İyi otopark kurtarıldı, Çin'in marka seyahati yeni seçimdir, gerçek atış yeni Baojun E300

İyi otopark kurtarıldı, Çin'in marka seyahati yeni seçimdir, gerçek atış yeni Baojun E300

Kişiselleştirilmiş, geleneksel araç markalarını savunan gençler için, satın alma isteklerini teşvik etmek zordur. Daha fazla ve daha fazla araç üreticisi bunu araştırmaya başladı ve yeni nesil yeni nesiller, daha akıllı. Örneğin, yeni Baojun E300 Özel bir şekil ve güçlü bir düşünce teknolojisi ile yakalanır, yeni Baojun E300 nasıl? 2020 yıldız Intelry'ye bir göz atalım.

İlk önce görünüşe bakalım, 2020 yıldızlı kimlik baskısı daha moda ve çok katlı tasarımın ön yüzü, kitlesel tüketicilerin estetiğine cateringiyle nispeten abartılı bir belle çalışır. Ayrıca, farlarda da çok sevimli ve pratiktir.

Arabanın yanından, bu arabanın vücut büyüklüğü sırasıyla 2625/1647 / 1588 mm'dir ve Dingil mesafesi 1750mm, çok küçüktür. Lastik markası zariftir, ön ve arka lastiklerin standart büyüklüğü 145/70 R12'dir, bu da mizaçıyla çok tutarlıdır.

Arabanın sonundan, yeni otomobilin arabası çok sayıda vücut rengi çizgisi kullanır, böylece daha fazla kare görünür ve iyi bir etkiye sahiptir. Artı sevimli bir şekil. Araba ışığının ışığı çok iyidir.

Arabayı, 2020 interstelsous'un iç kısmının ana tonu olarak, pembe bir döşemeyle, arabanın atmosferi çok hassas olmasıdır. Merkezi kontrol tasarımı çok basit ama fonksiyonel basit değil ve görüş alanı çok şeffaf. Ek olarak, bu aracın konumu nispeten düşük olmasına rağmen ancak yine de yapılandırılmış, lastik basınç göstergesi, araba ara bağlantısı, ters görüntüyü, ön satırsız anahtarsız erişim işlevi, sisteme isimler yoktur.

Bu arabanın üçgen çok fonksiyonlu direksiyon simidi plastik bir malzeme kullanır ve çok işlevli anahtar da tamamlanmıştır, bu da multimedya sistemini çalıştırmak için uygundur. Kontrol panelinde 10.25 inç LCD ekran tasarımı ile tasarlanmıştır ve UI çok açıktır. Ve işlevsellik de iyidir.

Bu arabanın arka satırı ayrı bir koltuktur. Arka koltuğun arkalığı ayarlanabilir ve arka boşluk geniş bir aralık değildir. Sadece kısa mesafeli seyahat için.

>

Güç, 2020 Star Small House Edition, 54 HP, Tork 150N · M motorlu motorlu motor ile donatılmıştır ve 31 derecelik pil kapasitesine sahiptir ve sonsuz kilometre 305 kilometredir. Elektriğin% 80'i 1 saat sürer, Yavaş şarj süresi 4.5 saat sürer.

Yeni Baojun E300 çok çekici bir görünüm iç tarzı bir artı üründür, küçük ve sevimli stillerin küçük kız kardeşin iştahı olduğu söylenmelidir. İhtiyaçlarınız kısa mesafe ise ve sınırlı sayıda şehirde ise, yeni bir enerji göstergesi var, ayrıca dikkate değer.

|
To Top