9 Mart'ta 4 şey oldu! Trump'ın dava görevden alındı ve Biden bir rahipti.

Uyanma, yeni arsa sahneye devam ediyor!

Şu anda, uluslararası topluluk, bu karmaşık uluslararası durumu veren, birçok şeyin sonbahını ağırlıyor ve belirsizlik katıyor.

9 Mart'ta bu günde, dikkate değer 4 şey vardı ve her parça Amerika Birleşik Devletleri ile ilgilidir!

ilk şey, Trump Seçim davası reddedildi.

Yerel zamanın 8'inde, Amerika Birleşik Devletleri Yüksek Mahkemesi, eski Cumhurbaşkanı Trump'ın Wisconsin seçimler konusunu devrilmesini istedi.

Bunun Trump tarafından yaptığı son seçim davası olduğunu belirtmekte fayda var. Bu noktada, Trump seçimin yasal zorluğuna karşı iyice sona erdi.

2020'sinde Biden, Wisconsin'i 20.000'den fazla oydan daha zayıf bir avantajla kazandı ve ardından kozu sonuçları sorguladı ve bir dava açtı.

Trump, Devlet Seçim görevlisini, salgın boyunca oylamayı, anayasayı ihlal etmek, devletin sonucunun belirlenmesini gerektiren, anayasayı ihlal etmekle suçladı.

Geçen yılın sonunda, Trian, Yüksek Mahkemeye davetiyle bir araya geldi, yüksek yasanın 6 Ocak Kongre sertifikası seçimlerinden önce davalarını hızla duymasını istiyor, ancak hakimler tarafından reddedildi.

Bu Yüksek Mahkeme'nin, reddetmemek için Trump'ın seçim davalarını kabul etmeyi reddettiğini vurgulamak önemlidir.

Aslında, 6 Ocak'tan sonra, Yüksek Mahkeme, 2020 seçim ile ilgili adli anlaşmazlıkları kabul etmek istemedi. Sebep çok basittir, Yüksek Mahkeme, kabul sonrası savunucu "seçim sahtekarlığının" hava alevlerine katkıda bulunacakları için endişelendiriyor.

İkinci şey, Boğan ve "Unut".

Beyaz Saray'ın 8'inde düzenlenen bir etkinlikte Biden bir "okyanus" yaptı.

Etkinlik günü, Biden, iki kadın generalinin ABD ordusundaki en önemli savaş merkezinden ikisini yönetmesi ve Savunma Bakanı Austin'e teşekkür ettiğini açıkladı.

Ancak, Biden aniden yeni satın aldığı liderin adını unuttu. - "Buna teşekkür etmek istiyorum ....., bu, eski generaller. Her zaman onu genel olarak aradım, ama ben ... bu kurumu yöneten adam ..."

Aralıklı oldum ve zaman zaman "utanç" kelimesini tanımlıyorum.

Bu olay başlamadan önce, Biden bu yeni Amerikan savunmasını çağırmak için "Austin oyuncusu" kullandı, ancak teklifle görünüyor.

Ayrıca, Biden'in liderlik yeteneğinin yeteneği. Kamu konuşmalarında defalarca ortaya çıktı, bağışlar, hatta ciddi monitörler. Seçim sırasında, Trump ona saldırmadı.

Geçen yıl Ekim ayında, Biden ve hatta "George" adlı Trump adını unuttum. Sonra Trump aynı zamanda alay etti, "Biden dün beni George aradı, adımı göze alamadı!"

Üçüncü şey: İngiliz Kraliyet ailesi şiddetli malzemeye maruz kaldı, Beyaz Saray ilk çömeldi.

Geçen hafta sonu, İngiliz Kraliyet ailesinden "sol" olan Harry çift, Amerika Birleşik Devletleri Kraliçesi ile röportajı kabul etmeye davet edildi ve röportaj çok heyecanlıydı.

Harry, kraliyet ailesini karısı meigen ile terk etmeye zorlandığını söyledi çünkü ırk ayrımcılığından ve anlayıştan muzdaripti. MEI GEN, kraliyet hayatında, intihar etmek istesen ve kraliyet ailesini yalan söylemek istersen ve oğlu Alqi'nin daha önce doğduğunu söylüyorsanız, kraliyet ailesinin çocuktan endişelendiğini söylüyor "diyor. ".

"Jiaxiang Yang Yang" sonrasında, İngiliz Kraliyet ailesi henüz cevap vermedi, Beyaz Saray ilk önce bir ayak taktı.

Yerel saatin 8'inde, Beyaz Saray Spokesman Pisa, Harry çiftinin röportajını övdü. Meigen'in açıklığını övdü - "Kimse kendi kalpleri hakkında konuşmak, kendi hikayelerini anlatıyor, cesarete ihtiyaçları var."

Bununla birlikte, Pisai ayrıca kraliyet ailesini terk eden Harrous kadınların şimdi California'da yaşayan sıradan vatandaşlar olduğunu söyledi, Beyaz Saray bu konuda daha fazla yorum yapmayacak.

