galasını izledikten sonra sanırım en büyük his, zamanın nefesini tutması. Bunun 40 yıllık reform ve açılış olduğu söylenmelidir ve 2019, ülkemizin kuruluşundan bu yana geçen 70 yıldır ... İki mutlu günün örtüşmesi tam olarak kanıtlanmıştır. Örneğin "Çin Ejderhası" programını gördüğümüzde, canlılık hissini görebilirsiniz. Ve Çin Ejderhasının en büyük özelliklerinden biri de bence eşlik eden dansçı Huo Yuanjia Wushu Okulumuz ... Huo Yuanjia Wushu Okulu'ndan bahsettiğimde işimin somut olmayan kültürel miras olduğunu hemen söyledim. Huo Yuanjia, dövüş sanatlarında Li Shutong ve Huo Yuanjia ile Tianjin Şehrimizden biridir.Huo Yuanjia'nın dövüş sanatları ruhunu bizden önce gösterdiği söylenebilir ve canlılık dolu.

79 yaşındaki Wei Wenliang, art arda 4 yıldır Tianjin Bahar Festivali Galasında

Sanırım beni derinden etkileyen iki dil programı var: Biri Wei Wenliang mı? , Dong Jianchun ve Li Ding? Gu Zonghan, dördü, eğer doğru hatırlıyorsam, karşılıklı konuşmaları bu yıl dördüncü çapraz konuşma dizisi olacak ve her yıl bir adım yükseliyor ve her yıl zamanla yakından bağlantılı. Bu taslak, 40 yıllık reform ve açılımımızda meydana gelen muazzam değişiklikleri tam olarak görüyor. Dil kategorisinde yer alan bir diğer program dizisi ise Liu Junjie'nin çok canlı olduğu söylenebilecek ailesi ... Küçük bir yemek damgasından başlayarak, herkese dokunacağı söylenebilecek detaylar ve hayat var. Bir ayrıntıdan, 40 yıllık reform ve açılım sürecinde izlediğimiz alışılmadık bir yolu görebiliriz.

Ünlü Tianjin şarkıcısı Yang Qian solo "Voyage" getirecek

Bu akşam partisinde, Tianjin'in yerel karakteristik kültürünün, Yang Qian'ın söylediği "Yolculuk" şarkısı gibi çok öne çıktığını görebiliriz ve Tianjin'in bir Tianjin limanı, bir Tianjin Binhai Yeni Bölgesi olarak, Yükselen bir Tianjin olarak. 40 yıllık reform ve açılma sürecinde gittiğimiz alışılmadık bir yol Bu ilk yelken muhteşem ve Tianjin'in yerel kültürel özelliklerini taşıyor.Çok iyi yerel kültürümüzü Tianjin'de bulabiliriz. Ayrıca Tianjin'den "Sound into the Heart" etkinliğine yeni katılan bir tenor var.Tianjin Bahar Şenliği Galasında tekrar yer almanın bende derin bir etki bıraktığı söylenebilir, bu nedenle Tianjin Radyo ve Televizyon İstasyonu Bahar Şenliği Galası zamanın atmosferine ve yerel özelliklere sahip. , Yeni gelenler ve üstlenilecek gaziler var. Tianjin Bahar Şenliği Galalarımızın her yıl daha yüksek bir seviyeye ulaştığı görülüyor.

Liu Junjie, Liu Fang'ın büyüsünü izlemek için "House of Koi" ye liderlik etti

Tianjin Radyo ve Televizyon İstasyonu Ar-Ge Departmanı Direktörü Yang Bin: Dil programlarında çok gülme var, program oluşturma hayata yakın ve sahne tasarımı şok edici

Her şeyden önce, bu yılki Tianjin Bahar Şenliği Galası, dil programlarında önceki yıllara göre daha çok gülüyor. En azından "sapıkların" "vicdansız" ("dört, beş veya altı yumurta") gibi olduğunu hatırlayabilirim, ancak belki başkaları da kullanmıştır. , Ama burada kullanmak daha iyi, bazı kahkahalar var. İkinci özelliği ise mirasa ve sürekliliğe sahip olmasıdır Wei Wenliang, 4G döneminden, fitness döneminden ve yeşil çağdan itibaren hikayeye devam etti. Bu içerikle ilgili beklentilerim var ve bu devamlılık iyi yapılıyor. Üçüncüsü, işin temeli, hayattan uzak bir hayal gücü değil, evin dışına sıkılan şeyler gerçek hayatın yansıması. Aslında, Tianjin'deki çevre korumadaki başarılarımızı yansıtmak için bir sanat formu kullanıyor ve sezgisel etkiler sunuyor.Bu herkes için açık ve etrafımızdaki şey bu. "Koi evi" de dahil olmak üzere, sözde geçici bir aile oluşturmak için bir form kullandığımız görülüyor. Ama bir düşünün, hangisi öyle değil? Aslında bu hayatımızın bir tezahürü ya da yeniden ortaya çıkışıdır ... Belirli bir mekanda sunulduğunda insanlar kendilerini çok samimi ve yakın hissederler. Açıkça söylemek gerekirse, buna "ihlal yok" denir. Bu sadece hayata karşı bir tutum değil, aynı zamanda eser üretmeye yönelik bir tutum ... Hayatı yansıtmak ve yeniden üretmek konusunda çok samimi ve ciddiyiz. Varsayımdan ziyade, elbette sanatsal yeniden yaratım da var. Ama hayata daha yakınız, sıfır mesafe bile. Yani bu bizim hayatımız.

