En güçlü eşleşme! Çinli ve Güney Koreli savunma hattı generallerinin sıfır rakibe cesur bir açıklama yapma zamanı geldi.

Çin takımı 9 Aralık Cumartesi günü Doğu Asya Kupası'nda Güney Kore takımıyla ilk karşılaşmasını gerçekleştirecek.Dünya ön elemelerinde ilk 12'ye karşı oynayan iki takım için ikisi de rakiplerinin adım atmasını istemiyor. Cesedi şampiyonanın zirvesine ulaştı. Bu iki takım arasındaki yüzleşmeyi dört gözle beklerken, iki takım savunma ve hücum uçlarında yarışacak ve iki savunma hattı rakipleri mühürlemek için sert sözler verecek.

Kısa süre önce, Güney Kore takımı Doğu Asya Kupası için bir maç öncesi basın toplantısı düzenledi. Baş antrenör Shen Tailong, takımın yeni kaptanına da liderlik ediyor. Eski Guangzhou Ar-Ge oyuncusu Zhang Xianxiu basın toplantısına katıldı ve maç öncesi bir bildiri yayınladı. Zhang Xianxiu, Doğu Asya'yı söyledi. Kupanın amacı topu kaybetmeden kazanmaktır. "Çin ve Japonya esas olarak yerli oyuncularla rekabet ediyor ve Kore takımı rekabet gücünü göstermeli."

Eskiden Süper Lig'de oynayan Zhang Xianxiu, Çin takımını Çin takımını yenmek için isimlendirmemiş olsa da, Çin takımını da maça çağırdı ve Güney Koreli teknik direktör Shin Tae-long, medyaya verdiği röportajda Doğu Asya Kupası'nda bir numara oldu. Savaş kazanılmalıdır çünkü Çin takımına karşı ilk maçın önemi ve önemi ortadadır ve bu, sonraki iki maçı kazanmanın temeli olacaktır.

Güney Kore takımı rakibi olmadığını söylerken Çin takımı özlemlerini nasıl abartabilir? Çin takımının savunması bu sefer ciddi şekilde yaralanmış olsa da, Çin takımının savunmasında öne geçecek pek çok yeni yıldız var. Aralarında Tianjin Quanjian'dan Liu Yiming en çok izlenen U23 oyuncusu oldu. Doğu Asya Kupası'nı dört gözle bekliyorum, adam kendinden emin. Tam. Medya ile önceki röportajlarda, Liu Yimingin amacı tüm rakipleri mühürlemekti. Quan Jianın ana savunucusu Liu Yiming, kaplanlardan korkmayan yeni doğmuş bir buzağı. Bu tür bir moral ve güven, taraftarların oybirliğiyle alkışlanmasını da kazandı. En azından rakibini kaybedemez. Gerçek bölüme elveda.

Bu tür iki ağızlı çatışma, taraftarların iki takım arasındaki çatışmayı da dört gözle beklemelerine neden oluyor, ancak gerçekten iki takım arasındaki çatışmayı dört gözle bekliyorlar. Aslında, Güney Kore ekibinin Çin takımını mühürlemesi zor değil. Sonuçta, Çin takımının hücumu oldukça sıradan, ancak Güney Kore takımı istiyor Çin takımını yenmek istiyorsanız, belki tartmanız gerekir? Böyle bir düello oldukça heyecan verici! Seni öldürecek kim, bekle ve gör!

(Dai Gulong)

"Shanghai Masters" O'Sullivan, Wilson'ı 10-6 ele geçirerek dört kez finale yükseldi ve üçüncü tacı vurdu
önceki
IGTheshy Sword Princess sadece bir atış evini değiştirdi, ancak ne yazık ki Dalong Xiaobing'e yenildi, KT oyundan sonra rahatladı
Sonraki
Fangsheng Köprüsü'nden geçerken Shenyao İyi Porselen'i kaçırmayın
KZ, Güney Kore'deki KPL'de göründü, Pawn ve Deft katıldı! Netizen: Filmi yeniden yayınlamak ister misiniz?
14.1 Dünya Şampiyonası: Ünlü Homan beş ardışık Mosconi'yi domine ediyor
SIPG, Çin-Japonya ilk yerli topçu hesaplaşmasını karşılamak için ana yarışa ilerliyor. Wu Lei ve Kobayashi Yulu, AFC Şampiyonlar Ligi'nin zirvesi için yarışıyor
IG'nin maç noktasını almak için ikinci çılgın katliamı ... Deft, Kral Ning'in çaresiz olduğunu gördü. KT zihniyeti yok edildi mi?
Fudan'da, tartışma ve şiirden daha cazip olan bu Şangay yemeği ... Şangay'ı Bilmek
Qijun'dan vazgeçmek bir yıla değer mi? RAV4'ün Guangfeng versiyonu önümüzdeki yıl 8 hava yastığı ve 2.5 hibrit için 8AT ile piyasaya sürülecek.
Douyu'nun en iyi on çapası çıktı ve Baby Xu Xu ilk sıcak konuyu kazandı: Lu Benwei'nin eski yolunu takip etme
"Shanghai Masters" Ding Junhui yarı finalde Selby'yi yendi, Hawkins en iyi sonuçlarını yenilemeyi umuyor
Shenhua AFC ölü gruba girer! Bir orman gibi güçlü, ancak bir trajediye neden olmaması için yalvaran el, bir zamanlar Suwon 7: 0 tarafından kana bulanmıştı.
IG, tanrı seviyesinde oynamak için KT TheShy Urgot'a geri dönmek için rüzgara karşı yöneldi. Üst orta güç seviyeleme uygulaması istikrarlı bir galibiyet göndermiyor mu?
Bahar Şenliği sırasında eve kendi kendine sürüş, güvenilir, uzun ömürlü, saf elektrikli bir araca ihtiyacınız var
To Top