Dünyanın ilk 5G oyun telefonu Black Shark Gaming Phone 3, oyunları daha iyi bir zirveye çıkarmanıza olanak tanır

iyi haberler! Oyun severler için müjde burada ... Dünyanın ilk 5G oyun telefonu Black Shark Gaming Phone 3 piyasaya çıkar çıkmaz önde gelen medya ve cep telefonu kullanıcılarından çok övgü aldı. Oyun oynamak için "sihirli bir silah" olarak tanımlanabilir!

Black Shark Technology, 2018'de Çin'deki ilk oyun telefonunu piyasaya sürdü.Sister Lan'er de o sırada Pekin'deki ilk basın toplantısına katıldı.Özellikle heyecan vericiydi.Lei Jun ve Peter Wu ile tanıştım.Black Shark telefon güçlü bir performansa ve bireysel görünüme sahip. , Eşsiz sıvı soğutma sistemi, oyun cep telefonu kategorisini başarıyla geliştirdi. Black Shark Technology ve "Tencent Games" in ortak misyonu "Oyuncuların oyun deneyimini iyileştirmeye adanmıştır" ve aynı zamanda maliyet işbirliğini teşvik etmenin anahtarıdır. 2020 beklemiyordum. 2009'da derinlemesine işbirliği ve birlikte yaratımları sayesinde, mobil oyun oyuncularının çoğu için daha iyi bir oyun deneyimi yarattılar - Tencent Black Shark oyun telefonu 3!

Piyasada, Tencent Black Shark oyun telefonu 3, 620.000'den fazla koşu skoruna sahip, sadece 3499 yuan gibi düşük bir fiyatla sıralamada birinci sırada yer alıyor, uygun maliyetli ve oyun telefonlarının amiral gemisi olduğu söylenebilir. Oyun makinesi aynı zamanda kullanıcıların kalbindeki oyun tanrısı makinesidir!

Black Shark markası geçmişte tanınmış bir üretici olmamasına rağmen, böylesine büyülü bir makineyi piyasaya sürme kabiliyeti çoğu insanı gerçekten şaşırttı.Önceki modellerle karşılaştırıldığında bu Tencent Black Shark oyun telefonu 3, siyahtan yapılmıştır. Shark, "Tencent Games" ile Xiaomi Shuangjian'ı birleştirdi, bu nedenle ürün artık daha da iyi ve bir üne sahip!

"Tencent Games", optimizasyon yapılandırma performansını daha yüksek bir seviyeye çıkardı

Ana oyun telefonu olarak, donanım yapılandırması açısından birinci sınıf yapılandırmaya sahip olmalıdır.Qualcomm'un yıllık amiral gemisi Snapdragon 865 işlemcisi, UFS3.0 ultra hızlı flash bellek ve çift modlu tam bant 5G kullanılarak Tencent Black Shark oyun telefonu 3 tamamen yükseltildi . Oyun oynayan cep telefonu ısındığında ve ısıyı iyi dağıtmadığında, özellikle cep telefonunun performansını etkileyecek ve oyun akıcı olmayacak ve gecikme kaçınılmaz olacaktır. Cep telefonunun gerçek performansını gerçekten belirleyen şey, tüm makinenin ısı yayma tasarımıdır ve Black Shark cep telefonu, Black Shark neslinin çok aşamalı doğrudan temaslı sıvı soğutmasından ikinci neslin ikili sıvı soğutma sistemine ve ardından üçüncü nesile kadar cep telefonunun ısı yayma işlevine özel önem verir. Sıvı soğutmalı plaka ve sıvı soğutmalı tüp ısı kaynağı bölümü olan Black Shark, ısı dağıtma tasarımında "ağır bir darbe" yaptı! Özel olarak tasarlanmış sandviç sıvı soğutma sistemi, gerçek performans masaüstü düzeyindeki profesyonel soğutma teknolojisi ile karşılaştırılabilir. Tüm makinenin temel ısı kaynağının ısı yayma alanı, önceki nesle kıyasla% 100 artırılır ve ısı yayma kapasitesi% 50 artırılır, böylece telefon artık CPU'nun aşırı ısınması nedeniyle oyunun donmasına neden olmaz. Oyunu oynarken, Miss Laner, her iki elin de oyunu yatay tuttuğunda derinden hisseder , Sıcaklık önemli ölçüde düşürüldü.

Pil ömrü de oyuncular için çok önemli.Kazanmak üzeredir.Telefonun zincirini kaybetmesini ve oyunun birkaç dakika hatta birkaç oyun sürmeyeceğini kim bekler.Tencent Black Shark oyun telefonu 3, 4720 mAh büyük kapasiteli çift bataryaya sahip. Kardeş Lan'er, 38 dakikada tam olarak şarj edilebilen 65W ultra hızlı flaş şarj teknolojisi ile mükemmel bir şekilde donatılmış, yardım edemez ama mutlu hissedebilir.Eğer karşı oyuncu oynayabilirse, harika pil ömrüne sahip bir Tencent Black Shark oyun telefonu 3 olmasını beklemeyebilir. Yetenekli ve çok dayanıklı.

Buna ek olarak, cep telefonu oyun başlatma, yükleme, takım savaşları gibi önemli sahneler için daha ayrıntılı performans ayarlaması ve optimizasyonuna sahiptir ve yüksek performans elde etmek için cep telefonunun kaynaklarının tüm yönlerini akıllıca planlayan en yeni nesil "Tencent Games" SolarCore performans motoruyla donatılmıştır. Ve düşük güç tüketimi en iyi etkiyi sağlar. Özellikle "Peace Elite" ve "Honor of Kings" gibi daha popüler mobil oyunlarda, deneyimlemeyi dört gözle beklemeye değer Tencent Black Shark oyun telefonu 3 ile, kare düşürmeden 90 kare hızının yüksek hızını ve akıcılığını kolayca yaşayabilirsiniz.

