Şarjın önünde şefkatli nimetler! Pekin Üniversitesi şarkı söyleyen "partiye şarkı söylemek"

Video yükü ...

Pekin Üniversitesi, Çin'in Marksizm'in ilk üssüdür. Çin partisi vesilesiyle Pekin Üniversitesi Öğretmenleri ve öğrencileri, son 100 yılda ders vermeden önce kalpte bir şarkı söylüyor: "partiye şarkı söylüyor", partiye şarkı söylüyor Şefkatli nimet. Merkezi radyo ve televizyon ve Pekin Üniversitesi genç bilim adamı Chen Peng tarafından düzenlenen Li Sisi, ve seslerden gelen öğretmenler ve öğrenciler coşkuyla Koroya katıldı. Herkes alkışları, gülümsemeyi, şarkıları ve bağırmasını kullandı ve bağırdı Çin'in Çin Komünist Partisi. Sevinç ve nimetler. Şarkı coşkusunu, çiçek açan, umutunu sembolize etti.

Çevre Bilimleri ve Mühendisliği Fakültesi, Pekin Üniversitesi, 2019 Ph.D., Xueze Ring: Partinin kuruluşunun büyük bir zamanına şahit olmaktan onur duyuyorum. Tarihten, gelişmekte ve partiye ve devlete katkıda bulunduğunuzdan emin olun.

Pekin Üniversitesi Yabancı Dil College 2018 Lisans Chen Yuting: Şu anda, çok heyecanlı ve şok hissediyorum ve gençliğin sorumluluğunu hiç ülkenin kaderinin yakın bir parçası olarak hissetmek için bu kadar güçlü olmamıştım.

Pekin Üniversitesi Gazetecilik ve İletişim Koleji 2019 Lisans Hao Xinyi: Şimdi zaten parti için bir başvuru yaptım ve aktif bir molekül haline geldim, o zaman resmi bir komünist parti üyesi olabilirim, gelecekte partinin gelişimine katılacağım.

Pekin Üniversitesi Üçüncü Hastanesinde Genç Doktorlar, Ulusal Anti-Corona Pneumonia Salgın, Gelişmiş Toplu Temsilci Wu Chao: Partinin 100. yıldönümü vesilesiyle, genç bir parti üyesi olarak, partimize söylemek isterim, lütfen teminatın sağlanmasını sağlayacağız, cesur olmaya devam edeceğiz, ancak sıradışı olarak cesur olmaya devam edeceğiz. İş, bize gençlik ve bilgeliği adamak için gidin.

>

2020 Okulu, Matematik Yüksekokulu Bilimi, Pekin Üniversitesi, Zhang Weijun: Partinin yükselen ve Liao'dan daha fazlasını diliyorum, partinin şanlı ve daha parlak olduğunu diliyorum.

Pekin Üniversitesi Kimya ve Moleküler Mühendisliği Akademisi Profesörü Uluslararası Biyolojik İnorganik Toplum Gençlik Bilimleri Ödülü: Chen Peng: Bugün, bu şarkıyı zaman zaman sanıyordum, kendimi çok heyecanlı hissediyorum. Partiye ve devlet insanlara yönlendirir, bu kadar müreffeh bir refah yaratırlar ve insanlar mutlu ve yaşayanlar, bugünün büyük bir ortamında, gerçekten eşsiz ve heyecanlı.

Pekin Üniversitesi Psikoloji ve Bilişsel Bilimler Lisansüstü Ulusal Mart 8 Mart Kırmızı Bayrak El Song Yu: Bugünün havaları özellikle soğuk olsa da, "partiye bir şarkı söylüyor" şarkı söylüyoruz "Bu şarkı, iç kalp çok heyecanlı ve çok hevesli ve ruhun enfekte olabilecek çok hevesli.

Merkez Radyo ve Televizyon Başlığı Host Pekin Üniversitesi Mezunlar Li Sisi: Pekin Üniversitesi kampüsünün içinde duran, 4. Mayıs'taki Ruh, Yurtsever Progressive Demokratik Bilim'in, partinin kuruluşunda, aslında yeni dönemlerimizdeki gençlerin kendi sorumluluğunu ve misyonlarını, kendi sorumluluğunu ve misyonu olduğunu düşüneceğiz. Bilgeliğiniz kendi gençliğiniz, her gün geleceğinizle, her dakikanın her dakikası, büyük anavatana gidin, en sevgili partimize gidin.

Site Öğretmenleri ve Öğrencileri: Partiye bir şarkı söyle.

(Kafa CCTV Reporter CAO Hong Chen Shen Fei Jing Li Tao Han Meng Tan Mengqiong Li Xiaogun Han Yulong Fang Zhijun)

(Editör Chen Zhuran)
|
To Top