Putin, Hammeenei, Rusya Suriye tarafı gönderdi, İran Müttefikleri de açıldı

Önemli anda Putin işe alındı.

6 Mart'ta, Rusya, Rusya İran Resmi Veraia ile bir araya geldi ve Hammene'ye Putin'e bir mektup gönderdi.

Bu mektupta Putin, "Rusya ve İran arasındaki ikili ilişkilerin güçlendirilmesi" konusuna atıfta bulundu. Tahran, Rusya'nın bir İranlı bir arkadaş, komşu ve stratejik bir ortak olduğunu vurguluyor, Orta Doğu barışını sürdürmesinde Suriyeli teröristlerle mücadelede, Rusya kayıtsızlanmaya başladı.

İran, iki ülkenin enerji, barışçıl kullanım nükleer teknolojisi, ulaşım ve diğer tarlalarda birçok anlaşma imzaladığını söyledi. İran, Rusya ile işbirliğini güçlendirmeyi umuyor, Rusya'nın İran'daki altyapı projelerine hoş geldiniz.

En çarpıcı veya İran, "barışçıl kullanım nükleer teknolojisini" dedi. Kaza yoksa, Amerika Birleşik Devletleri ve AB, lekelenmiş Rusya'yı oynamak için bir soru ödünç alacak, Rusya'nın İran'ın nükleer silahların gelişiminin imkansız olmadığı için imkansız olmadığını vurgulayacak - yine de, Amerikan politikacıları Zhang'a alışkın hale geldi.

Ancak, herhangi bir durumda, Putin şu anda Hammeen'i gönderdi ve ABD Odası ile hazırlıkta iyi bir iş yapmak gerekiyor.

ABD kampında kim olduğunu teklif etmek isteyebilirsiniz.

Amerikan Müttefikleri sayısız olduğu söylenebilir: İngiliz, Fransız, Almanya, İtalyanca, Avustralya, Artı, Japonya, Han, Ukrayna, Polonya ...

Zarar yoktur ve Rus kampı gerçekten zayıf: Belarus, Kırgızistan, İran, Suriye, Küba, Venezuela ... Ming'in desteği, temelde böyle bir kaç.

elbette, Sol ve sağa, rüzgarın gücüne bakın, bu, Hindistan, Türkiye, Moğollar gibi değil.

Ancak genel olarak, ekonomik ve askeri güç, Amerika Birleşik Devletleri bir haddeleme potansiyeli kurdu.

Bununla birlikte, Amerika Birleşik Devletleri açıkça avantajlı olsa bile, Rusya 6.000'den fazla nükleer savaş başlığı tutan panik değildir - Rusya dört katlı beş çatlakta düşmediği sürece, Amerika Birleşik Devletleri Moskova alamaz. Fransızca hiçbir şey yapmadı, Amerika Birleşik Devletleri şu anda doğal ve daha sonra.

Ayağa kalkmamak için Putin belirleyici eli seçti.

5 Mart'ta, Rus askeri savaşları aniden başlatıldı ve Halep'teki Suriye isyancılarını bombaladı. Rus ordusu füzesinden sonra, yerel ateşli ateş, en az 4 kişi öldürüldü, 24 kişi yaralandı.

26 Şubat'ta hava grevlerinin aksine, Rusya Suriye ile yan yana savaşmayı seçti.

Rus askeri hava saldırısından sonra, İran Müttefikleri de denedi.

Yemen Hükümeti Ordusu 6 Mart'ta, son 24 saatte, Yemen hükümeti ordusu ve hortum "şiddetli savaş" ile silahlı ve en az 90 kişi öldürüldü.

Buna ek olarak, Suudi ordusu 5 Mart'ta patlayıcıda 6 dronu da ele geçirdi.

Üç basit görünüm.

ilk, ABD ordusu Orta Doğu'ya geri döndüğü gibi, Biden'in Putin Showpack'leri, tüm ülkeler bir şey yapıyor, yani seçim istasyonu. Bennden HAVA, Suriye'nin gerçek niyetini vurguladı, Beşar, caydırıcı İran, Rusya ve Liwei'yi uyardı ve Mens'i ibadet etmedi. İngiliz ve Fransa beyaz evi tersine çevirmeyi seçti.

Şu anda, ABD-İngiliz ve Fransız uçak gemisi Orta Doğu'da toplandı. İran zorlamaya devam ederse, Irak Anlaşmasına bir adım atmayı reddetmek ve Biden yeni hamlelere sahip olacak.

İkincisi, uzun vadede Amerika Birleşik Devletleri nihayetinde Rusya'yı hedefliyor, ancak şu anda Biden'in görevi İran'ı kazanmak. İran uzun bir geçmişi, daha güçlü bir askeri gücü ve sayısız petrol rezervi var.

Tahran kazandıktan sonra, zarif güçleri destekledikten sonra, Beyaz Saray, İran yağı yağmalanan Irak veya Suriye modunu kopyalayabilir ve Dolar'a vurur. Buna ek olarak, Amerika Birleşik Devletleri ayrıca Pakistan'ı doğuya doğru uygulayabilir ve kuzey Rusya ile ilgileniyor ve daha fazlası, neden olmasın?

Üçüncüsü, Amerika Birleşik Devletleri, Orta Doğu'yu tamamen önderse, bunun için Amerika Birliği'nin Avrupa Birliği de dahil olmak üzere tek bir dünya ödüyorlar. Küçük Bush Obama da iyi, Triang Pedeni, güzel Ülkenin Cumhurbaşkanı, Orta Doğu'da sürekli olarak arayacak ve nihayetinde bize dolar hegemonyasını korumak için. Orta Doğu Petrolünün kontrol edilmesi, ABD Doları'nın petrol uzlaşması hakları, mülteci krizlerinin imalatı yoluyla sona erecek, AB'nin müzakere masasındaki beyaz eve boyun eğmesi gerekiyor.

Rus ordusu Orta Doğu'dan çıktıktan sonra, Rusya sadece eşleştirilebilir ve NATO ve Japon ve Korece Rusya'yı karşılayabilir.

|
To Top