Aynı zamanda, Pisai ayrıca Amerikan ve İngilizce arasındaki yakın ilişkiyi vurguladı. Amerika Birleşik Devletleri'nin İngiliz hükümeti ile devam edecek bir dizi konuda özel bir ortaklığına sahip olduğunu söyledi.

Dördüncü şey, Biden'in "nazik bıçak", Güney Kore'nin olmasına izin ver.

Birkaç gün önce, çözülmemiş ABD-Korece askeri ücreti nihayet indi. Korece müzakere temsilcisi Zheng Enqi ve ABD Dalton, Washington'da ilkeli bir anlaşmaya varıldı. Güney Kore, ilgili iç raporlama süreçlerinin bitiminden sonra iki ülke arasındaki 11. Askeri Yarışma Sözleşmesini imzalayacak.

2019'un sonunda, Trump, Korece'den askeri harcamaların askeri harcamalarını ABD ordusunda 5 milyar ABD dolarına ayarlamasını istedi ve daha önce 5 kez oldu! Trump'ın "Lion Daxie Express" karşısında, metin Amerika Birleşik Devletleri'ne nadirdir ve bu talebi reddetti.

O zamandan beri ABD-Güney Kore, askeri katkılarda 8 tur görüşme başlattı, ancak başarısızlıkla sona erdi. Han Fang bir keresinde rıza yaptı, orijinal olarak yaklaşık% 13'lük askeri harcamaları arttırmaya karar verdi, ancak Trump miktarı uzaktı.

Kore Koordinasyon Derneği'ni zorlamak için, Trump defalarca geri çekilmeyi tehdit etti ve Koreli çalışanı Korece Ordu Üssü'ne "Boştu", ancak Trump'ın çıkarılmasına kadar, HAN ABD ordusu sorunu çözülmedi.

Han Mei, yabancı tanıtımdaki belirli askeri masrafları ilan etmeme rağmen, ABD Dışişleri Bakanlığı, Kore Fang'ın askeri masraflarda "samimi iyileştirme" olduğu açıklamada.

Çalmak, belirli miktar kesinlikle 5 milyar dolar abartılı değildir, ancak bölgenin% 13'ünü asla yükselmeyecektir.

Eski kurallar, son birkaç kalın görüş.

İlk olarak, Trump'ın "emekli hayatı", rahat değil.

Kaldırılmadan bu yana, Trump'ın sorunu birbiri ardına olmuştur. İlk olarak, ikinci kurşun yargılamasını, yalnızca Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ilk yerden önce değil, aynı zamanda ilk etapta ilk başkanını da yaşadım.

Hemen, Yüksek Mahkeme, Trump Birincil Ekibini, New York'un büyük zamanlı numaralarına bir istek göndermediğini reddetti. Şu anda, New York kovuşturması son sekiz yıldır Trump'ın vergi formunu başarıyla satın aldı. Kesin kanıtlar ustalaştığında, kovuşturmanın kozu kovuşturması muhtemeldir.

Şimdi, Trump, Trump'ın "son umudunu" da kırdı. Bu hamlenin sembolik önemi, gerçek öneminden çok daha büyük olsa da, bu dizgi dizisi, Trump'ın altındaki adli ikilemi vurguladı.

>

İkincisi, Boğan için gerçekten büyük bir testtir.

Uzun zamandır Biden'in zihinsel durumu sorgulanır. 2020 seçiminde, Biden yalnızca diğer ülkenin liderlerinin adını oluşturmaz ve hatta ABD salgınının ölümünü de kaçırdı.

Buna ek olarak, mesafe 48 günün üzerinde olmuştur, ancak Biden tek başına medyaya karşı karşıya kalmamıştır, muhabiri halka sorma fırsatını verir.

Bu ayın 3. ayında Biden, Ev Ağı Video Canlı Konferansında, izleyiciye cevap vermeye isteklidir, ancak ses sadece düşer, Beyaz Saray hemen canlı yayın sinyalini keser. Dış dünya, PR'nin pratiğinin yalnızca Biden tek başına yapmaktan kaçınmak olduğuna inanılmaktadır.

Birincisinde kaçtım, ama çok geç kaldım, çok geç kaldım. 78 yaşındaki Biden için bu büyük bir test.

Üçüncüsü, tanıdık Amerikan geri geliyor.

Trump'ın sözlerinden farklıdır ve "yumuşak bir bıçak" dan daha fazlası "nazik ve bıçak", ama kozdan çok daha güçlü.

Aynı zamanda, Biden, Trump'ın "ABD önceliği" dış politikasını deviriyor, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri ile müttefik arasındaki ilişkiyi de yeniden kurdu.

Dağ yağmur rüzgarla dolu! Amerika Birleşik Devletleri döneminde ya da uluslararası topluma daha tedirginlik ve kaos getirecek!

|
To Top