Yaramaz bir film gün içinde patlıyor | Jay Chou karısını Marvel tarafından görüldüğü için tebrik ediyor. Kun Ling'in "Black Widow" da başrol oynaması bekleniyor mu?

Yaramaz Filmler Boom - 18 Nisan

Shadowman doğum günü

Xu Zheng: 18 Nisan 1972

Kun Ling "Kara Dul" için aday mı oldu? Jay Chou, karısını Marvel tarafından görüldüğü için tebrik ediyor

Jay Chou, Marvel'in yeni çalışması "Black Widow" un beyaz olmayan bir kadın karakter eklemeyi düşündüğünü ve aday listesinde Kunling'in göründüğünü bildiren bir makale paylaştı. Jay Chou yeniden yayınladı ve @ , görüldüğü için karısını tebrik ediyor.

Extranet ayındaki bir makale ... Oyuncu listesinde ayrıca "The Wrinkle of Time" dan Storm Reid, "Transformers 5" ten Isabella Monet ve "River Valley Town" da var. "Camilla Mendes ve diğer oyuncular.

Haber henüz onaylanmadı "Black Widow" dizisinin oyuncu kadrosu açısından şu anda Scarlett Johansson, Florence Poe, David Hubble ve Rachel Weisz'in de olduğu haberi doğrulandı. Tartışmada.

Daha fazla film bilgisi için tıklayın

Pirotekniklerin gece gişesini önceden etkileyeceğinden endişelenen "Örümcek Adam: Evden Uzak" üç günlüğüne dosyalanacak

"Hollandalı Kardeş" Tom Holland'ın yeni filmi "Örümcek Adam: Evden Uzak" Kuzey Amerika planlanandan üç gün önce planlanıyor .. 4 Temmuz'da havai fişek gösterisi olduğu için gece erken gişeyi etkileyecek ve program 5 Temmuz'dan itibaren ilerletilecek. 2 Temmuz'a kadar.

"Brother Dutch", Peter Parker'ı oynamaya devam ediyor ve hoş bir sürpriz, Yönetmen Nick Fury'nin ortaya çıkması ve Jack Gyllenhaal'ın canlandırdığı gizemli konuğun kötü adam olması.

Daha fazla film bilgisi için tıklayın

72. Cannes Film Festivali, yarışma ana filmlerinin ilk grubunu duyurdu, Hu Ge'nin yeni filmleri kısa listeye alındı

72. Cannes Film Festivali ana yarışma birimlerinin finalistlerini açıkladı. Bunlar arasında Diao Yinan'ın yeni filmi "The Gathering at Southern Station" kısa listeye alındı. Filmde Hu Ge, Gui Lunmei, Liao Fan, Wan Qian vb. Rol aldı. Film gerçek olaylardan uyarlandı ve anlatıldı. Kurtuluş arayan avlanmış bir hırsızın hikayesi.

Zu Feng'in ilk yönetmenlik denemesi "Six Desires", kendisi ve Huang Lu'nun rol aldığı filmde odak birimi için kısa listeye alındı.

Jamusch'un yeni filmi "Lost Not Dead", Almodovar'ın "Pain and Glory", Terrence Malick'in "The Secret Life", Dolan'ın "Matthias and Maxim", Feng Jun Hao'nun "Paraziti" listeye alındı.

Daha fazla film bilgisi için tıklayın

"The Eternal Race" ve oyuncu kadrosu, Güney Kore'nin en güçlü Shu Ma Dongxi katıldı

Busan'a Yolculuk'taki kaslı amca Ma Dongxi, Marvel'in yeni çalışması "Eternal Clan" a katılacak ve oynayacağı rol geçici olarak gizli tutulacak.

