Liu Chunyao, Ling Guo, Altın Kitap istedi! Pingxiang polisi bu 53 kişiyi zaman sınırı içinde Çin'e dönmeye çağırdı

Liu Chunyao, Ling Guo, Altın Kitap istedi! Jiangxi'deki polis 53 kişiyi zaman sınırı içinde Çin'e dönmeye çağırdı!

İkna etmek

Telekomünikasyon ağı dolandırıcılığını ciddi şekilde yıkmak ve çapraz çapraz yasadışı suç faaliyetlerini cezalandırmak için, başkalarını çalmak için organize etmek için organize etmekten şüphelenilen üç suçlu şüpheli şimdi bunları organize etmek istiyorsanız. Ev ve eve dönün, Çin'e dönmeyi reddederseniz, ilgili yasa ve düzenlemelere uygun olarak kesinlikle cezalandırılırsınız.

I. Yurtdışında kalan Pingxiang personeli 30 Eylül 2023'ten önce eve dönmelidir. Çin'e dönmeden önce, 7 gün önceden hane halkı kaydının kamu güvenlik organlarına rapor vermeniz ve düzenli kanallar aracılığıyla Çin'e dönmeniz gerekir.

2. Yurtdışında sahtekarlığa dahil olan yüksek riskli alanlarda kalan pingxiang personeli durumu tanımalı ve sınırlı dönem içinde inceleme için kamu güvenlik organlarına eve dönecek şekilde eve dönmelidir. Yasadışı suçlarını doğru bir şekilde itiraf eden veya başkalarının cezai davranışlarını rapor eden veya ortaya koyanlar ve doğrulamadan sonra, yasalara uygun olarak cezaları azaltarak veya muaf tutulabileceği doğrudur.

3. Yurtdışında sahtekarlıkta yer alan yüksek riskli bölgelerde yasadışı konaklama aileleri ile temasa geçmeli ve öngörülen zaman sınırı içinde eve dönmeye ikna etmeli ve yüksek riskli alanları içeren yüksek riskli alanlarda yasadışı olarak kalan yasadışı potansiyel tehlikeleri ve gerçekçi tehlikeleri bildirmelidir. .

Dördüncüsü, politika propagandasını ve güçlü iknayı tövbe etmeyi, takıntılı hale getirmeyi, görmezden gelen ve ilgili yasa ve düzenlemelere uygun olarak ciddi şekilde cezalandırılmasını geciktiren veya reddeden insanlar.

5. 30 Eylül 2023'ten önce, ipuçlarını başarıyla tutuklayan veya ikna eden birimler ve bireyler 3.000 yuan tarafından 10.000 yuan'a ödüllendirilecektir.

Polis, hayatın her kesimine ve genel halka, Pingxiang'da yurtdışında yasadışı yurtdışında yasadışı yasadışı ipuçları ile aktif olarak kamu güvenlik organlarına sağlamaya çağırıyor ve telekomünikasyon ağı dolandırıcılığıyla mücadele etmek için bir güvenlik savunma hattı oluşturmak için birlikte çalışıyor.

İletişim Numarası: 0799-96110 (Kaçma Karşı Merkezi)

İletişim: Polis Memuru 18870587073, Polis Memuru Liu 18870588652

Pingxiang City Kamu Güvenliği Bürosu 16 Temmuz 2023
Pingxiang Milliyet organizasyonu diğerleri Vietnam ülkesinin sınır personelini çalıyor

Anyuan Bölge Hanehalkı Kayıtları Yurtdışı Personeli Kalır

Hunan Bölgesi Hanehalkı Kayıtında Yabancı Personel

Yurtdışı Kayıtlı Yabancı Personel

Lusi County'nin ev kaydı denizaşırı personelde mahsur kaldı

Shangli County'deki ev kaydı denizaşırı personelde mahsur kalmıştır

Lianhua İlçe Hanehalkı Kayıtları Yurtdışı Personelinde Streped

Kaynak: Pingxiang Kamu Güvenliği

Olay güneyde yerleşti! 104 mermi mermi, hepsi teslim edildi
önceki
Altın 110.39 gram, nakit 65.700 yuan ... hepsi geri döndü! Poyang Kamu Güvenliği geri çekilen bir toplantı düzenledi
Sonraki
En yüksek ödül 1.08 milyon yuan! Yushan Court ödül duyurusu yaptı! Bu yüzü hatırla
Zhang Qiang, eyalet hapishanesinin ortasında bir seminere başkanlık etti
Olay Fuzhou! Bir trafik polisi olay yerinde bir makale, kaza sahnesini anlatıyor İnsanları ağlatıyor
Yin Hong, Yichun City Tonggu Wanzai ve Shangli Lotus Xiangdong ve Pingxiang City'deki diğer yerlerin derinliklerine girdi.
"Oynat" Üst Body! Ji'anji'deki bir adam "mükemmel oyunculuk becerileri" ile 800.000 yuan'dan fazla dolandırıcılık yapıyor.
Nanchang! 7 Dakika Yaşam ve Ölüm Kurtarma
Qiu Fucai'nin kaybolmasını arayan, 1948'de kaybolan, Qiu Fucai, Gemi İlçesi Halk Hastanesi, Honghe Eyaleti, Yunnan Eyaleti
1993'te 2015'in ortadan kaybolmasının ortadan kaybolmasını arayan Li Jiaxiao, Jihe Town, Hanyin Bölgesi, Ankang City, Shaanxi Eyaleti
1955'te 2013'ün ortadan kaybolmasının ortadan kaybolmasını arayan Gong Conghou, Niushou kasabası, Fancheng Bölgesi, Xiangyang City, Hubei Eyaleti
1984'te doğdu, Guizhou'dan Guizhou'dan Guangxi, Qinzhou City'ye Yang Xiaomei'ye getirildi.
1957'de 2012'nin ortadan kaybolmasının ortadan kaybolmasını arayan Gebao Guo, Zhaohe Town, Fangcheng County, Henan Eyaleti
Typhoon "Teli" geri sayımdan indi! Stormy çekirdek süreyi etkiler
To Top