14.1 Dünya Şampiyonası: Ünlü Homan beş ardışık Mosconi'yi domine ediyor

TOP147.com Haber Rekorları kırmak için kullanılır! Alman yıldız Soston Hörmann, 78. Dünya 14.1 Havuz Şampiyonası'nda, mevcut 14.1 sahasında kral olduğunu ve şampiyonluğu rahatlıkla kazandığını bir kez daha dünyaya doğruladı ve 46 yılda 5 taçla 14.1 sahasını kazandı. En çok dünya şampiyonluğuna sahip oyuncu.

Bu yılki 14.1 Dünya Şampiyonası 13-19 Ağustos tarihleri arasında yapılacak .. Spot Billiards Cafe bu en eski ve en geleneksel etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Çeyrek finalde Alman usta Homan, Finli çift yıldız Makonen'i 200-4'lük bir farkla mağlup etti ve 150 puanlık üstün performansa katkıda bulundu. Sonraki yarı finalde Horman 95 sayı daha attı ve bir diğer usta oyuncuyu 200-63 kazandı. Yarı finale ilk kez giren Warren Camko altıncı kez 14.1 finaline girdi.

Finalde Homan'ın rakibi ev sahibi Robles idi, yerel seyircilerden de oybirliğiyle övgü aldı, Homan bile karşılaşacağı en zor rakibinin kendisi olduğunu kabul etti. Robles için 14.1 alanında en iyi şampiyonluğu kazanmak onun ömür boyu süren hayalidir ve Homan ayrıca 14.1'deki hakimiyetini daha da güçlendirebileceğini ve Moscone'nin yedi şampiyonluk kazanma rekoruna yaklaşabileceğini ve hatta onu geçebileceğini umuyor.

Finalde Homan 30 sayı ve hafif bir avantajla öne geçti, Robles'in belli bir şansı vardı ama yakalayamadı. Horman, bir elinde 130 sayı atarak liderliğini genişletti. Robles yeniden başladı ancak hücum ritmini bulamadı ve hücum, 30 veya 40 sayıdan birkaç kez kesildi. Homan galibiyete sonsuz yakınlıkta 299 sayı attığında uzun masayı kaybetti ve Robles son şansı bıraktı. Bu sırada seyirciler birbiri ardına tezahürat yapmak için bağırdı ve Robles, oyunun geriliminin devam etmesine izin verdi. Ancak, 15 dakika daha masada kaldı ve oyunun sonucunu değiştirmedi. Homan sonunda bir gol attı ve 14.1 maçında beşinci şampiyonluğunu kazandı!

Maçtan sonra Robles, bir zamanlar her New Yorkluya bu tacı sadece benim için değil, tüm taraftarlar için kazanacağıma söz verdiğinden pişman olduğunu ifade etti, çünkü New York halkı hepsini hak ediyor, ama şimdi Ne yazık ki beş krona kaybetti.

Aynı zamanda Homan bir kez daha Avrupa'da 14.1 dünya şampiyonası kupasından ayrıldı ve adını bir kez daha kazıdı. 14.1 alanında Soston Horman'ın bir dönemi temsil ettiğine şüphe yok!

KZ, Güney Kore'deki KPL'de göründü, Pawn ve Deft katıldı! Netizen: Filmi yeniden yayınlamak ister misiniz?
önceki
SIPG, Çin-Japonya ilk yerli topçu hesaplaşmasını karşılamak için ana yarışa ilerliyor. Wu Lei ve Kobayashi Yulu, AFC Şampiyonlar Ligi'nin zirvesi için yarışıyor
Sonraki
IG'nin maç noktasını almak için ikinci çılgın katliamı ... Deft, Kral Ning'in çaresiz olduğunu gördü. KT zihniyeti yok edildi mi?
Fudan'da, tartışma ve şiirden daha cazip olan bu Şangay yemeği ... Şangay'ı Bilmek
Qijun'dan vazgeçmek bir yıla değer mi? RAV4'ün Guangfeng versiyonu önümüzdeki yıl 8 hava yastığı ve 2.5 hibrit için 8AT ile piyasaya sürülecek.
Douyu'nun en iyi on çapası çıktı ve Baby Xu Xu ilk sıcak konuyu kazandı: Lu Benwei'nin eski yolunu takip etme
"Shanghai Masters" Ding Junhui yarı finalde Selby'yi yendi, Hawkins en iyi sonuçlarını yenilemeyi umuyor
Shenhua AFC ölü gruba girer! Bir orman gibi güçlü, ancak bir trajediye neden olmaması için yalvaran el, bir zamanlar Suwon 7: 0 tarafından kana bulanmıştı.
IG, tanrı seviyesinde oynamak için KT TheShy Urgot'a geri dönmek için rüzgara karşı yöneldi. Üst orta güç seviyeleme uygulaması istikrarlı bir galibiyet göndermiyor mu?
Bahar Şenliği sırasında eve kendi kendine sürüş, güvenilir, uzun ömürlü, saf elektrikli bir araca ihtiyacınız var
LOL: Buz ve kar etkinliklerinde nadir deriler kazanın ve Caitlin'i buzda keskinleştirerek kilidi açın!
Manchester United'ın iki güçlü forveti topu kırar ve çizgiyi tersine çevirir, lig kılıcı şeytanın evini savunmak için Manchester City'yi işaret eder.
Jackeylove aptal bir netizen görmek için Ou Cheng'i öldürür, bu operasyon dalgası Uzi'nin ikna edilmesi gerekir
B sınıfı otomobilde yerli olarak üretilen tek otomobil olan ilçe seviyesindeki otomobil CC'den daha yakışıklı ve güvenlik faktörü beş yıldız.
To Top