ABD İngiliz ve Fransa kışkırtıcı oldu, Çin'in ne kadar sürmesi gerekiyor? 10 yıl bekliyorum, o an

Elizabeth Kadın King Seviyeli Uçak Taşıyıcı

2020'nin sonundan bu yana, Güney Çin Denizi bölgesi çok sessiz olmadı, ilk olarak İngiltere'de uçak taşıyıcı oluşumunun Japonya Okinawa'ya hem de Amerika Birleşik Devletleri'ne ortak tatbikatlar yürüteceklerini ve İngilizlerin hala konuşlandırmayı planladığını açıkladı. Bu yerde uçak gemisi, ama aynı zamanda bir şey "Çin'e güdümlü gösteri ve emri koruyarak" bir şey söylüyor; sonra ABD Namitz ve Rosefu No'lu 100.000 ton nükleer enerji süper uçak gemisi "Yelken Özgürlüğü" olarak adlandırılan sözde Nanhai eğitimi aldı. Daha sonra Fransa takip ettikten sonra, Asya-Pasifik Bölgesi'ne Gök gürültüsü tipi bir amfibi saldırı gemisi oluşumu göndereceğini, çoğunlukla Çin'deki Çin gibi Qiongzhou Boğazı'nı geçmeyi planlıyor ... Birçok insan takım liderine soruyor : Birleşik Krallık yasasının sürekli provokasyonuna bakan, ne kadar sürüyor?

ABD Askeri İstasyonu F-22 Fighter Japonya Okinawa Hava Kuvvetleri Üssü

İlk olarak, kadro karşısında, bu aşamada sabrınız olmalıyız, sebep basittir: güç yeterli değildir. Birçok insan, Güney Çin Denizi'nün bize yakın olduğunu düşünüyor. Donanma 10.000 kilometrelikten daha fazla geliyor. Uzun zamandır dağıtmak için büyük bir sorundur. Uçak taşıyıcımız çok güçlü olmasa da, Arazi ve birkaç yılda, Çin Donanması'nın hızlı gelişimi de ilçede birkaç uçak gemisine daha güçlü. Bu fikir aslında sadece yarı yolda, bu üç ülke gerçekten Nanhai millerinden uzaktaydı, ancak donanması şimdiye kadar, Britanya Donanması ile örnek olarak, orijinal yoğun finansal bütçe, nakliyeyi kesen güçlü İngiliz donanması frekansını yaptı. Yakın gelecekte çok sayıda F-35 siparişini planlayın, hatta kestikler, sadece uçak taşıyıcı taşıyıcı makinesinin payı nedeni, aniden uzaktaki Çin'e bir ev göndermeye karar verdiler? Uçak taşıyıcı oluşumunun uzun süreli dağıtımının maliyetli olduğunu bilmektir.

ABD Askeri Süper Uçak Taşıyıcısı, taraf üst üste binmiş bir gemi, uçak taşıyıcısından biraz daha az ne kadar?

Cevap, Amerika Birleşik Devletleri'nin lojistiklerini yakından paketlemiştir: İngiliz uçak gemilerinin yenilenmesi ABD ordusundan sorumludur ve hatta İngiliz F-35 taşıyıcı makinesinin bakım ve bakımı da her şey dahil, böyle bir samimi bir hizmettir. İyice İngiliz uçak gemisinde birkaç para harcayamam ve bu egzersiz güçlerinin uçak gemisi savaşını arttırmaya sahip olabiliyorum. En kritik, ünlü Çince adını bir araya getirmek, eski İngiliz donanmanın çömelmesine izin verdi. Limelight, İnce devenin büyük olduğunu kanıtlamak için bunu dünyaya götürmek, Kraliyet Donanması hala güçlü bir bulut bulutudur. Bu aynı zamanda ABD uçak gemisi oluşumunu içeren Fransız Donanması için de geçerlidir. ABD Askeri Deniz Üssü ile büyük bir kamptır. İşte Güney Çin Denizi'ne sadece 20.000 kilometredir. Uçak taşıyıcı oluşumunda yapılacak bir şey değildir. O Güney Çin denizinde neredeyse hiç donanım kısıtlaması yapabileceği söylenebilecek keşif makineleri, elektronik savaş uçakları, anti-kurumlar vb. Gibi Luky Büyük uçaklar tarafından desteklenebilir.

Çin Gemiye Karşı Anti Balistik Füze, uçak gemisini öldürebilir, ancak huzurlu dönem sınırlıdır

Savaştaysa, ABD'nin 100.000 ton süper uçak taşıyıcısının 100.000 tonu askeri olsa bile, bu filolardan korkmuyoruz, Çin Deniz Hava Kuvvetleri çok sayıda -20, -16 ve bombalama, vb. . Uzaktan grev savaşçıları yapabilir; biz 16, iki ağır uçak gemisi ve 055.052c / d, vb., dünyanın gelişmiş savaş gemisi; sualtı, 093, 094 nükleer denizaltılarımız ve dünyanın ilk geleneksel denizaltı grubumuz var; Dünyanın eşsiz Dongfeng-21d, Dongfeng-26, Gemi Anti-Gemisi Balistik füzesi, uçak gemisi gibi büyük bir deniz hedefine saldırabilir, aynı zamanda diğer kişinin deniz tabanına da saldırabilir. Abartılı değil, gerçekten savaşmak istiyorum, biz korkmuyoruz, ama şimdi problemin kazanamadığı, İngiliz ve Amerikan hukuku ve diğer ülkeler çoğunlukla kışkırtıcı, Çin'i frenlemek için stratejiktir, eğer tamamen istiyorsanız, Huzurlu dönemi değiştirin, Amerika Birleşik Devletleri, özellikle Güney Çin Denizi Alanın alanı mevcut gücümüze yeterli değildir.

