Du Fu, Ma Zheng Weili, "Kayınvalide ve Anne" ni du Fu ile katılmadı, nedeni çok utanç verici

Zheng Weili'nin ikinci evli olan Du Zhi'den evli olan evli, daha sonraki yıllarında "yeşil" mi? --Giriş. [Bu makale ana kalem: salsa]

"Ateşli ışık," yumurta köfte performansı ", du fu insanlar orta yaşa gitti ve küçük kırmızıya döndü.

Çeşitliliğin ısısından yararlanarak, "Kayınvalidesi ve annesi" olarak başka bir aile gözlemi çeşitliliği gösterdi. Daha önce, sosyal platformda yüksek profilliydi ve çok fazla dalgalandı.

"Du Fu'un karısı kim?" Denizin büyük bir görüntüsü oldu. Resmi Xuan Xuan'ın posteri üzerinde, du fu'nun karısı ve annesi siluetleridir ve gerçek yüzü maruz kalmamıştır. Sahne yayınlandıktan sonra, du fu'nun karısı ortaya çıktı. Wang'ın yapabileceği ortaya çıktı, Wang'ın bir dörtlü olduğunu ve görüntü mizaçının yıldızı kaybetmediği ve bazı insanlar Du Fu'nun karısının şarkı Huiqiao gibi olduğunu söylüyor.

En ilginç olan şey, du fu'nun annesinin gelmediği ve bu küçük bir don, bu nedir?

Du Fu Babası eski bir drama. Du Zhizhi, çok fazla rüzgar şubesi olan eski moda bir romantik labit olup, Du Fu'ya çok fazla anne bulur.

Du Zhiguo'nun şu anki karısı Zheng Weili du Fu'nun bir annesi değil, ancak ikinci evlilik, DU ailenin annesiyle evlenecek olan bu deneyim aynı zamanda üç katlı bir dalgadır.

Zheng Weili'den bahsetme, izlenim olmayabilir, aktörler nispeten düşük anahtardır, her zaman "anne profesyonel haneleri" olarak bilinen film ve televizyon çalışmalarında annenin imajını oynayın.

Tang Yan, Zhang Meng ve Rose başrol oynadığı "yaz üç binlerce yaz" nı hatırlıyorum.

> Zheng Weili, Drama Başkanı Başkanı'nın karısı olan Xia Zongsong'un eşini oynadı, üç bin gol'ün annesi.

Zheng Weili'nin az önce kaldığında, Dandan ve Li Baotian şarkısı ve "iyi erkek" ilk TV dizisi olan diğerleri ile başrol oynadı. İkincisi aynı zamanda "Wu sordum" gibi "Wu" "kadınlar ağlamaz" gibi bir dizi klasik eserdir "" evliliği sevmiyor "" boşanma avukatı "ve diğer film işleri, temelde aşk evliliğinin temasını çevreleyen . Oyunda, Zheng Weili rollerinin çoğu kaba bir evlilik oynadı, hikaye büküldü ve gerçeklikte.

Zheng Weili "Özel Bodyguard" ve aktör Zhao Jun'u aldı, iki tane daha sonra "Wu Ergain tanrıya" bir film ile işbirliği yaptı ve ilişki hızlıydı.

Zheng Weili ve Zhao Jun, bu film nedeniyle "En İyi Kadın Oyuncusu" ve "En İyi Erkek Açısı" ödülünü kazandı. Altı adet alan iki kişinin, sahnede iki kişinin aslında üç kişi olduğu Zheng Weili'nin bulunduğu haberler var. Bunun bir aşk kariyeri olduğu söylenebilir. Zhao Jun kendisi, çekilen eski bir kafatasıdır ve çok fazla protokol oynuyor. "İyi çiçekler uzun değil, iyi bir sahne her zaman değil." Zheng Weili ve Zhao Jun, sevgisini oynayan ve Zhao Jun, kademeli olarak doldurdu, iki kişi 2002 yılında boşandı. Evlilik yetmezliği yaşayan kadınlar için, güvenlik duygusu en önemlisidir, Zheng Weili de aynıdır, boşanmıştır ve istikrarlı bir evlilik hayatı elde etme olasılığı daha yüksektir.

Zheng Weili, Du Fu Dad du Zhi'yi "denizi" attığında, O ve Du Zhi bir genç olsa da, du Zhi'nin olgunluğunu ve kararlılığını hala etkiledi.

Du Zhi bir dizi resmi drama aldı. "Yongzheng hanedanının yılı", performansın köşesidir ve ayrıca eğlence endüstrisinde eski kafatası olarak da bilinir.

Önceki du zhi aynı zamanda rüzgarla çalışan bir oğul. Zheng Weili'den önce, iki kadınla bazı hikayeler yaşadı. Du Zhi'nin ilk kadını Yang Li adında, aynı zamanda du Fu'un annesidir ve ikisi kültürel grupta, aşıktır.

O zaman, Du Zhigo, işin artan dönemindeydi, genellikle oynayacak, boşanmaya yol açan ve daha sonra du fu anne ile yaşadı. Ancak, daha sonra du fu'nun öğrenme durumunu ve rakibi göz önünde bulundurarak, Pekin Film Akademisi'ndeki Du Fu'nun testini bekliyor, ikisi tekrar boşanacak. Bu konuda Du Fu ayrıca du zhiguo'ya daha fazla şikayette bulunuyor.

Du Zhi'nin ikinci kadını zhao na. O zaman, Liu Xiaoqing ve Pan Hong adında güzel bir adamdı.

İkisi boşandı ve arkadaşlarıyla birlikte gruplandırılıyorlar, ancak ne yazık ki, sonuna gitmek mümkün değil, bazı insanlar Du Zhi'nin boşandığını söylüyor, zhao na'nın Du Fu tarafından tanınmadığı ve iki duygu var. sonuna gel. Du Zhi, evlilik dersini önde yaşadı. Zheng Weili'nin Du Jiajiamen'e basmasından sonra, röportaj şovunda daha sonra bir evlilik durumundaydı.

Zheng Weili, "daha olgun, daha pratik" olduğunu söyleyerek, ona özellikle iyi bir izlenim bıraktığını söyleyerek Du Zhi'ye övgü doludur. Dramada sadece iyi bir eş değil, aynı zamanda gerçekte de: Zheng Weili de du Fu'ya karşı koruma meselesidir, böylece baba ile oğul arasındaki ilişki daha iyi ve daha iyi hale gelir.

Zheng Weili, Zheng Weili, "Yeşiliydi", evlilikten sonra Zheng Weili, Zheng Weili, "Yeşildi" bir mutluluk olduğunu düşündüm. Prodigal Oğul'un dikkat etmediği Du Zhi'nin "dişi fanlar için hamilelik" ve ilgili sohbet kayıtlarına maruz kaldığı ortaya çıktı.

Du Zhi'nin gerçekten reddetmesine rağmen, tıp tarafından korunduğu söyleniyor. Lehim olan "büyük kafa", işlerin nasıl olduğu önemli değil, DU ZHI'nin performans endüstrisi gerçekten etkilendi.

Zheng Weili, Du Zhi'nin, evliliğe biraz ısrar ettiğini söyledi, bu fırtınanın evini destekledi.

Bu noktada, Zheng Weili "Kayınvalide ve Anneyi" anlayabilir. Bir yandan, o bir anne değil, diğer taraftan, bazı utanç verici olmasına rağmen, kamuoyu merkezine girmek istemiyor, ama bu biraz yüz.

|
To Top