İster sıradan ister eğlenceli bir kız olmak isteyin, bir kazak etek sizi her zaman şaşırtabilir

İster sıradan ister eğlenceli bir kız olmak isteyin, bir kazak etek sizi her zaman şaşırtabilir

Yan yırtmaçlı balıkçı yaka kazak elbise

Hafif sıkıcı mevsim yavaşça yaklaşıyor ve sıcak ve yumuşak duygular yavaş yavaş yayılıyor.Genç kızların itirafı hala ince.Konforlu, yüksek boyunlu tasarım, saf mikro uzun kollu, yumuşak ve rahat, samimi, sıcak, zarif ve saf.

Mizaç ince uzun kazak elbise

Bu uzun süveter elbise küçüğüne göre de stressizdir Sonuçta bacak uzunluğunu göstermek önemlidir.Bel hattını kolayca şekillendirmek için bir kemeri kendiniz de eşleştirebilirsiniz.Bacak uzunluğu dakikada 1 metre olan gerçekten bir manzara. Çukur şeritlerinin dokusu da harika, rahat ve ince ve içinde bir tembellik var.

Diz süveter elbisesi üzerinde düz renk kalın iplikli kazak

Küçük yuvarlak boyunlu kalın yün etek, üst gövdenin arkası çok incedir, figürün eğrisini gösterir, sadece bir parça soğuk rüzgara dayanabilir, endişesiz eşleştirme, doğrudan ceket ceketinde böyle bir parça, rahat Tek parça ile rahatlıkla dışarı çıkabilirsiniz.

Diz üstü kazak elbise

Sade ve zarif renkli elbise, sessiz ve cömert veya havalı ve yakışıklı günlük ihtiyaçlarını karşılayan sade ve havalıdır. Mizaç cömerttir ve uyumu geliştirir, uzun stil kalın kalçaların birinci sınıf etkisini örter, gevşek versiyon rahattır ve şişmez, eti gizler ve gaz alanını iyileştirir ve tembel modern bir tarz sunar.

Bej Balıkçı Yaka Kazak Elbise

Önde kısa, arkada uzun bu tarz.Örme kazak, özellikle bol kesim kızlar tarafından sevilir.Kumaş çok rahat, yumuşak, bol ve elastiktir.Kimse tarafından hiç giyilmeyecektir. , Herhangi bir kısıtlama hissi olmadan sıcak tutun.

Retro renkli blok kazak elbise

Sıcak yüksek yakası ve renk engelleyici manşet tasarımıyla N yıllarında modası geçmiş uzun bir örgü etek, sadelikte bazı küçük özellikler var. H şeklinde düz korsaj, eti ince yapmak için gizleyen yüksek profilli. Kalın kalın yün malzeme, tek parça sizi sıcak tutacaktır.

|
To Top