"Yenilmezler 4" ün ana yaratıcısı Çin'e geliyor, Küçük Örümcek'in Avrupa'ya yaptığı keşif gezisinin bugüne kadar vakti yok!

Uzun zamandır beklenen "Avengers 4" yakında piyasaya sürülecek, "Thor" Chris Hemsworth, "Eagle Eye" Jeremy Renner, "Ant-Man" Paul Rudd ve diğer birçok içerik oluşturucu geldi Hua yardımcı olur. Ancak bu takımda Hollandalı kardeş görülmedi. Hayranlar yardım edemez, ancak nedeni hakkında spekülasyon yaparlar. "Spider-Man: Heroes 'Expedition" da (geçici çeviri) Avrupa'ya gidip yeni bir savaş alanı açacak olan örümcek, kendi başına bir süper kahraman olmaya mahkumdur. Bu nedenle, şu anda eğitimi hızlandırıyor olmalı ve "Reunion 4" ün tanıtımıyla ilgilenemeyecek kadar meşgul.

Video hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın

Küçük Örümcek bu Avrupa gezisi sırasında yaz tatilini arkadaşlarıyla geçirmeyi planladı. Beklenmedik bir şekilde, Yönetmen Fury'nin ortaya çıkması planını bozdu ve küçük örümcek, yeni zorluklarla yüzleşmek için tatilinden vazgeçmek ve savaş kıyafetlerini giymek zorunda kaldı. Şu andaki üç kötü adamın güçlü olduğu, toprak, lav ve su elementlerinden oluştuğu ve birçok büyük Avrupa kentinde büyük yıkımlar gerçekleştirdiği görülebiliyor. Kriz karşısında, Küçük Örümcek öne çıkıp üç kötü adamla heyecan verici bir savaş yapmak zorunda kaldı.

Küçük Örümcek ve kötü adam arasındaki yarışma sırasında, Hollywood süperstarı Jack Gyllenhaal'ın canlandırdığı gizemli konuk, "bu müdahale edebileceğin bir şey değil" diyerek, aynı anda su kötü adamına saldırdı. Yiliang. Gizemli konuk küçük örümceğe kötü adama karşı yardım etse de onun kötü olup olmadığını bilmek hala zor.Bu yeni karakterin ortaya çıkışı şüphesiz filme daha fazla gizem katıyor.

Önizlemede, Iron Daddy'nin kişisel sürücüsü Harpy, küçük örümceğe Yalnızsınız dedi. Bu nedenle, Iron Man, küçük örümceğin Avrupa'daki savaşında yer almayacaktır. Yönetmen Fury'nin ortaya çıkması, Küçük Örümcek ile yeni bir ilişki kurabilir ve onu, komşu çocuktan bir süper kahramana giden muhteşem bir yola götürebilir.

Yeni sıralama ne tür kıvılcımlar ile çarpışacak? Iron Man'den alaycı Fury'ye dönüşümden filmin komedi etkisi nasıl bir değişim olacak? Benzeri görülmemiş beklentilerle dolu!

Bu filmde, küçük örümcek Queens'ten Avrupa'daki birçok savaş alanına taşınacak ve savaş sahnesi mutlaka yükseltilecek. Buna ek olarak, benzersiz görsel efektler, izleyicilerin Hollywood'un en büyük ticari gişe rekorları kıran filmlerinin şok edici sahnelerini deneyimlemelerini sağlayacak. "Spider-Man: Far From Home" (geçici çeviri) 5 Temmuz'da Kuzey Amerika'da yayınlanacak, bizi izlemeye devam edin!

Tao Piao Piao'nun medya numarasından: Örümcek Adam: Kahramanlar Seferi

Donanmanın yeni sözcüsü ortaya çıkar çıkmaz viral oldu.
önceki
Yangshuo'da kışın başlarında nasıl vakit kaybedilir?
Sonraki
"Hong Kong-Zhuhai-Makao Köprüsü" adlı belgesel film, Pekin Uluslararası Film Festivali belgesel ünitesinde görücüye çıktı.
O yıl, Yangshuo'da olduğumuz o günler
Tek kollu korucu 20 yıldır dağlarda.
Chongqing'de "Dönüşüm Grubu" gösterimi: Açmak ve güzel görünmek çok kolay!
Yangshuo Lijiang Nehri Balıkçılık Ateş Festivali'ndeki son gelişmeler! Havai fişekler bu yıl burada gösterilecek, unutmayın!
Erken eğitim IP Qiaohu, Çin'deki ilk etkileşimli filmi yaratıyor. Pekin Film Festivali'nde "popüler kral" olarak eğlenceli şarkı ve dans gösterimi
Guilin bir fotoğraf mı yoksa hile mi? Fotoğrafçı size şunu söylüyor: Bu gerçekten bir hile değil!
Guizhou Dafang geleneksel "Yijia Su Festivali" kurban törenini düzenledi
"Gölge Gibi" Nanjing Tanıtım Gezisi, yönetmen aşk hastalıklarını teşhis etmek ve tedavi etmek için "altın madalya doktoru" oldu ve raydan çıkma konusuna olumlu yanıt verdi.
2018 Çin Marka Turizm Geliştirme Forumu'nda Yangshuo County, Küresel Turizm Geliştirme için Üstün İlerleme Ödülü'nü kazandı!
Haba Gölü Ulusal Doğa Koruma Alanı, nadir kuş rekreasyon krallığı haline geldi
"West Side Story" nin yeni versiyonunun yayınlanması temelde tamamlandı
To Top