Çin tedarik savaşçıları aslanlar tarafından alındı ve büyük bir liste aldı: Çin'in 30 yıl ilerledikçe.

Geçtiğimiz birkaç on yılda, Çin'in savunmasının gelişiminde, özellikle silah ve ekipmanların gelişimi, IDHERE'DEN, GERİ'DEN GERİ DÖNDÜRLÜK, İZLEME, ardından Bağımsızlığa, Sayısız Araştırmacı Ödemesi. Ülkemin silah ve ekipmanlarının bugün için gelişebileceği, dünyanın ikinci deniz filosu ile dünyanın en büyük üçüncü askeri gücü haline gelmesi, dünyanın en büyük üçüncü askeri gücü olduğu söylenebilir. Hava kuvvetlerinin ortaya çıkması, dünyanın ikinci ve 20 "Weilong" invaziv savaşçılarına ulaştı, Çin'in dünyanın ikinci bütçe avcısındaki bir ülkeyi üretti.

20 "Weilong" gizli savaşçı

Bununla birlikte, Çin'in silahları ve ekipmanları, kendi çabaları hariç, bugünün sonuçlarını başarabilir, yurtdışından giriş teknolojisi göz ardı edilmez. Geçmişte, ülkem dış dünyadan bir sürü silah ve ekipman tanıttı ve bazı teknolojiler tanıttı. Bunların arasında Çin Hava Kuvvetleri modernizasyonunda ve ayrıca Su 27 "Side-SAN" savaşçısının tanıtımında da çok önemli bir rol oynadık. "Sino-ABD Balayı" nın sonu, Sovyetler Birliği'ni, fırsatlarda yatırılmış iflasın eşiğinde yaptığı ve Çin'e zeytin branşlarını attı, Çin'in işbirliğiyle hızlandı ve Çin'in silahları kaldırıldı. Çin için, Zhongsu ilişkilerinin iyileşmesi, Çin'in ulusal savunma endüstrisinin geliştirilmesinde çok önemli bir rol oynamıştır. Özellikle, Sovyetler Birliği, SU 27 "Side Guard" Fighter'i Çin'e ihracat yapmayı kabul etti, Çin hava kuvvetlerinin modernizasyonuna büyük fırsatlar getirdi.

Su 27 savaşçı

Bununla birlikte, Su 27 "Yan görüşlü" savaşçı Çin'e ihracat yapmamış, Sovyetler Birliği'nin parçalandığı bir sözleşme imzaladı. Aralık 1990'da, Çin Subası, SU-27 ihracatında sonuçlandırıldı. 28 Aralık'ta, iki taraf, Çin'in 24 Su-27 savaşçısı alımı konusunda anlaşmaya vardı. Bununla birlikte, 25 Aralık 1991'de, Sovyetler Birliği geçmişte, Sovyetler Birliği geceleri çöktü, bir veya 15, bu Sovyetler Birliği'nden artık var olmadı. Sovyetler Birliği ile imzalanan SU 27 "Side Guard" savaş sözleşmesi sonunda gidecek ve birçok insanın dibine sahip değil. Bununla birlikte, Sovyetler Birliği'nin parçalanmasından sonra, Rusya, Sovyet mirasının çoğunu, orijinal Sovyetler Birliği'nin yurtdışı mülklerini, mevduat, diplomatik ajansları ve konsolosluk vb. Rusya tarafından da devraldığını devraldı.

Çin SU 27UBK Fighter ile donatılmış hava kuvvetleri

Sovyetler Birliği'nin yanı sıra, Rusya'nın ekonomisi çok kötü. Büyük askeri miras da sıcak bir salam haline geldi ve kaldırılmamalı, satılmamalı ve saklanmamalıdır. Birçok asker de kapanma riski ile karşı karşıya, ordunun emirlerini alamıyor, gelir yok, işçilere maaşsız para yok. Birçok asker yalnızca ihracat silahları tarafından kurtarılabilir. Bu nedenle, Çin'in Sovyetler Birliği tarafından imzalanan sözleşmesi ve ekonomik sıkı Rusya nihayetinde sözleşmeler yapmayı seçer ve Çin ile ilişkilerde iyi bir iş çıkarır, ticaret ve askeri borsaları güçlendiren SU -27 savaşçının tedarik problemini çözer. 6 Ağustos 1992'de Rusya, ilk 12 SU-27 savaşçısını (sekiz tek kişilik SU-27SK ve 4 çift kişilik SU-27BUK ve 4 çift kişilik SU-27BUK) dahil, 8 Kasım 1992, tüm sipariş savaşçıları teslim edildi.

