Bir artı bir ikiden fazla! Rusya Grup stresi tarafından görülmemişti, Çin, kısmen yan yana olacağını açıkladı

Yazar: Sima Nan Xiao Kanalı View

Amerika Birleşik Devletleri, Çin ve Rusya'yı "ana tehditler" olarak görüyor. Aslında, ABD, Amerika Birleşik Devletleri'nin hayatlarını satmak için müttefiki satmak için geleneksel bir yol olacak: güçlü bir düşman imalat, müttefiklerin tehdit ettiği ve daha fazla bağımlılık üretme ABD Güvenliği, bu, ABD'nin küresel hegemonunun bakımı stratejik bir eki haline geldi.

Her birinde Trump ile farklı para olan Biden, müttefiklere "duygularını" söylemeye daha isteklidir. Bu nedenle, Amerika Birleşik Devletleri'ne bırakılmışlarsa, Amerika Birleşik Devletleri'ne bırakılmışlarsa, Amerika Birleşik Devletleri'ne bırakılmışlarsa, Amerika Birleşik Devletleri'nin kollarına meydanaadıkları ve Çin ve Rusya'ya karşı Washington çetesi haline geldiler.

Bu nedenle, Amerika Birleşik Devletleri'nin birleşik sevkiyatı, ABD ve İspanya gibi Avrupa ülkeleri, Donanmayı Asya Pasifik'leri, Amerika Birleşik Devletleri ve Avustralya ve diğer ülkelerle birlikte gönderdi ve bölgesel bir anti-Çin Uluslararası İttifakı kurdu. , kasten onu kullanın. Asker, politika vb. Gelenler yere geri dönecektir.

Bununla birlikte, Çin nedeniyle dünya ekonomik toparlanmayı "Tren Head" i tahrip edebiliyor, Amerika Birleşik Devletleri, Çin'in meseleleri, Avrupa'da ve Asya-Pasifik konusundaki kendi kendine bir yol ayırması gerekiyor. Ayrıca, Çin ve Hindistan arasındaki gerilimlerin azaltılmasıyla, iki ülke arasındaki kooperatif ilişkisi de hızlı iyileşmedir, böylece Amerika Birleşik Devletleri'nin Çin'e karşı Asya Pasifik Grubunda büyük bir indirim var.

Çin'e kıyasla, Rusya çok iyi değil. Sonuçta, Rusya, Çin'in güçlü ekonomik itici güçlerine benzer olmadı ve çevredeki alan Hindistan'da tanınmış bir ülke yoktu. Aksine, Amerika Birleşik Devletleri için ölü olan Doğu Avrupa ülkeleri, çılgınca kışkırtıcı Avrupa ülkeleri hakkında daha fazla endişe yoktur, böylece Rusya'nın güvenlik baskısı Çin'den çok daha iyidir.

Rusya'nın mevcut emniyet durumu son derece fakirdir ve aynı zamanda ajan savaşının tehdidiyle de karşı karşıyadır. Son günlerde, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık sırasıyla Ukrayna'ya "sıcaklık gönder". Bununla birlikte, Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere'den yeni bir taç aşısı veya ekonomik yardımı değildir, ancak hırslar ve askeri eğitim hizmetleri Ukrayna'nın Rusya'ya karşı askeri gücünü arttırmaktır.

Kapsamlı Yabancı Medya Raporları, ABD Pentagon, Ukrayna'ya silah ve askeri eğitim vereceğimizi açıkladı, toplam askeri yardım ile 125 milyon dolara. Buna ek olarak, İngiliz Silahlı Kuvvetleri heyeti Ukrayna'yı aldı ve Doğu Ukrayna'daki Doğu Donbas Çatışma Alanına gitmesi konusunda uzmanlaştı ve karşılıklı askeri orduya karar verdi.

