Wang Gang'in ailesi ortaya çıktı, 12 yaşındaki oğlu, güçlü, babayı zorlamak zor, karımın karısı

Sağa dürtün, her gün bize dikkat edin, ziyaret etmeyi bekleyen en son eğlence dedikoduları var!

28 Şubat'ta, bir grup medya, oğlunun parkın koşu egzersizinin ortaya çıkmasıyla bir grup Wang Gang çiftini açığa çıkardı. Wang Gang ailesinin üç nadir karesi ortaya çıktı, yakında halkın dikkatini çekti.

Aynı gün Wang Gang, oğlunu oğlunu parka götürdü. Başlamadan önce, eşi Zheng Yandong, oğlunun pamuk ceketi düşürdüğünü, döndüğü ve Wang Gangs'teki kıyafetleri koymak için döndü.

Wang Gang oğlunu önden aldı, karısı Zheng Yandong'ı yavaşça takip etti, fotoğraftan görebilir, 12 yaşındaki Wang Ding şimdi çok şey var, vücut yuvarlak ve vücut wang çetesinin alnına yaklaşıyor.

Bir aile, dinlenmek için yorgun, 12 yaşındaki Wang Ding, dinlenin yanındaki dışkı üzerinde oturan, karısının çatallı bel istasyonu, nefes nefese, Wang Gang, Oğul hakkında endişe duyuyor, üç kişi dinlenme sohbeti.

Şu anda, eşi Zheng Yandong ayrıca ovaların görünümünü gösteren maske ve güneş gözlüklerini de aldı ve biraz sürtünmedi. Wang Gang bir maske ve şapka giymişti, ancak iki beyaz engellenemedi, dışkı, Wang Ding, yanakları ve bazı bebek gübrelerinin üzerinde dinlenen oğlu, görünüm çok iyi ve sevimli.

Aslında, Wang Çetesinin üç hayatı dinamiği, halkın vizyon alanından önce nadiren maruz kaldığı, bir aile geçen yılın son döneminde hala. O zaman, Wang Gang'in doğum günüydü. Aynı kutuya sahip olan sosyal platformda bir doğum fotoğrafı aldı.

Fotoğraftan Wang Gang ve oğlu önemli, ancak baba ile oğul arasındaki ilişkiyi etkilemedi ve oğlu, alnındaki lekeleri silmesine özenle yardım etti. Wang çetesi servet doluydu.

>

Wang Gang, üç evlilik yaşadı ve 20 yaşında olan Zheng Yandong, üçüncü karısı.

Aynı zamanda akıllı. Wang Gang 60 yılında, aynı yıl Wang Gang'ın kızı olan eşi Zheng Yan Dongsheng oğlu Wang Ding, Wang Gang'in küçük oğlu ve torununun aynı olduğunu söyledi.

Bugün, 72 yaşındaki Wang Gang, 12 yaşında bir küçük oğlu var ve yaşlıları oğlu Wang Ding'e daha fazla özen göstermeye dikkat ediyor. Ama sonra, baba ve oğul böyle büyük bir yaşa sahip olsa da, ancak Baba ve Oğul arasındaki duyguları etkilemez, Wang Ding, sevgi dolu bir aile ortamında büyür.

|
To Top