Su 27 Avcı Üç Görünüm

1995 yılında, birçok çabadan sonra, Çin ve Rusya aracılığıyla müzakere, her iki taraf da Shenyang'da SU-27 üretim hattını tanıtmayı kabul etti ve bazı teknolojiyi transfer etti, tüm sözleşmenin tamamı yaklaşık 2,5 milyar dolar. 6 Aralık 1996'da, Rusya, SU-27 üretim lisanslarını transfer etmek için bir anlaşma imzaladı. Çin, SU 27'nin üretim haklarını resmen aldı, ancak Rusya'nın Rus orijinal ithalatından önemini gerektiren, Rusya'nın orjinal ithalatından önem taşıyan motor teknolojisini devretmedi, Shenfei'de toplandı. 16 Aralık 1998'de, Çin'de toplanan ilk SU 27 savaşçı ilk uçuşu gerçekleştirdi ve 11 savaşçı olarak adlandırıldı, bu SU 27'nin Çince versiyonu. Bugün, ülkem, Çin hava kuvvetlerinin modernizasyonunun gelişimi için sağlam bir temel sergileyen en az 250 11 savaşçı üretti ve Çin'deki doğu tarafı korumalarını elde etti.

Çin Hava Kuvvetleri 11B Avcı

Bugünün Çin Hava Kuvvetleri zaten yeniden doğmuş olmasına rağmen, 11 serisi, 15 ve 16 ve diğer savaşçılar hala SU 27'nin kanı var ve bu savaşçılar Çin hava kuvvetlerinin mutlak ana gücünü inşa ettiler. Bu nedenle, SU 27 tanıtıldı, Çin hava kuvvetlerinin 20 yıldan az bir şekilde aldattığı söylenebilir. Su 27'nin başında, Çin Hava Kuvvetlerinin genel seviyesi 30 yıldan fazla ulaştı. O zaman, 10 savaşçısı az önce adım attı ve Mei Su'nın üç nesil makine uzun yıllar donatıldı ve boşluk açık. SU 27 tanıtıldıktan sonra, Çin Hava Kuvvetleri'nin geliştirilmesi otoyoluna girdi. Bugün, ABD Hava Kuvvetleri savaşçının cebirinde aynı başlangıç çizgisindedir.

Çin Hava Kuvvetleri Türetmiş 16 savaşçı

Çin Donanması Ekipmanları 15 "Uçan Köpekbalığı" Fighter

Ancak, SU 27'nin tanıtılmasından önce, ülkemin neredeyse tüm Fransa veya Amerika Birleşik Devletleri'nin savaşçısına sahip. Çin ve Amerikan bir balayı değilse, Çin hava kuvvetlerinin gelişimi temel bir değişime sahip olabilir ya da dünyanın arkasında Gelişmiş seviye veya SUIYUAN savaşçısının rotası değil, Avrupa ve Amerikan rotasını alın. Özellikle, Fransız Phantom 2000 avcısının tanıtımı göz önüne alındığında, ülkemin pilotları uçuyor ve test Flewer Ge Wenyi ve Jiang Deqiu, Phantom 2000 avcısına gitti, Phantom 2000 avcısının değerlendirilmesi çok yüksek.

