ABD ve Rusya'ya çok ülke hacmi! Rusya ile savaşacak mı? Global GunPowder giderek daha fazla

Biden ABD'nin yeni başkan olduğu gibi, Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya da yeni bir çatışma turu başlattı. Rusya Medya Raporlarına göre, Ukrayna, Karadeniz'de Gürcistan ve Moldova gibi üç parti askeri ittifakını kuracak Ukrayna tarafından desteklenmiştir. Buna ek olarak, İngiltere, Türkiye ve Romanya da bu finansmana katılabilir ve daha sonra Russian karşıtı bir ligde birleştirebilir ve Karadeniz'de Rusya'ya karşı askeri eylemleri başlatabilir.

Ancak, agresif ihraç eden Rusya karşısında, "savaş milleti" açıkça korkmuyor. Medya raporlarına göre, Rusya Rusya Müdür Yardımcısı, Amerika Birleşik Devletleri'nin Rusya'ya güçlü bir baskı uygulamaya devam etmesi durumunda, Moskova, Moskova'nın hasadı için önlemleri içerebilir. Uzun zaman önce, Rus tsuen ordusu-22m3m bombardıman, X-32 cruise füzesinin davranışını ya da en belirgin uyarıdan tetikledi.

5 mach'lik bir uçuş hızı olarak, X-32, yüksek süpersonik hızın eşiğine zaten dokundu. Mevcut ABD Donanması için, özellikle ABD Uçak gemisi için X-32, son derece tehlikeli bir silahtır. ABD Denizcilik Denizcilik Alanı Hava Savunması ve Füze Anti-Füze Mücadelesinin, çoğunlukla 2 Mach Hızı Anti-Gemisi füzelerinin karşısında, anti-kayıp savaşın verimliliğinin verimliliğinin sağlanmasına neden olduğunu bilmek önemlidir. % 40'a kadar düşüş. Bugün, Rusya'nın parlaklığı, X-32'nin 5 katı, bir doygunluk saldırısı, hayatta kalmak için birçok ABD askeri teknenin olmadığı için korkuyorum.

Ayrıca, Biden son zamanlarda yabancı askeri satışlara, Ürdün'e 10 milyona değer silah ve ekipman satan ve Rusya ile rekabet etmek için stratejik bombardıman uçaklarını göndermiştir. Bu bağlamda, Rus partisi de zayıflığı göstermek zorunda değildir, S-400 Hava Savunma Sisteminin işlemi Türkiye ile de açılmıştır ve kollarını açığa çıkaran İran, silah ihracat kapısını açar ve arttırır. ABD Orta Doğu Stratejisi. Şu anda, Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya'nın oyunu yeni düğüme yükseldi, artık iki ülke arasında bir yarışma değil, bir ülkede çekirdek, çok uluslu çatışma.

Orta Doğu'daki Sino-Rus kaynağı, Rusya'nın bel ağrılarına yakın, Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya'nın bir oyun noktası haline geldi. Amerika Birleşik Devletleri, birliklerin, Amerika Birleşik Devletleri'nin uçak taşıyıcıları, Ying ve Fransa'nın dar bir Farsça Körfezi sularında güçlendirilmesinde liderlik etti; ve Rusya, İran ile işbirliğini güçlendirdi ve Kuzey Hindistan'da ortak bir egzersiz yaptı.

Bütün olarak, ABD Rusya'nın savaşı kırması muhtemel olmasa da. Sonuçta, bir nükleer büyük ülkedir. Gerçekten başladığımda, ikisinin ucuz olmadığından, sadece iki mağlup olmamasından korkuyorum. Ancak Biden'in kararlılığını görmek, ABD Rusya ilişkisi on yıllarında dört yıldır ya da hiçbir zaman gelişiminiz olmayacak ve muhtemelen onun amacı.

|
To Top