Bahar Şenliği sırasında eve kendi kendine sürüş, güvenilir, uzun ömürlü, saf elektrikli bir araca ihtiyacınız var

On günden fazla bir süre sonra, Ay Yeni Yılı geliyor ve kendi başına eve gitmeyi seçen birçok insan var Sonuçta, sürücüsüz arabalar yol boyunca yolculuğu daha iyi kontrol edebilir. Son yıllarda saf elektrikli araçların hızla gelişmesiyle birlikte, saf elektrikli araçların uzun mesafeli çalışması, araç sahiplerinin kaçınamayacağı bir konu haline geldi ve seyir menzili de araç sahipleri arasında endişe yarattı.

Bugün, editör birkaç uzun ömürlü saf elektrikli araç önerecek. Bunların sübvansiyonlu fiyatları 100.000 yuan ve ayrıca hızlı şarj işlevi var. Bahar Şenliği sırasında bu arabaları eve sürmek mükemmel.

BYD Qin Pro EV500

Sübvansiyon sonrası fiyat: 16,99-18,99 milyon RMB

Öneri endeksi:

BYD Qin'in yeni enerji araçları arasında büyük bir yıldız olduğu söylenebilir.Yeni nesil Qin Pro EV500, tamamen BYD'nin yeni aile tasarım dili ile değiştirilen gelişmiş bir model olarak kabul edilebilir. Güzellik ve çirkinlik çok öznel olsa da objektiftir. Başka bir deyişle, yeni Qin Pro gerçekten eskisinden çok daha yüksek dereceli.

Qin Pro EV500, maksimum 120 kilovat güce ve maksimum 280 N · m torka sahip sabit mıknatıslı bir senkron motorla donatılmıştır. Ön ve arka Macpherson çoklu bağlantı süspansiyonu benimsenmiştir.Tek dezavantajı, süspansiyonun çukurlarla başa çıkmada mükemmel olmaması ve vücuda çok fazla titreşim iletilmesidir.

Qin Pro EV500, 56.4kWh pil kapasitesine ve 60kW maksimum hızlı şarj gücüne sahiptir.Günlük kullanımda yaklaşık 350km koşabileceği ihtiyatlı olarak tahmin edilmektedir. En büyük avantaj, aynı zamanda BYD'nin tutarlı özelliği olan zengin konfigürasyonda yatarken dezavantajı fiyatta yatıyor.Qin Pro EV500 sübvansiyonunun ardından minimum konfigürasyon 169.900'den başlıyor ve fiyat / performans oranı gerçekten yüksek değil.

Geely Emgrand EV450

Sübvansiyon sonrası fiyat: 135.800 - 155.800 RMB

Öneri dizini:

Geely's Emgrand EV450, tipik bir maliyet minimizasyonudur. Eski bir yakıtlı araba, tamamen elektrikli bir arabaya dönüştürülür ve dış kısma, kapalı mavi bir merkezi ızgara ve bir set gibi yeni enerji özellikleri eklenir. Düşük rüzgar direncine sahip tekerlekler, tam LED arka farlarla değiştirildi ve iç kısım Geely Bo Yue'nin aile tarzı tasarımını takip ediyor. Bu değişiklik gerçekten çok yüksek.

Güç sistemi maksimum 120 kilovat güce ve 250 N · m maksimum torka sahip sabit mıknatıslı bir senkron motor ile donatılmıştır.Toplam güç çıkışı ayarı daha çok bir yakıt arabasına benzer, hızlanma nispeten doğrusaldır ve fırlama hissi yoktur.Başka bir açıdan bakın. , Bu tür bir ayarlama seyir menzilini genişletmeye yardımcı olur.

Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından Emgrand EV450'nin kapsamlı seyir menzili 400km'ye ulaşıyor.Yüksek hızda 300km koşabileceği ölçülmüştür.Şehir içi yol koşullarında günlük düşük hızlı sürüş seyir menzili mükemmel, bu da 350km'yi aşabilir. Pil kapasitesi 52kWh'dir.Hızlı şarj durumunda yarım saatte şarj edilebilir. % 80 güçle, düşük kaliteli modellerin maliyeti 140.000'den düşük ve fiyat / performans oranı fena değil. Ancak Emgrand EV450'nin dezavantajı, platformun eski olması, konfigürasyonun ortalama olması ve sürüş deneyiminin iyi olmamasıdır.

Weimar EX5

Sübvansiyon sonrası fiyat: 112.300 - 149.800 RMB

Öneri dizini:

Weimar EX5'in başlangıç fiyatı çok düşük, ancak minimum modelin EX5300 olduğu unutulmamalıdır. EX5400 modelinin ölçülen yüksek hızlı seyir menzili 248 kilometre ve şehir içi yol koşullarında seyir menzili 300 kilometredir, bu yüzden en iyiyi tavsiye ederim. Donanımlı EX5500 modeli, uzun mesafeli işe gidiş gelişler için daha uygundur.

