Bu yılın sıcak stili hala pamuklu ve keten takımlar, Jianlan genellikle yakışıklı olmayan kişiselleştirilmiş pamuklu kazaklar.

Bu yılın sıcak stili hala pamuklu ve keten takımlar, Jianlan genellikle yakışıklı olmayan kişiselleştirilmiş pamuklu kazaklar.

Pamuklu ve keten yama bol tişört

Kısa kollu yuvarlak yakalı bol pamuklu ve keten yama tişört, bir kişinin mizacını göstermek için çok fazla değişiklik gerektirmez, çok büyülü bir üründür.

Pamuklu ve keten yama bol tişört

Xiaoear tarafından üretilen bu kısa kollu bol pamuklu ve keten tişört, giyimde hiyerarşi duygusu uyandırmakla kalmıyor, aynı zamanda çok da karmaşık değil.Romantik ve yumuşak yama deseni modaya uygun ve çok yönlü.

Trendy moda kişilik sokak harfleri saf pamuk kısa kollu

Şık kişilik sokak harfleri, saf pamuklu kısa kollu, yüksek sıcaklık nakış coşkusuna dayanamaz, zarif nakış bir kokteyl kadar tatlıdır, özgünlüğe ve sadeliğe geri çekilir, tasarım bir kumaş parçası üzerinde zamanın ayağı işaret.

Trendy moda kişilik sokak harfleri saf pamuk kısa kollu

Yama üzerinde küçük İngilizce harflerle basit düz renk. Başka bir çok yönlü tişört ~~ Şort ve eteklerle onu tutabilirsin, küçük, gevşek bir versiyondur ve edebi ve gündelik tarzda giyilebilir.

Retro Çin tarzı yüksek kaliteli pamuklu ve keten üst

Retro Çin tarzı yüksek kaliteli pamuklu ve keten bluz, klasik yuvarlak yakalı, geniş kollu, etnik tarzda çiçekler ve düzgün dikişler, göz alıcı, yedi çeyrek kol uzunluğu ve üst vücut etkisi çok batı.

Retro Çin tarzı yüksek kaliteli pamuklu ve keten üst

Yazınsal pamuk ve keten üst gövdesi, baharın nefesini görmek için sarı çiçeklerle süslenmiştir. Yaka, küçük yuvarlak boyunlu bir tasarıma sahip olacak ve desen dekorasyonu benzersiz görünüyor.

Etnik işlemeli düzensiz yuvarlak yakalı top

Etnik stil işlemeli yuvarlak yakalı, düzensiz etek ucu, pamuklu ve keten üst sadece bir tür kumaş değil, aynı zamanda hayata karşı sağlıklı bir tutumdur.Doğal elyaf, antik çağlardan beri rahat ve nefes alabilir ve bilim adamları ve yazarlar tarafından sevilmiştir.Zamanla biraz edebiyat ve sanat da getirir. nefes

Etnik işlemeli düzensiz yuvarlak yakalı top

Bol ve ince retro yuvarlak yakalı, kısa kollu pamuklu ve keten işlemeli tişört, kalbimde saklı olan küçük keyif, Yangtze Nehri'nin güneyinde yürümenin duygularını her an alabilecek gibi görünüyor. Doğru uzunlukta gevşek etek ucu.

Pamuk ve keten karikatür yama küçük balık kısa kollu t-shirt

Pamuk ve keten çizgi film yama küçük balık kısa kollu tişört, mükemmel vücut oranı, kısa tişört en uygun, muhteşem dekorasyon yok, zarif süsleme yok, basit, güzel ve temiz, taze edebi güzellik ve sıcak anneler için uygun

Pamuk ve keten karikatür yama küçük balık kısa kollu t-shirt

Basit ama basit olmayan stil, klasik moda, gevşek versiyon ince ve mizaçtır, ancak seçici değildir, basit ve şık yuvarlak yakalı tasarım, büyüleyici ve seksi bir boynu ortaya çıkarır.

Zikzak gömlek oranı 0 olan, sizi tüm yaz güzelleştirecek 6 şık sapan etek
önceki
Hepsi şifon gömlek, neden bu 7 stil olmadan başka üstler aldın?
Sonraki
Seyahat ederken nasıl giyilir, hepsi uyumlu mektup baskılı tişört, temiz ve şık
Şifon gömlek cesurca iyi bir figür sergiliyor, çünkü en belirgin eti gizler, mizacınızı göstermek için giyin
Dolabın içinde bu kadar kısa bir üst yok, nasıl küçük bir bel gösterebilir?
Sizi kucaklayan, taze ve tatlı, canlılık dolu 8 kalpli elbise
Yaz yeni bayanlar yüksek topuklu ayakkabılar, ferahlatıcı, nefes alabilen, kadınlık gösteren, aşınmaya dayanıklı, kaymaz ve dışarı çıkarken kendine güvenen
Keten hırka sadece güneş kırıcı ve güneş geçirmez değil, aynı zamanda yazınsal tarzla da doludur, yazlık gardıroplar için olmazsa olmazdır.
Orta yaşlı ve yaşlı şifon elbiseler, ince ve asil, son ikisi güzel ve ucuz
Görünmez çoraplar ve yüksek topuklu ayakkabılar daha uygundur, seksi ayak bileklerinizi veya terli ayakların nemesisini ortaya çıkarabilir.
Dolgulu topuklu sandaletler bu yıl çok popüler, rahat, rahat, asil ve zarif.
14 çeşit mutfak yaratıcı aleti, sizin için yaşam ipuçlarını açın, nihai hayatın tadını çıkarın
Kiralamak ve taşımak gerçekten zahmetli, zeki çalışanlar yalnızca bu basit mobilyaları seçiyor, katlanması ve götürmesi kolay
Annemin en sevdiği kanaviçe işi resimler, oturma odasını anında iyileştiriyor
To Top