"Shanghai Masters" O'Sullivan, Wilson'ı 10-6 ele geçirerek dört kez finale yükseldi ve üçüncü tacı vurdu

TOP147.com Şangay Haberleri 14 Eylül akşamı, 2018 Snooker Shanghai Masters'ın ilk yarı finali sona erdi. Savunan şampiyon O'Sullivan, 135 sayılık tek atış ve 650+ ve 10-6 ele geçirme ile gelişmeye devam etti. 6 vuruş 50+ tutan Wilson, dördüncü kez Şangay finaline ulaştı ve üçüncü tacı vurdu.

Bu yarışma bugün son aşamaya girdi. Bugün ilk başlayanlar, popüler kral O'Sullivan'ın 90'lardan sonraki ilk oyuncu olan Wilson ile karşılaştığı ilk yarının yarı finalleridir. O'Sullivan, Shanghai Masters'ın kuruluşundan bu yana iki çift şampiyondan biridir.Sonunda sırasıyla 2009 ve 2017'de kazandı.Bu yarışma, her zamanki büyük sıralamalı turnuvadan en iyi davetli turnuvaya yükseltilmiş olsa da, etkilemiyor. Savunma şampiyonu olarak ilk sırayı aldı, Wilson ise 2015 etkinliğinde kara at olarak kariyerinde ilk sırada yer alan şampiyonluğu kazandı ve sonuna kadar yükseldi.Bu açıdan Şangay'ı kutsamasının hiçbir anlamı yok. Bitmiş.

Maçın ilk yarısı saat 14: 00'de başladı.Önceki iki karşılaşmanın her biri bir maç kazandıktan sonra oynadıktan sonra serbest kaldılar.Oyun açık ve kapalıydı.Wilson Rockets'ın fırsatını kullanarak tek bir şutu kaçırdı ve 62 sayı attı. . İkinci oyunda, Wilson liderliği ele geçirdi, süper geniş açılı ince siyah top dip torbasına, kırmızı top kombinasyonlu topa ve diğer harika performanslara çarptı ve bir vuruşta 75 sayı atarak bir aşırı skor elde etti. Masada sadece 4 kırmızı top kalırken Rockets, hissiyatı ısıtmak için masayı boşaltmaya geldi ve bu Wilson'ın 2-0'a iyi bir başlangıç yapmasına engel olmadı.

Üçüncü maçta Rockets, üst üste 52 sayı atarak kırmızı topu ıskaladı.Oyun ortasında çıkmazda, Wilson mavi topla oynamak için 40 sayı attı ve son kırmızı topu ıskaladı. Rockets, savunmak için beyaz topu ve siyah topu seçti, Wilson'ı topu serbest bırakmaya ve topu sızdırmaya zorladı.Ateş kırmızı topu attı ve mavi golü atamadı. Ancak, Wilson sarı topa vurduktan sonra basit bir yeşil topu kaçırdı.Roketler yeşil topu attığında kahve topunu ıskaladı. İlginç olan Wilson kahve topunu alıp mavi topu hemen kaçırdı. Bu sefer Rockets "artık kibar değildi". Mavi ve pembe topları yedikten sonra 67-46 galibiyet için mücadele etti. Dördüncü maçta, Wilson 28 sayı atarak ilk hamleyi tekrar kazandı ve alt cepteki kırmızı top başarısız oldu.Roketler de cep kırmızı topu itmeyi başaramadı. İyi bir fırsatla karşı karşıya kalan Wilson, sadece 19 sayı attı ve tekrar durdu ve kırmızı topu cebinde durdurdu. Rockets da bir vuruşla kazanamamış olsa da, anlaşmada üstünlük sağlayan Rockets, birkaç denemeden sonra oyunu 72-49 eşitledi.

Beşinci maçta, Tayvan'ı temizlemek için doğrudan fırsat bulan Rockets, 135 sayılık tek bir atış yaparak ilk kez 3-2 öne geçti. Altıncı maçta Rockets'ın 22 sayı atmasının ardından K'nin kırmızı topu etkili olmayıp savunmaya döndü.Wilson, güvenlik topu yarışmasında çıkmazın kırılmasında başı çekti, tek vuruşta 53 sayı atıp mavi topla çantayı vurdu ama sihirli bir şekilde yuvarlandı. Sol üstte alt cep ile 66 puanlık avantaja sahip olan ve şanslı olan Wilson, tanrıların verdiği fırsatı yakalayamadı ve süper noktalı kırmızı topu kaçırdı.Roketler yavaş yavaş durumu çözdü ve boşluğu tamamladı. 71-66 oyun puanını 4-2'ye çıkardı.

Rockets'ın gücüyle karşı karşıya kalan Wilson, tek bir maçta tersine dönerek zayıflık göstermedi, hatta tek vuruşta 61 sayı ve 63 sayı atarak oyunu aynı başlangıç çizgisine 4-4 geri çekti. İlk yarının son maçında Rockets ilk 44 sayı atarak topu eline teslim etti. 60+ üst üste 3 şut atan Wilson biraz düşüş hissetti, sadece 21 sayı yarıda kaldı ve fırsat kaldı.Roketler yine 46 sayı, yine 5-4 attı. Öncülüğü al.