Oyun oynamanın görsel ve işitsel deneyimine ek olarak, oyuncular dokunsal geribildirime daha fazla önem veriyorlar.Tencent Black Shark oyun telefonu 3, güçlü bir ekran basıncı deneyimi getiriyor ve Tencent Black Shark oyun telefonu 3Pro, ana bilgisayarın tutacağını karşılaştıran bir kaldırma mekanizmasına sahip. Düğmeye bastığınızda tavuk ve papaz oynama deneyimi birkaç adım yukarı çıkabilir. Kısa deneme deneyiminde, oyuncular dört parmakla bağlantı gibi üst düzey işlemleri çabucak öğrendiler.İlk öldürmeyi tamamlarken, üç öldürme veya oyunu kazanmanın yanı sıra, cep telefonunun serin ışık efektleri ve titreşim geri bildirimi, daldırma hissi. Daha güçlü, anında ritüel duygusuna daha fazla oyun getirecek ve heyecanla titreyen eller "rakip" ile tekrar "savaşmak" istiyor.

Özellikle oyunun sesle kontrol işlemi gösterimini izleyen arkadaşlar kesinlikle "Siktir, bunu yapabilir misin?" "Çene kabuğu" nu şok etti! Genel olarak, oyun oynarken takım arkadaşlarımla konuşmayı veya kendi kendime konuşmayı severim. Tencent Black Shark Gaming Phone 3 aracılığıyla "El bombası", "Uyuşturucuyla mücadele ve uyuşturucuyla mücadele" ve "İşaretleme" sesleriyle özel kuvvetleri kontrol etmeyi beklemiyordum. Mayınları değiştirebileceğimizi, uyuşturucuyla savaşabileceğimizi ve işaretleyebileceğimizi belirtmekte fayda var, onlar da kendi ses kontrol komutlarını ayarlayıp hem ellerini hem de beyinlerini kullanabilirler.Genel olarak beyin sinirleri operasyon için ağza ve ellere iletilmeden önce sinyalleri alır ve kontrol etmek isterler ve bazen "yapmaktan" daha iyidir. Daha hızlıdır. Bazen aynı şeydir. Operasyon başka bir konudur. Dil daha acil ve acildir. Sesle kontrol komutu açık sırt çantasının çalışmasını daha iyi gerçekleştirebilir, yere inebilir, mermileri değiştirebilir, vb. Uzun süre oynayabilir. Artık sesli komuta aşık olacaksınız, oyunun gelişim yönünü büyük ölçüde değiştireceğine ve oyuna daha çok eğlence katacağına inanıyorum!

İlk 5G oyun amiral gemisi olan Tencent Black Shark oyun telefonu 3, oyuncuların 5G yüksek hız ve düşük gecikme heyecanını yaşamalarını sağlayan ilk telefon. Tencent Black Shark oyun telefonu 3, 4G / 5G ve WiFi'nin çift kanal hızlandırma teknolojisini kullanır.Mobil sinyal ve WiFi ağı aynı anda çarpmadığı sürece, oyuncular oyunda her zaman yüksek hızda çevrimiçi oynayabilirler.

Bu sefer Black Shark ve "Tencent Games" oyuncuların ihtiyaçlarını çözmek için uğraşıyor, bilinçte liderlik yaptıkları ve daha güçlü olmaları gerektiği söylenemez. Piyasadaki mevcut seriler ve paralel şarj ve deşarj teknolojileri göz önüne alındığında, Tencent Black Shark 3 geride kalmayacak ve seri şarj ve deşarj için daha hızlı seri şarj ve daha kararlı paralel deşarj avantajlarını birleştiren yeni bir çözüm geliştirdi. Kesin ve canlı bir şekilde, "Tencent Games" in optimizasyonu ve iyileştirilmesinden sonra, "Honor of Kings" de oynanacak. Tencent Black Shark Game Phone 3'ün deneyimi daha iyi hale gelmekle kalmıyor, aynı zamanda diğer amiral gemilerinden tam olarak şarj edildikten sonra bile üç veya dört oyun daha oynayabilir. Böylece boşluk genişledi.

Oyuncular için, Tencent Black Shark Game Mobile 3 ile hem sosyal hem de oyun doğrudur, özellikle "diriliş" zamanını kaçırma korkusu ve takım arkadaşları tarafından şikayet edilme korkusuyla WeChat ve QQ sohbetine yarı yolda gittiğinizde, mobil oyun yüzer pencereleri oyun dışı arayüzlerde gerçek zamanlı olabilir Diriliş zamanını gösterir ve oyuncunun asla yok olmadan savaş alanına dönmesi için tüm süreci geri sayar.

3499 yuan kadar düşük, oyun oynamak için ilk tercih

3499 yuan gibi düşük fiyat, daha fazla insan için kesinlikle büyüleyici. Wang Jianguo tarafından "atmosferik sakin ve düşük anahtar lüks" sihirli makinesi olarak adlandırılmaya değer. Jingdong Mall'da 12 aşamalı olarak da satın alınabilir. Süper yüksek maliyet performansı Tencent Black Shark yapar Oyun telefonu 3 en üstte!

|
To Top