Dasso Company tarafından geliştirilen Phantom 2000 Fighter

"Uçağın çok esnek olduğunu, kontrolün de çok uygun olduğu, kalkış mesafesi kısa, uçak kolay, özellikle düşük rakım düşük hız uçuyorsa, performans çok iyi, daha iyidir, daha iyidir 7 ve 8 savaşçılardan daha fazla. Ancak, çapraz ses hızında uçuş yüksek irtifa performansı 8 savaşçısının kadar iyi değil. "Phantom 2000 avcı, çok gelişmiş bir savaşçı olduğu söylenebilir, Phantom III'ün çok şey var. Yerel savaşın son bölümündeki gürültü, Phantom 2000'in de daha yüksek bir seviyeye sahip, Çin hava kuvvetleri o sırada. Çok popüler. 7 Ek Fantasy 2000 Fighter test filosuna ek olarak, ordumuz da Phantom 2000 Fighter'in üretim hattını ziyaret etmek ve giriş müzakere etmek için bir delegasyon yolladı.

>

Çin Test Liderleri ve Phantom 2000 Fighters

Bununla birlikte, müzakere süreci boyunca, engelle karşılaştı, Fransız fiyatı yüksek, bir dizi ek koşulla yüksektir ve teknolojiyi aktarmaz ve nihayetinde Phantom 2000'in tanıtımını yapmaz. Ülkemin zamanına göre, müzakereler pürüzsüzse, ülkem en az 40 Phantom 2000 savaşçısı getirecek. Müzakere sürecinde, bu 24 Phantom 2000 savaşçıları 4.4 milyar ABD doları idi ve taviz vermedi ve birim fiyatı 60 milyon dolara yakındı. Bu, 1980'lerde kesinlikle yüksektir. O zamanlar, Çin'in döviz rezervleri sadece 2 milyar dolardan sadece 2 milyar dolardan daha fazlaydı, bu, tüm döviz kurunu doğal olarak gerçekçi olmayan 24 savaşçı satın almaya geçirdi ve Fransa'nın bu 24 rafı tanıtmasında bile teknolojiyi transfer etmedi. Fighter, teknoloji transferi yok ve Çin hava kuvvetlerinin modern gelişimi de kabul edilemez.

Phantom 2000 Avcı

Sonunda, Phantom 2000'in tedarik planından vazgeçmem gerekiyor. Bu dönemde Amerika Birleşik Devletleri ayrıca F14 "erkek kedi" ve F16 "savaş" ve diğer gelişmiş savaşçıları satmasına rağmen, fiyat, politik , ürün kısıtlamaları veya savaşçıları. Nedeni. Fransız bir savaşçı mı yoksa bir Amerikan avcısı olup olmadığı, satın alma başarısı yoktur. Ama neyse ki, satın almadım, satın almadım, satın almadım ve güzel bir ayımın bir sonu var. Her şey yük olacak ve hatta batılılar bile teslimat için ödeme yapmazlar. Teslimattan sonra, savaştan sonra savaş yapmak zor, Bakım ve bakım vb. Soru, sonuç kaybolmaktır. Sovyetler Birliği ayrıca Çin ve Amerika Birleşik Devletleri'nin sonundan da faydalandı ve zeytin dalı'nı Çin'e attı ve nihayet Su 27'yi satmak için bir anlaşmaya vardı. Çin hava kuvvetlerinin modernizasyonu için temelini attı. Aynı Zaman, iki ülke arasındaki ilişki, Çin ekonomik ve ordusunun ve diğer yönlerin hızlı gelişime ulaşmasına izin verir.

Tayvan hava kuvvetlerinin Phantom 2000 savaşçısı

Çin pazarını kaybeden Fransa, Çin'in en alt satırına dokunma ve Phantom 2000 avcısını Tayvan'a aktarma seçeneğiydi. 1993 yılında, 60 Phantom-2000 savaşçısı, Çin'in Tayvan kurtuluşuna büyük dirençli olan Çin'e ihraç edildi. Fransa, Çin pazarını da kaybetti ve ekonomik ve ticaretin gelişimi de kısıtlandı ve kaybolacak. Fransa Phantom 2000 Fighter'i satmayı vaat ediyorsa ve Transfer teknolojisi, Fransızların Çin'den daha fazla fayda sağlayacağı için korkuyorum.

(6 Mart 5, 2021, lütfen yetkilendirmeden yeniden basmayın, intihal!)

|
To Top