Daha önce katılacağı onaylanan Angelina Jolie, Circe oynayacak. Circe, bir zamanlar New York'ta bir şovmen olarak yaşadığı fanteziler yaratabilir ve bazen İntikamcılar'a düşmana karşı yardım eder. Kozmik enerjiyi de manipüle edebilir ve kozmik enerjiyi uzun ömür ve süper vuruş direnci gibi süper güçlere dönüştürebilir.

"Eternal Race" filminin çekimleri Eylül ayında Londra'da başlayacak ve yönetmen "Knight" ın yönetmenliğini üstlenen Zhao Ting olacak.

Daha fazla film bilgisi için tıklayın

"Doğuştan Yetenek" düşük reytingler nedeniyle kesildi, yeniden dirilme olasılığı var

Yabancı basında çıkan haberlere göre Fox, artık Marvel Comics aboneliğini yenilemeyeceğini ve "Doğuştan Yetenek" dizisini değiştirmeyeceğini duyurdu. Bunun nedeni, gösterinin ikinci sezonunun genel reytinglerinin zayıf olması, ortalama reytingler sadece 0,6 ve ortalama izleyici sayısı 200'ün altında olması Milyon. İlk sezonla karşılaştırıldığında, yukarıdaki reytingler% 40 düştü.

Elbette, tatmin edici olmayan derecelendirmelerin platformla ilgili olduğuna dair görüşler de var.İkinci sezon Disney'in akış platformu Disney + tarafından inşa edildi ve gelecekteki Marvel serisinin odağı daha çok Disney + ve holding Hulu'ya kaydırılacak. Bu nedenle Deadline, gösterinin yeniden canlanacağına inanıyor.

-Son-

İzlediğiniz için teşekkürler

Tao Piao Piao'nun medya numarasından: Yaramaz filmler patlıyor

Yangshuo, seni kendinin daha iyi bir versiyonunu yap
önceki
Yangshuo'da bir kış turu açmanın doğru yolu bu!
Sonraki
Xu Zheng 47. yaş gününü kutladı: "" dizisi, "Tıbbın Tanrısı", eserlerinden en çok hangisini seviyorsunuz?
Dünyevi bakış açısını bir kenara bırakın, Yangshuo'ya başka bir açıdan bakın
"Reunion 4" ün küresel tanıtım maliyetinin 200 milyon ABD Dolarını aşması bekleniyor! "Reunion 3" ten 50 milyon daha yüksek, tarihteki en yüksek
Bu sezon Yangshuo'ya gelmemek en iyisi! Çünkü
Yılbaşı gecesi sinemalarda! Xu Zheng'in romantik komedi "Love" ın galası, Hollywood uluslararası süperstarı Çin filminin ilk gösterimini sunuyor.
Bu küçük antik Yangshuo kasabasında, iki başkan bir zamanlar gizemli bir şekilde ziyaret etti!
72. Cannes Film Festivali, ilk film grubunu duyurdu: Diao Yinanın yeni filmleri ana yarışma için yarışıyor ve odak ünitesinde 2 Çin filmi kısa listeye alındı
"Köpek Gözleri İnsanların Kalbini Görüyor" Huang Lei ve Yan Ni'nin "Ölüme Ölüm" adlı uzun metrajlı filmini köpeğe adil davranmak için teşhir etti: bu sefer yenilgiyi asla kabul etmeyin!
"50 trilyon" personel değişikliği: ICBC yeni başkanları memnuniyetle karşılayacak
Yılbaşı Gecesi | Yangshuo Yeni Yıl Arifesinde nereye gidilir? Böyle oynamak çok eğlenceli!
"Kar fırtınası", "Kar Fırtınası" nın erken izlenmesi için "1 Mayıs'ta görülmesi gereken" olarak övüldü Zhang Zhen, Ni Ni'nin erkek karakteri Liao Fan'ın soğuk ve komik olduğu haberini verdi.
Kendi kendine sürüş stratejisi | Lijiang aşkı, Yangshuo evi, sizi Guilin harikalar diyarında oynamaya davet ediyor!
To Top