Weimar EX5 serisinin tüm modelleri, maksimum 160 kW gücünde ve maksimum 315 N · m torklu sabit mıknatıslı senkron motorla donatılmıştır.Spor modunda güç çıkışı çok şiddetli.EX5400 modelinin pil kapasitesi 52.56kWh'dir, bu da hızlı şarj durumunda da aynıdır. Yarım saatte% 80 şarj edilebilir.

Weimar markasının ilk modeli olarak, EX5'in dış ve iç tasarımı ve arabanın UI tasarımı hakkında çekincelerim var.İleride yapılacak bakımlar da sorgulanabilir.EX5'in en büyük satış noktası güç kontrolündeki olağanüstü performansı. Ayrıca zengin yüksek teknoloji konfigürasyonları da var.

Qizhi EV530

Sübvansiyon sonrası fiyat: 135.800 ila 139.800 yuan

Öneri endeksi:

Burada tanıtılan dört otomobil arasında en uygun maliyetli olanı GAC Mitsubishinin Qizhi EV530'udur. En üst model sübvansiyonlardan sonra 140.000'den daha az satılmaktadır. Bu fiyat, ağızdan ağza ne olursa olsun ortak girişim saf elektrikli SUV satın alabilir. , Kalite, gelecekteki bakım ve diğer hususlar yerli markalardan daha güvenilirdir.

Görünüm açısından, Qizhi EV530 modaya uygun unsurlar içeriyor ve "Low Poly" den türetilmiş bir tasarım dilini benimsiyor; iç mekanın ayrıntıları ve genel etki, yerli otomobillerden çok daha iyi.

Qizhi EV, maksimum 132kW çıkışa ve 290N · m maksimum torka sahip sabit mıknatıslı bir senkron motor ile donatılmıştır. 100 kilometreden 8.6 saniyede hızlanma süresi de aynı seviyenin yukarı akış seviyesindedir. Batarya, 160wh / kg'a kadar enerji yoğunluğuna, 54,75 kWh batarya kapasitesine ve 410km batarya ömrüne sahip yeni nesil üçlü lityum bataryayı benimser. Hızlı şarj altında 30 dakikada gücün% 80'i ile tam olarak şarj edilebilir. Otonom bir arabadan eve dönerken şarj sayısını azaltabilir. , Uzun mesafelerde bile sürüş konusunda endişelenmeyin.

Konfigürasyon aynı zamanda Qizhi EV'nin önemli bir satış noktasıdır.T-BOX 3.0 sistemi ile donatılmıştır.Uzaktan otomatik teşhis ve araç konumlandırma gibi temel işlevlere ek olarak, araç durumu sorgulama, aracın uzaktan çalıştırılması ve durdurulması, uzaktan anahtarlı kapı kilidi ve uzaktan kumanda Klima gibi birçok işlevi kontrol eden ve 140.000'den daha düşük bir fiyata bakıldığında, Qizhi EV'nin performansı her yönüyle oldukça üstün ve günümüzde en çok tavsiye edilen model olduğu söylenebilir.

IG, tanrı seviyesinde oynamak için KT TheShy Urgot'a geri dönmek için rüzgara karşı yöneldi. Üst orta güç seviyeleme uygulaması istikrarlı bir galibiyet göndermiyor mu?
önceki
LOL: Buz ve kar etkinliklerinde nadir deriler kazanın ve Caitlin'i buzda keskinleştirerek kilidi açın!
Sonraki
Manchester United'ın iki güçlü forveti topu kırar ve çizgiyi tersine çevirir, lig kılıcı şeytanın evini savunmak için Manchester City'yi işaret eder.
Jackeylove aptal bir netizen görmek için Ou Cheng'i öldürür, bu operasyon dalgası Uzi'nin ikna edilmesi gerekir
B sınıfı otomobilde yerli olarak üretilen tek otomobil olan ilçe seviyesindeki otomobil CC'den daha yakışıklı ve güvenlik faktörü beş yıldız.
Hiçbir şey yanlış olmadığında binaları havaya uçurun ve otoyollar inşa edin. Hollywood'un en çılgın 10 özel efekt sahnesi
Ödül büyücüsü 9V1 engellendikten sonra, De Yunse canlı canlı yiyecekleri kötüye kullanmakla suçlandı! Netizen: O gerçek bir yemek
Bir e-spor evliliği bile var mı? Müdür Wang, RNG'nin bir kızla evliliği hakkındaki gerçeği anlatıyor
Paulinho, Messi ile aynı muameleyi görüyor, Şampiyonlar Ligi, Barcelona'nın ana demirine dönüyor
Steam'deki en gerçekçi oyun: Asla maymunları beslemeyin, yoksa kendi sorumluluğunuzdadır.
Çin Yeni Yılını muhteşem denizaşırı etkinliklerle kutluyoruz
Elit Deneme Sürümü Nanchang İstasyonundaki en göz alıcı bilardo etkinliği, sadece oynadığımı mı sandınız?
Yerli yapımı meçhul scooter çıkıyor! Changan'da yapıldı, sübvansiyondan sonra 44.800, Smart'tan daha esnek
Guofeng Prince's Mansion Yüce Tanrı Eserlerinin Lüks Takdiri "Portal Knights" da Göründü
To Top