İkinci yarının başında, oyunun ilk 10 turundan sadece 2'sinde tek 50+ yoktu ve ikisi atak yapmaya devam etti. 83 sayılık vuruşları tamamlayan Rockets, 62 sayılık Wilson'a liderlik etmeye devam etti. 12. vuruşta iki hücum biraz yavaşladı, çıkmaz aşamasında inisiyatif alan Wilson, defalarca 84-25 galibiyet için inisiyatif aldı ve yine 6-6 berabere kaldı. 13. vuruşta azalan hisleri olan iki kişi mücadeleye devam etti.Masada sadece iki kırmızı top varken Roketler bir şans bırakmak için kırmızı topu çantaya çevirmeye çalıştı, Wilson'ın aşırı ince torbası siyah topu yemeyi başardı ve hemen çantayı çevirdi ve başarısız oldu. Karşılığında, istasyonun galibiyet için temizlenmesi durumunda, Rockets zor olmayan bir basketbolu kaçırırken, Wilson da eli rahatsız olduğunda cebine yakın basketbol oynadı ve Rockets mavi topu uzaktan vurup kapadı. Düşen pembe ve siyah, 63-62'lik bir 7-6 farkla tekrar önde.

14. vuruşta, Rockets kısa bir aradan sonra iyileşmek için öne geçti, 88 sayı ve tek vuruşta 8-6 puan alarak iki vuruşluk bir galibiyet elde etti. 15. vuruşta Wilson biraz zayıf görünüyordu.İyi bir durumda topu teslim etmeden önce sadece 16 sayı attı.Roketler topu toplamak için 60 sayı daha aldı ve maçı 9-6 kazandı. 16. vuruşta Wilson çöküş yaşamaya devam etti.Kırmızı topun uzak istasyondan ıskalaması ve basit renkli topun kaçırılması gibi bir dizi hata vardı. Rockets galibiyeti 84 puanla garantiledi. Finallere ulaştıktan sonra Ding Junhui ve Hawkins arasında galip gelecekler. İkili yarı finaller yarın akşam 14:00 ve 19: 30'da yapılacak.

(Konular, imzalar, bonus dağıtımı vb. Hakkında yararlı bilgileri görüntülemek için daha fazla bilgi edinmek için tıklayın)

Başka bir ortak girişim modeli düştü! Japon ağızdan ağıza söz kralı olduğunda, toplam satış hacmi 600.000'i aştı ve şimdi yılda sadece 15 birim satılıyor
önceki
En güçlü eşleşme! Çinli ve Güney Koreli savunma hattı generallerinin sıfır rakibe cesur bir açıklama yapma zamanı geldi.
Sonraki
IGTheshy Sword Princess sadece bir atış evini değiştirdi, ancak ne yazık ki Dalong Xiaobing'e yenildi, KT oyundan sonra rahatladı
Fangsheng Köprüsü'nden geçerken Shenyao İyi Porselen'i kaçırmayın
KZ, Güney Kore'deki KPL'de göründü, Pawn ve Deft katıldı! Netizen: Filmi yeniden yayınlamak ister misiniz?
14.1 Dünya Şampiyonası: Ünlü Homan beş ardışık Mosconi'yi domine ediyor
SIPG, Çin-Japonya ilk yerli topçu hesaplaşmasını karşılamak için ana yarışa ilerliyor. Wu Lei ve Kobayashi Yulu, AFC Şampiyonlar Ligi'nin zirvesi için yarışıyor
IG'nin maç noktasını almak için ikinci çılgın katliamı ... Deft, Kral Ning'in çaresiz olduğunu gördü. KT zihniyeti yok edildi mi?
Fudan'da, tartışma ve şiirden daha cazip olan bu Şangay yemeği ... Şangay'ı Bilmek
Qijun'dan vazgeçmek bir yıla değer mi? RAV4'ün Guangfeng versiyonu önümüzdeki yıl 8 hava yastığı ve 2.5 hibrit için 8AT ile piyasaya sürülecek.
Douyu'nun en iyi on çapası çıktı ve Baby Xu Xu ilk sıcak konuyu kazandı: Lu Benwei'nin eski yolunu takip etme
"Shanghai Masters" Ding Junhui yarı finalde Selby'yi yendi, Hawkins en iyi sonuçlarını yenilemeyi umuyor
Shenhua AFC ölü gruba girer! Bir orman gibi güçlü, ancak bir trajediye neden olmaması için yalvaran el, bir zamanlar Suwon 7: 0 tarafından kana bulanmıştı.
IG, tanrı seviyesinde oynamak için KT TheShy Urgot'a geri dönmek için rüzgara karşı yöneldi. Üst orta güç seviyeleme uygulaması istikrarlı bir galibiyet göndermiyor mu?
To Top