İngiliz ve Amerikan 3 Air China Master Formu, iki taraftaki büyük olanın miktarı, önündeki en çok Fransa, İngiliz ordusunun küçük başkanı yüksek müzik giymesidir.

Bu çözgüleri Peacetime'de yapmak istiyorsanız, Güney Çin denizinde kolayca utandırılamazsınız. Güney Çin Denizi'nin gücüne sahip olmalıyız. En azından Güney Çin denizindeki gücümüzün gücünü aşıyor. Mevcut İngiliz ve Amerikan Donanması Filosu.: 2-3100.000 Ton Nükleer Güç Süper Uçak Taşıyıcı, 1-2 Geleneksel Orta Uçak Taşıyıcıları, Çok sayıda amfibi saldırı gemisi (dikey kalkış F-35 ile donatılabilir), En gelişmiş 10 en gelişmiş nükleer denizaltılar ve 20, yukarıdaki Zeus radar destroyer, kruvazör vb. Gönderiler, ek olarak, yüzlerce erken uyarı makinesi, denizaltı anti-denizaltı, elektronik savaşçılar vardır.

11 "Kova" ABD keşif makine boyamasını kovdu, bu şiddet içermeyen yolu, güçlü bir güç elde etmek için rakibi sürmek için kullanıyor

Güney Çin Denizi'nde, bu kadar büyük bir deniz gücünü reddetmek için askeri olmayan güç yapmak istiyorsanız, güç hala yetersiz olsa bile, hava, su, su ve su altı gücünden yararlanmanız gerekir. Sıkışabilir: Güney Çin denize kadar her geldiğimde, keşif makinemiz var, savaşçılar etrafta dolaşıyor ve su gölge gibi büyük bir bataryaz. Denizaltı olduğunda, diğer tarafını alacağım diğer tarafta yapabilirim. Bu insanların anlamı yok. Ayrıca Güney Çin Denizi'nin en değerli stratejik hedefine ulaştık: Güney Çin Denizi'nin stratejik başlatılması, Güney Çin Denizi'ne gelmek istiyorum. Sorun değil, ama ben ateşliyorum ve kışkırtmaya devam edeceğim ve üzgünüm, burada olmak istemiyorum Ansheng.

Çin'in çift uçak gemisi, şimdi uçak gemimiz hala zayıf

Şu anda, Çin, teknoloji veya ölçek olup olmadığı sadece iki ağır uçak gemisine sahiptir ve 055 büyük ölçekli yok edici sadece iki gemiye hizmet eder ve çok sayıda 052c / d grubunun nükleer denizaltı ve birleşmiş arasındaki boşluğu yoktur. Krallık ve Amerikan hukuku küçük değil, çok sayıda savaşçı, hava yakıt göstergelerinin eksikliği, hava avantajlarını, erken uyarıcıların, elektronik savaş uçuşlarını garanti edemeyen Güney Çin Denizi'nin derinliklerinde gezinemez, özel uçaklar hala Daha az ... Bunlar olumsuz faktörlerimizdir, ancak aynı zamanda, 003 uçak gemisi inşaatı sıcaktır, 055 önümüzdeki altı servisi var, 093 nükleer denizaltı iyileştirme gelecekteki görünmeye devam ediyor 095 Ayrıca gündemde daha gelişmiş Hava Polisi-500 Warplanes ve diğer büyük ölçekli özel mücadele uçağı bir grup serviste, şimdi çoğu zamana ihtiyacımız var ve diğer ekipman bir savaş etkinliği oluşturuyor.

8 Hava Polisi 500 Aynı zamanda, bu ölçek ... Herkesin güvene sahip olmalı

Tatlı olanı, Güney Çin Denizi'nin adası resifinde elde edildiğimizdir. Birkaç adalar offset ve offset çıkarabilir, gelecek Güney Çin denizinde "yarım yamalı olmayan anne" olacaktır. Çin Donanması Uçağı Taşıyıcı Gücü ve Rakipleri için oluşturur. Yetersiz. Güç yetersiz, dayanmalıyız, küçük, küçük kaosa dayanamıyor, 10 yıl daha bekle, 80.000 ton 003 uçak gemisi, nükleer enerji süper uçak gemisi 004, 80.50 tonsuz uçuş ordusu, yüzlerce büyük erken uyarı anti-denizaltı Elektronik Savaş Uçağında Güney Çin denizinde ölü açı izlemesi yoktur. Sualtı 095 Nükleer denizaltı su yüzeyinde su yüzeyinin izlenmesi ... O zaman, Çin Denizcilik'in aktif gemisinin gücü 2 kat daha fazla artacaktır. Ne zaman Kaşlarımızın anı.

>

10 yıl bekliyorum, göz kaş yapabiliriz

|
To Top