Güzel Çin tarzı cheongsam her zaman retro duygularımızı uyandırır

Güzel Çin tarzı cheongsam her zaman retro duygularımızı uyandırır

Kırmızı cheongsam abiye

Dik yakası ve ince beliyle, cheongsam'ın güzelliği uzun zaman ve mekanda dolaşır ve koyu kokusu ve kolları daha zariftir. Tao, bir kadının zarafetini ve kontrolünü tüketti ve Tao, onun üzerindeki bütün aşk duygularını tüketemedi.

Kırmızı cheongsam abiye

Şenlikli kırmızı ve güzel danteller, tüm vücudu ateş gibi yanıyor. Kusursuz bel o kadar dardı ki, obur bir tutuşla kavranan ince bel sadece Kral Chu'nun gözlerini çıkarmaktan aciz değildi. Yarı gizli bacaklar, kıvrılma Karıncalanma yürüyüşünde aşk dolu duygularla doludur.

Orta uzunlukta çift katmanlı imitasyon ipek cheongsam

Çift katmanlı tasarım, cheongsam'ı giymeyi daha rahat hale getirir ve iç astar, yazın gözenek soluma sorununu çözmeye yardımcı olan teri emebilir ve ayrıca tükenme utancını önleyebilir.

Orta uzunlukta çift katmanlı imitasyon ipek cheongsam

Kırmızı ve beyaz renklerin güçlü kontrastı, şaşırtıcı bir göz alıcı etki yaratır. Ve kırmızı parlak olmasına rağmen, uyumlu bir güzellik üretebilen geniş beyaz ve camgöbeği nötralizasyon alanları vardır.

Taze düşük yakalı cheongsam

Düşük ve düz yuvarlak boyun, çok seksi olan ince bir köprücük kemiği gösterir. Eteğin etek ucu, cheongsam'a biraz daha çeviklik kazandırmak ve daha uzun bacaklar göstermek için hafifçe bölünmüştür.

Taze düşük yakalı cheongsam

Kolların uzatılması ve belin gevşemesi cheongsam'ı daha şık ve modern hale getirir. Saf beyaz arka plan ve ahlaksız şakayık baskıları, çiçek açan çiçeklerin hayırlılığını ifade eder.

Fishtail retro cheongsam

Karanlık sessizdir ve kırmızı erik gururludur, bu da insanları bağımsız bir kraliçenin aurasına, koşuşturmadan ve dünyadan uzak ve kibirli kılar.

Fishtail retro cheongsam

Boyun çizgisi ve manşetler geleneksel cheongsam kurallarına uyuyor, çok fazla görünmüyor, ancak diğer yerlerde cesurca yenilik yapıyor. Tüp üst tasarım ve balık kuyruğu eteği ona tam anlamıyla coşku veriyor.

Kısa ipek cheongsam

Açık altın rengi alt, açık yeşil bordürler ve farklı şekillerdeki büyük çiçek baskıları asaletini yansıtır, giydikten sonra güzelliğe bir zarafet dokunuşu katar.

Kısa ipek cheongsam

İpek kumaş seçimi bu yaz sizi güzel, serin ve rahat kılacak. Kırmızı, beyaz ve sarının çiçek açması dağınık veya kasıtlı, taze ve doğal değildir.

Tatlı modifiye cheongsam

Pembe rengi ve ince peçe, bu iyileştirilmiş cheongsam'ı kiraz çiçeklerinin kokusuyla lekeleyerek, insanları çiçekleri koklamaya ve tatlı bir rüya ülkesine girmeye teşvik ediyor.

Tatlı modifiye cheongsam

A şeklindeki tasarım, cheongsam'ı daha gevşek ve kısıtlama olmadan yürümeyi daha kolay hale getirir. Biraz çekici, ama daha eğlenceli, mutlu bir elf gibi eksik olmasına rağmen.

|
To Top