ÇKP'nin başarısının en önemli sırrı nedir? Rusya böyle konuşuyor

Çin Günlük Ağı 6 Mart, Rusya Federal Komünist Partisi Merkez Komitesi Başkanı, Philosoprogan Sezonu Jiqikov'un Konusu olan Rus "gerçek" "Çin Komünist Partisinin başarısının en önemli sırrı - tarih ve insanlardan öğrenmede iyi" Makale.

Rusya Federasyonu Merkez Komitesi Başkanı, Felsefe Philostee

Jiqanov, Çin Komünist Partisi'nin kurulmasından bu yana, Çin halkına eski Çin'in yoksulluğundan büyük gençleşmeye yönlendirdiği ve tüm dünyaya büyük katkılarına sahip olduğuna inanıyor. Sırrı, gelişmiş teorilere yönlendirmek; ve tarihten ve insanlardan öğrenmek.

Çin'in büyük sıçramasını sağlamak için kurşun

Ji Qi Kas metinde, sosyalizmin ilerlemesinde, değerli deneyimin, Çin tarihi gelişimi için büyük bir itici güç olmanın olduğunu belirtti.

Yazdı: "Çin'in Komünisti, en açık olanı, ülkenin en açıkça, insanların yaratıcılığının derinden farkındadır."

Ayrıca, "İnsanlara güvenerek, siyasi reformu uygulayan ve açılıyor, ÇKP'nin ülkenin dünyayı değiştirmesine, bugünün en büyük ikinci ekonomisine tam fikirli olmasına neden oldu."

Pekin Daxing Havaalanı yolcuları kendi portresi. (Çin Günlük Reporter Chen Zaing)

"İnsanların İlk" ilkesi uygulanır

ÇKP, Çin'in hızlı gelişimini sağlayan, Çin'in sosyalist yapımın amiral gemisi olmasını sağlayan dünyanın en büyük politik örgütüdür. Jiqi Novan, bu ilk önce ÇKP nedeniyle gelişmiş teoriye hakim olduğuna inanıyor, çünkü ikinci olarak, tarihten ve insanlardan öğrenebileceği için.

Çin'in Komünist Partisi'nin şu anki liderliği yoktur, bu nedenle Marksist teoriyi izlemektedir ve devrimci ideallere uyun. Çin'in Komünist Partisi'nin liderliği altında, Çinliler zamanlardaki tüm zorluklarla başa çıkma ve yeni sosyalizm çağında ilerledikçe.

Merkez İlişkiler Hastanesi Genel Hastanesi'nin parti üyeleri, bulaşıcı yönetmen Jiang Xiao Jing'in direktörü hastayı kurtardı, gülümsemeyi açığa çıkardı (15 Şubat 2020'de). Xinhua Haber Ajansı (Wang Hao Yu)

Çin'de yüksek pozisyonun olmadığı ana faktör, kitlelere açıktır ve "insanların ilk" ve "insanlar merkezlenir" ilkesidir.

ÇKP, insanların artan maddi kültürel ihtiyaçlarını karşılamaya kararlıdır. ÇKP, insanlara dayanır ve insanları iyi bir hale getirmelerini sağlar. Bu sayede Çin, birçok büyük güçte karşılaşılan problemlerin çoğunu kaçınır.

Uluslararası Sosyalist Kariyerin Promosyonunun Teşvik Edilmesine Dört Büyük Katkı

Jiqi Kas, Çin'in ekonomik ve sosyal kalkınma başarılarının bir vizyon, tartışılmaz bir vizyona sahip olduğunu ve ÇKP'nin uluslararası sosyalizmin tanıtımına da dört büyük katkı yaptığını söyledi.

İlk büyük katkı: 1949'da, Çin Halk Cumhuriyeti kuruldu ve dünyanın dörtte biri Sosyalist Çin vatandaşı oldu.

İkinci ana katkı: reform ve açılış aşamasında ve sosyalist modernizasyon aşamasında, ÇKP, ülkenin özellikleri ile birlikte kendi geliştirme modelini önerdi ve büyük başarılar elde etti ve dünyanın en büyük ekonomilerinden biri oldu. Gelecek için katı madde temeli.

Lijiazhuang Village, Gangnan Town, Pingshan County, Shijiazhuang City'deki turistler alakart ailesi. (Fotoğraf 16 Eylül 2020)

Üçüncü büyük katkı: Çin, uluslararası komünist hareketin döneminde hala çok kalıyor, aynı zamanda banner'leri kardeşlerden aldı ve Komünist toplumun yoluna lider oldu.

Dördüncü büyük katkı: Bugün, Sosyalizm, ÇKP'nin başarılarının başarılarına büyük ölçüde sahiptir. Aynı zamanda, Çin uluslararası sahnede huzurlu ve yaratıcı bir büyük girişim bıraktı.

Çin dünya geliştirme yönünü yönlendirir

Jiqi Novess, ÇKP tarafından geliştirilen insan kaderi topluluğunun görüş birliği, Çin Komünistlerinin sevgi dolu tarihi misyonunun kavramına ve değerlerine dayandığını belirtti.

Dedi ki: "Bu fikir basit bir ulusal plan değil, ancak sürdürülebilir kalkınma ve barışçıl bir arada bulunma yolunu tanıtmak için tüm ilerici bir insan. 'Ortalama olarak' inisiyatif, müreffeh bir tarafsız dünya kurulmasında belirli bir adımdır."

22 Mart 2020'de, Çinli 54 ülkeyi desteklemek için kullanılan Çin Yardım Malzemeleri Etiyopya Başkenti Sishibaba'ya taşındı. Xinhua Haber Ajansı Muhabir Wang Shoubao

(Editör: Gao Lilin Xu Wei)

|
To Top