Xu Zheng 47. yaş gününü kutladı: "" dizisi, "Tıbbın Tanrısı", eserlerinden en çok hangisini seviyorsunuz?

18 Nisan, Xu Zheng'in 47. doğum gününü kutladı.Anakara'da tanınmış bir aktör, yönetmen ve yapımcı olarak, onun rüya arayışı yolculuğu da uzun bir süreçten geçti.

1994 yılında Xu Zheng, Şanghay Tiyatro Akademisi'nden mezun oldu ve ardından başarılı bir şekilde Şanghay Renyi'ye (Şanghay Drama Sanat Merkezi) oyuncu olarak girdi.

Birkaç yıl cilaladıktan sonra, 1998'de 10. Manolya Drama Ödülleri'nde "The Color of Stocks"taki performansıyla En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü kazandı. Birçok dramanın başarılı birikiminden sonra, TV dizilerinde görünmeye başladı ve herkes tarafından "Parlak Bahar Domuz Bajie" de Zhu Bajie'nin basit ve sevimli imajını yaratmasıyla hatırlandı.

Daha sonra, Xu Zheng tanınmış bir televizyon yıldızı oldu çünkü kendi holiganlığına, adalet duygusuna ve büyük bilgeliğine dayanan bir Li Wei'yi "Bir Yetkili Olarak Li Wei"de başarıyla oynadı. Ekranda iyi sonuçlar elde ettikten sonra, Xu Zheng film alanına da aktif olarak girdi ve 2006'da popüler yerli film "Crazy Stone"da kötü adam Feng Dong'u oynadığı için sektörde yaygın bir ilgi gördü.

Uzun yıllar sonra Xu Zheng, "Aşk Çağrısı Transferi", "İnsanlar Yolda", "Gece Kulübü", "İnsanların Yolculuğu Yeniden" ve daha birçok başyapıt gibi birçok başyapıta katkıda bulunmuştur. 2018 yılında, rolüyle Xu Zheng, Cheng Yong, "I am not the God of Medicine" ile En İyi Erkek Oyuncu dalında 55. Altın At Ödülü'nü kazandı.

Birçok alanda çiçek açan oyuncu ve yönetmen Xu Zheng'in 47. yaş günü kutlu olsun.Yüksek kutulu komedi filmlerinden mükemmel gerçekçilik filmlerine, oyunculuktan yönetmenliğe kadar kendini aşıyor ve seyirciyi şaşırtıyor. Eserlerinden en çok hangisini beğeniyorsunuz?

Tao Piao Piao'dan Medya Numarası: Star News Son Dakika Haberleri

Yangshuo'da bir kış turu açmanın doğru yolu bu!
önceki
Dünyevi bakış açısını bir kenara bırakın, Yangshuo'ya başka bir açıdan bakın
Sonraki
"Reunion 4" ün küresel tanıtım maliyetinin 200 milyon ABD Dolarını aşması bekleniyor! "Reunion 3" ten 50 milyon daha yüksek, tarihteki en yüksek
Bu sezon Yangshuo'ya gelmemek en iyisi! Çünkü
Yılbaşı gecesi sinemalarda! Xu Zheng'in romantik komedi "Love" ın galası, Hollywood uluslararası süperstarı Çin filminin ilk gösterimini sunuyor.
Bu küçük antik Yangshuo kasabasında, iki başkan bir zamanlar gizemli bir şekilde ziyaret etti!
72. Cannes Film Festivali, ilk film grubunu duyurdu: Diao Yinanın yeni filmleri ana yarışma için yarışıyor ve odak ünitesinde 2 Çin filmi kısa listeye alındı
"Köpek Gözleri İnsanların Kalbini Görüyor" Huang Lei ve Yan Ni'nin "Ölüme Ölüm" adlı uzun metrajlı filmini köpeğe adil davranmak için teşhir etti: bu sefer yenilgiyi asla kabul etmeyin!
"50 trilyon" personel değişikliği: ICBC yeni başkanları memnuniyetle karşılayacak
Yılbaşı Gecesi | Yangshuo Yeni Yıl Arifesinde nereye gidilir? Böyle oynamak çok eğlenceli!
"Kar fırtınası", "Kar Fırtınası" nın erken izlenmesi için "1 Mayıs'ta görülmesi gereken" olarak övüldü Zhang Zhen, Ni Ni'nin erkek karakteri Liao Fan'ın soğuk ve komik olduğu haberini verdi.
Kendi kendine sürüş stratejisi | Lijiang aşkı, Yangshuo evi, sizi Guilin harikalar diyarında oynamaya davet ediyor!
Tek nefeste 2 milyar yuan kayıp, bu şirketin performansı çok değişti! 180.000 yatırımcı gök gürültüsüne adım attı
Guilin'de pek çok insan unutulmuş "Antik Kentin Gizli Diyarı" nı tatmadı.
To Top