Baojun 530 otomatik şanzıman modeli iç mekan casus fotoğrafları topuz kaydırma ile donatılmıştır

530, Baojun altında 1.5T ve 1.8L motorlarla çalışan kompakt bir SUV. 1.5T modeli daha önce resmi olarak tanıtılmıştı. Netcom, Baojun 5301.8 litrelik otomatik şanzımanlı modelin iç kısmının bir dizi casus fotoğrafını elde etti.Yeni araba siyah / kahverengi çift renkli bir kombinasyon kullanıyor.Orta konsolun üst kısmı büyük boyutlu bir yüzer ekranla donatılmıştır ve çevresi daha rafine olan krom şeritlerle dekore edilmiştir. Ek olarak, bu SUV modelindeki en büyük değişiklik, yeni bir düğme tipi vites mekanizmasının değiştirilmesidir.

İç mekan açısından, yeni otomobilin genel tasarımı nispeten basittir.Üç kollu çok işlevli direksiyon simidi deri ile kaplanmıştır ve krom kaplama ile süslenmiştir; merkezi kontrol alanı, üstte geniş bir asma ekran ve yatay klima ile güçlü bir genel hiyerarşi hissine sahiptir. Hava çıkışının altında klima kontrol düğmesi bulunur. Ek olarak, yeni otomobildeki en büyük değişiklik, topuz tipi bir vites değiştirme mekanizmasının değiştirilmesidir ve direksiyon simidinin arkasına kürek değiştirme de eklenir.

Yeni otomobilin ön yüzünde altıgen çift afiş hava giriş ızgarası var ve çevreleyen krom şeritler LED gündüz farlarıyla bağlantılı; alt ızgarada "C" şeklinde dekoratif bir şerit bulunuyor ve farlar her iki tarafta krom kaplama ile yer alıyor Süs şeritleri ile süsleme; Bu SUV'un arka tarafı, arka camın üst kenarı boyunca büyük boyutlu spoylere yerleştirilmiş yüksek konumlu fren lambaları ve her iki taraftaki yatay LED ışık kaynağı arka lambaları ile keskin bir tasarıma sahiptir, aydınlatma etkisi çok dikkat çekicidir. Buna ek olarak, yeni otomobilin siyah tamponunun her iki yanında reflektörler ve altta hareketi vurgulayan gümüş bir alt koruma plakası bulunuyor.

Güç açısından, Baojun 530 otomatik şanzıman modeli, maksimum 101 kilovat güce sahip 1,8 litrelik doğal emişli bir LJ479QNE2 modeli ile donatılacak; şanzıman sistemi açısından, 100 kilometrede 7,7 litrelik bir kombine yakıt tüketimine sahip bir AMT şanzıman ile eşleşecek. (Casus fotoğrafların kaynağı: Bitauto. Fotoğraf / Metin, Netcom Shi Rui)

Lütfen giriş yapın

|
To Top