Dünya iki seansı izliyor, yeşil dönüşüm, teknoloji yenilikçiliği ... çok kişilik insanlar Çin'in yüksek kaliteli gelişmesini övüyor

Çin'in iki seansı devam ediyor ve uluslararası toplum Pekin'e odaklanıyor. Yurtdışı insanlar, Çin'in Yeşil Dönüşüm, Bilimsel ve Teknolojik Yenilikçilik, Yüksek Kalite Gelişimi, Bilimsel ve Teknolojik Yenilikçilik, Yüksek Kalite Geliştirme ve Çin'in bir sonraki aşamasını daha fazla gelişme ve yürütme bölgesel ekonomik gelişimi elde etmek için çok endişelendiğini söyledi.

Video yükü ...

Tanınmış bir Çinli bilgin, modern Çin tarihi ve siyaseti olan Profesör Lana Mitter, Çin'in Oxford Üniversitesi Direktörü olan Profesör Lana Mitter, Çin'in iki oturumuna uzun yıllar dikkat çekmeye devam etti. 6., TCP'nin muhabiriyle röportaj yaptığında, bu yılki Çin hükümetinin çalışma raporunun yeniliğin, işletme ekonomisinin yüksek kalitede geliştirilmesini teşvik ettiğini belirtti. Çin'in ekonomik büyümesi de bölgesel ortakların ekonomik iyileşmesini sağlayacaktır.

Oxford Üniversitesi, Çin, Direktör, Lana Mit, Çin Direktörü: Çok değerli, "Teknoloji" kelimesinin sık sık ortaya çıkmasıdır. Biyoteknoloji, nanoteknoloji ve elbette kuantum bilgisayarında da çeşitli alanlar da dahil olmak üzere, Çin'deki teknoloji gelişiminin ana hedeflerinin ön safları olacak. Çin, çift döngülerin yeni bir gelişimi inşa ediyor, bu da birçok bölgesel partnerin, "Bölgesel Kapsamlı Ekonomik Ortaklık Anlaşması" gibi gittikçe daha fazla anlaşma yoluyla Çin pazarında fırsatları bulabileceği anlamına geliyor.

Birçok insan Çin'in, dünyada değerli olan dünyanın karmaşık durumlarında üstün bir transkript'i ele geçirdiğini söyledi.

Asya Pasifik Uluslararası Politika Araştırma Merkezi, Küba: Luxe Gonzalez: Birincisi, Çin hükümetinin çalışma raporunun oldukça dikkat çekici olmasıdır ve Çin, yeni koroner pnömoni salgını karmaşık durumunda% 2,3 ekonomik büyüme sağladı. "14. Beş Yıllık Plan" altında, Çin dönüşümün gelişimini derinleştirecek ve yenilikçilik ve sürüş ve Çin'in yeni sahnesini açmaya kararlı olacaktır. 2021'de, Çin Komünist Partisi, 100. yıldönümünü kurdu ve Çin'in komünist partisi de dünyada gerçek başarılarla değerli bir ders verdi.

Filipinler Başkanı Arroyo: Çin'in ekonomisi en canlı, 2020'de Çin'in GSYİH'nın 10 trilyon yuanı aştı. Çin'in kalkınma başarıları rasyoneldir, çünkü Çin uzun vadeli planlama ve sıkıca uygulamaya sahiptir. Çin'in yaklaşımının etkili olduğu ortaya çıktı.

(Editör Shao Xiyu)
|
To Top