Ji Dandi "Alıç Ağacının Altında" şarkısını söylüyor

Başka bir açıdan, bu yıl Tianjin Bahar Şenliği Galasının sahne tasarımı ve görsel sunumu, insanlara etkileyici bir görsel şok yaşattı. Örneğin, dikey perdelerin kullanılması daha önce mevcut olmayan veya imkansız bir atmosfer yaratır. İster "Hawthorn Ağacın Altında" şarkısı, ister komik drama "The Green Age" olsun, izleyiciyi bir anda içine sokabilir. Geçmişte, sahneleri değiştirmenin teknik olarak yetersiz olduğunu hayal edebiliyordunuz. Ama şimdi teknik ifadelerimiz beynimizin ulaştığı yere ulaştı ve bu da bu yıl Tianjin Bahar Şenliği Galasında büyük bir gelişme. Aynı zamanda teknolojinin sanatın ilerlemesini çektiğini ve desteklediğini ve mükemmel kombinasyonun birbirini tamamladığını kanıtlıyor.

İzleyiciler netizenler Tianjin Bahar Şenliği Galasını övdü, sıcaklık ve kalite bir arada var

Heping Bölgesi seyircisi Sun Jingjie: Biz Tianjin'den, her yıl Tianjin'de Bahar Şenliği Gala'sını izliyoruz.Bu yıl özellikle heyecan verici olan, Bay Wei Wenliang önderliğindeki genç komedyenlerin de çok zengin performans sergilemesi ve bu gencin içine serpiştirilmiş olmasıdır. Oyuncu, Otani çok iyi oynadı, üç farklı rol beni aradı, izlemeyi seviyorum, mutluyum!

Hexi Bölgesi seyircisi Gao Yuanxun: Dün akşam Tianjin Bahar Şenliği Galasını izledim, özellikle Deyun Topluluğu'nun ev sahiplerinden Meng Hetang ve Zhou Jiuliang'ın getirdiği ve hepimizi çok mutlu eden yeni eserlerle ilgilendim. Her yıl Tianjin Bahar Şenliği Galasını izliyoruz ve her yıl yeni programlar ve yeni fikirler oluyor. Bu yüzden dün Tianjin Bahar Şenliği Galası'nın gerçekten hepimizi büyük bir mutluluk hissettirdiğini düşünüyorum!

Jinyun APP ve Wanshida APP'de eşzamanlı olarak canlı yayınlanan "Come on China Yılı" 2019 Tianjin Radyo ve TV İstasyonu Bahar Festivali Galasının da netizenler arasında hararetli tartışmalara neden olduğunu belirtmekte fayda var. Tüm parti için netizenler büyük övgüde bulundu. "Tüm gösteriyi izledikten sonra, oyuncu kadrosunun güçlü olduğunu, sahne tasarımının da çok güzel olduğunu ve vicdanın üretildiğini hissediyorum", "Çapraz konuşma çok güçlü, Tianjin Bahar Şenliği Galasının özelliklerini görelim." "Tianjin Bahar Şenliği Gala'nın sıcaklığı ve kalitesi bir arada var, sadece size rahat bir görsel-işitsel eğlence getirmekle kalmıyor, aynı zamanda daha duygusal şeyler de bırakıyor."

"Hadi Çin Yılı" 2019 Tianjin Bahar Şenliği Galasının da 7 Şubat (üçüncü gün) 21: 10'da ve 9 Şubat (beşinci gün) 22: 20'de Tianjin Radyo ve Televizyon İstasyonu Sanat Kanalında yayınlanacağı anlaşılıyor.

Netizenler, devin resimlerinin kalitesinin çok yüksek olduğunu ve hararetli tartışmalara neden olduğunu söylüyor: birçok animasyon tokatlanabilir.
önceki
Başka bir ortak girişim modeli düştü! Japon ağızdan ağıza söz kralı olduğunda, toplam satış hacmi 600.000'i aştı ve şimdi yılda sadece 15 birim satılıyor
Sonraki
"Shanghai Masters" O'Sullivan, Wilson'ı 10-6 ele geçirerek dört kez finale yükseldi ve üçüncü tacı vurdu
En güçlü eşleşme! Çinli ve Güney Koreli savunma hattı generallerinin sıfır rakibe cesur bir açıklama yapma zamanı geldi.
IGTheshy Sword Princess sadece bir atış evini değiştirdi, ancak ne yazık ki Dalong Xiaobing'e yenildi, KT oyundan sonra rahatladı
Fangsheng Köprüsü'nden geçerken Shenyao İyi Porselen'i kaçırmayın
KZ, Güney Kore'deki KPL'de göründü, Pawn ve Deft katıldı! Netizen: Filmi yeniden yayınlamak ister misiniz?
14.1 Dünya Şampiyonası: Ünlü Homan beş ardışık Mosconi'yi domine ediyor
SIPG, Çin-Japonya ilk yerli topçu hesaplaşmasını karşılamak için ana yarışa ilerliyor. Wu Lei ve Kobayashi Yulu, AFC Şampiyonlar Ligi'nin zirvesi için yarışıyor
IG'nin maç noktasını almak için ikinci çılgın katliamı ... Deft, Kral Ning'in çaresiz olduğunu gördü. KT zihniyeti yok edildi mi?
Fudan'da, tartışma ve şiirden daha baştan çıkarıcı olan şey bu Şangay mutfağı ... Bilgi Şangay
Qijun'dan vazgeçmek bir yıla değer mi? RAV4'ün Guangfeng versiyonu önümüzdeki yıl 8 hava yastığı ve 2.5 hibrit için 8AT ile piyasaya sürülecek.
Douyu'nun en iyi on çapası çıktı ve Baby Xu Xu ilk sıcak konuyu kazandı: Lu Benwei'nin eski yolunu takip etme
"Shanghai Masters" Ding Junhui yarı finalde Selby'yi yendi, Hawkins en iyi sonuçlarını yenilemeyi umuyor
To Top