IGTheshy Sword Princess sadece bir atış evini değiştirdi, ancak ne yazık ki Dalong Xiaobing'e yenildi, KT oyundan sonra rahatladı

Hepimizin bildiği gibi, bu yıl S8'i kazanan en büyük sıcak takımdan bahsetmek istiyorsanız, RNG ve KT olmalı. Ancak grup aşamasının performansına bakılırsa, RNG biraz zorlandı ve VIT ve C9 ekipleri tarafından şiddetle saldırıya uğradı. KT, EDG'ye bir oyun kaybetmesine rağmen, dünyayı hala mutlak güçle şaşırttı.

Bu çeyrek final çekilişinde KT, LPL'nin ikinci seribaşı IG'sini çekti.Bu çeyrek final maçı en şüpheli ve en yakın eşleşme. Her iki takım da LPL ve LCK yarışmalarının zirvesinde, ancak IG, FNC tarafından grupta ikinci sıraya sıkıştırıldığı için herkes KT'nin maç öncesi zaferi konusunda daha iyimserdi.

Ancak oyunun sonucu şaşırtıcıydı: IG ekibi, BO5'te KT'ye karşı inanılmaz bir dövüş gücüyle çıktı ve seri maçı doğrudan 2: 0 puan kazandı. Özellikle ikincisi için, KT'nin doğrudan IG'nin pervasız oyun tarzıyla dövüldüğünü ve IG tarafından baştan sona dövüş ritmine getirildiğini açıkça hissedebilirsiniz, ancak her düellonun sonuçları çok trajikti. Sadece 23 dakikada, IG ekibi ekonomiye 10.000 liderlik etti.Sonunda, KT doğrudan elinden alındı ve KT karşılık veremedi.

KT ekibinin Kai'Sa'nın geç kadrosu konusunda fazla batıl inançlı olduğu üç oyundan anlaşılıyor.İlk ikisi IG tarafından havaya uçurulduktan sonra üçüncüsü daha ciddi hale geldi.Sadece Kai'Sa değil, Çar da seçildi, tüm hazinelerin bahse girdiği söylenebilir. Geç. Ancak IG ekibi bu fırsatı hiç vermedi ve tek bir grupla kazanmak için Theshy için imza kılıç kızı seçti.

Yeterince kesin, KT'nin cepheden takım dövüşlerinde büyük bir avantajı olsa da, Smeb, IG için bir dönüm noktası haline geldi. Rookie'nin işbirliğiyle Smeb, ikinci kulenin altında öldürüldü ve daha sonra, KT'nin alçak yol yüksekliğini doğrudan alan ejderhadaki IG'nin diğer üçü ile koordine edildi ve KT, o zamandan beri etkili bir şekilde kullanılamayacak bir duruma düştü.

Ancak KT, Theshy'nin TP'sini çıkardıktan sonra bir rakip dalgası yarattı ve IG, Theshy'nin eve geçme kararını verdi. Son iki üssün hızla kanları bitti. Maalesef KT'nin büyük bir ejderha Buffı var ve minyonlar çok güçlü. Theshy'nin kılıç kızı, KT'nin üssünü sadece tek bir atışla kırabilir ve maalesef oyunu kaybedebilir.

Görülüyor ki tüm KT ekibi üyeleri üssü yıktıktan sonra rahat bir nefes aldı.Bu oyun gerçekten heyecan vericiydi.Her iki taraf da biraz geride kaldı.Yaşamın ve ölümün hızı. Youyu Culture Afu bu oyunun temelde rezerve edildiğini hissetti. Çeyrek finaller en heyecanlı maç, siz ne düşünüyorsunuz?

En güçlü eşleşme! Çinli ve Güney Koreli savunma hattı generallerinin sıfır rakibe cesur bir açıklama yapma zamanı geldi.
önceki
Fangsheng Köprüsü'nden geçerken Shenyao İyi Porselen'i kaçırmayın
Sonraki
KZ, Güney Kore'deki KPL'de göründü, Pawn ve Deft katıldı! Netizen: Filmi yeniden yayınlamak ister misiniz?
14.1 Dünya Şampiyonası: Ünlü Homan beş ardışık Mosconi'yi domine ediyor
SIPG, Çin-Japonya ilk yerli topçu hesaplaşmasını karşılamak için ana yarışa ilerliyor. Wu Lei ve Kobayashi Yulu, AFC Şampiyonlar Ligi'nin zirvesi için yarışıyor
IG'nin maç noktasını almak için ikinci çılgın katliamı ... Deft, Kral Ning'in çaresiz olduğunu gördü. KT zihniyeti yok edildi mi?
Fudan'da, tartışma ve şiirden daha cazip olan bu Şangay yemeği ... Şangay'ı Bilmek
Qijun'dan vazgeçmek bir yıla değer mi? RAV4'ün Guangfeng versiyonu önümüzdeki yıl 8 hava yastığı ve 2.5 hibrit için 8AT ile piyasaya sürülecek.
Douyu'nun en iyi on çapası çıktı ve Baby Xu Xu ilk sıcak konuyu kazandı: Lu Benwei'nin eski yolunu takip etme
"Shanghai Masters" Ding Junhui yarı finalde Selby'yi yendi, Hawkins en iyi sonuçlarını yenilemeyi umuyor
Shenhua AFC ölü gruba girer! Bir orman gibi güçlü, ancak bir trajediye neden olmaması için yalvaran el, bir zamanlar Suwon 7: 0 tarafından kana bulanmıştı.
IG, tanrı seviyesinde oynamak için KT TheShy Urgot'a geri dönmek için rüzgara karşı yöneldi. Üst orta güç seviyeleme uygulaması istikrarlı bir galibiyet göndermiyor mu?
Bahar Şenliği sırasında eve kendi kendine sürüş, güvenilir, uzun ömürlü, saf elektrikli bir araca ihtiyacınız var
LOL: Buz ve kar etkinliklerinde nadir deriler kazanın ve Caitlin'i buzda keskinleştirerek kilidi açın!
To Top