ABD-İngiliz ülkeleri Ukrayna'nın mevcut ikilemden kurtulmasına yardımcı olmazlar. Bunun yerine, yalnızca Ukrayna'yı temsilci bir savaşla savaşmak için kullanmak istiyorlar. Elbette, ABD-İngiliz "şanslı" tarafından büyük ölçüde arttırıldı ve hemen çok sayıda ölüme doğurdu.

Birkaç gün önce, Ukrayna "Gözlemci", Çin Bakanı Bakanı ziyaretini açıkladı, "Batı'nın yardımıyla, Ukrayna'nın Rusya'ya güvenle yendi." Bakanın danışmanı da şu anda mevcuttur. Ukrayna liderlik sürümleri, İçişleri Bakanlığı'nın Subas meslek statüsünü sona erdirme stratejisini uygulayacağı sürece hepsi mevcuttur.

Batı Ulusal Yardımını kazanan Ukrayna'nın Ukrayna'ya göre, Donbas'a endişelenmeye başlayabilecek. Bu aslında, Batı ülkelerini başlatma savaşında "ajan" olarak hareket eden bir "ajan". Tabii ki, Rusya, Ukraynalıları sorunsuz bir şekilde yenmek istiyor, ancak sadece önemli ekonomik ve insan kayıplarına dayanmak için değil, aynı zamanda yeni Batı kamuoyunun yeni turu ile karşı karşıya.

Rusya'nın şimdi sadece Batı Askeri ve Siyasi İlgi Grubu grubuyla yüzleşmesi, aynı zamanda çevredeki Doğu Avrupa'nın askeri provokasyonlarına cevap vermesi doğrudur. Buna ek olarak, yeni taç salgınının neden olduğu durgunluk ve Rusya toplumunda Yurt içi yanlısı kuvvetler tarafından yapılan tehditler, Rusya'nın Rusya'nın zaten etkilenen bir tehlikeye düşmesine neden oldu.

Çin ve Rusya tam küme stratejik bir ortaktır. Rusya şimdi zor. Çin, doğal olarak Moskova'da bir yardım eline ulaşmak zorunda kalacak. Çin Dışişleri Bakanı Wang Yi, Çin ve Rusya arasındaki ilişki hakkında konuşurken açıkça belirtilmiştir: Çin ve Rus omuzları ve omuzlar birlikte durur, arkaya. İki ülke birleşmiştir ve Amerikan ve batı vizyonu siyasi virüslerine ortaklaşa dirençler, renk devirleri ve çeşitli yanlış bilgilerle mücadele etmek ve ilgili egemenlik ve rejim güvenliğini sağlamak için ellere katılıyorlar.

Wang Dışişleri Bakanı, bu ifade, bu açıkça Rusya için sabit bir haptır. Sonuçta, Moskova batı politika ve askeri ilgi grubu grubuna baktığında, sırtında Çin var, ancak endişelenme yok, ancak bunun yerine her zaman destek ve yardım alabilirsiniz.

Çin ve Rusya resmen ittifakla sona ermese de, iki ülke arasındaki samimi işbirliği, genel anlamda stratejik bir ortaklığı aştı. Sino-Rusya'da bu karşılıklı desteğin ve güvenin yakın ilişkisi, bencil kendiliğinden mülkiyete dayanan müttefiklerin diğer müttefiklerinin eşleşememesidir. Bu, Çin ve Rusya'nın Amerika Birleşik Devletleri'nde her zaman ve kendilerini çılgınca durmasının temel nedenidir.

Amerika Birleşik Devletleri'nde ve Mei Han çetelerinde, Çin ve Rusya'nın ekonomik büyük ülke olduğu ve diğeri nükleer büyük ülke olduğu görülebilir ve diğer iki ülke oynayacak. İkiden büyük güçlü bir enerji. Bu, Batı ilgi grubunun provokasyonunu iki ülkeye sıklatmak ve küresel istikrarı kesmek için çok önemlidir.

|
To Top