ABD AB, Rusya'daki yaptırımların, Rusya'nın 3 kez, 3 kez, 3 kez ve Çin'in ifadesini açıkladı.

Beyaz Sarayı girdikten sonra, bir Trump yönetişim stratejisine tapıyorum ve 1. Uluslararası Anlaşmanın ilk gününe gittim. Amerika Birleşik Devletleri'nin yeni başkanı belirleyicidir, böylece uluslararası toplum "Biden Times" için sabırsızlanıyor. En önemli şeylerden biri "Bundess Nasıl Diplomatik Politikalar Nasıl Yapılır?"

Şimdi, geçtiğimiz ayda bulundum ve kıç maskesi nihayetini getiremeyecek ya da hala Rusya'da. Ancak Oryantal çoğunluğundaki Rusya nasıl bu kötülüğü yutmaya istekli olabilir?

Yurtdışı ağına göre, 3 Mart'ta bildirildiği üzere, Rus muhalefetlerinin hapse atılan olaylara mahkum edildiğinden, ABD ve AB, Rusya'ya karşı yeni yaptırımların uygulanmasını açıkladı. Bu bağlamda, Rusya aynı günde üç ardışık bir cevap verdi. Benim Dışişleri Bakanlığı da Çince standını da açıkladı.

Biden sonunda yardım edemedi ama

Önceden, ABD medyası, ortaya çıkan içeriden çıkıntı yaptı: Biden hükümeti, Navali olaylarında Rusya'ya karşı yaptırımların uygulanmasını açıklayacak.

Elbette, ABD hükümetinin kıdemli temsilcisinin birkaç gününde açıklanmadı. ABD Maliye Bakanlığı, 14 kuruluş ve 7 Rus vatandaşına yaptırım uygulanacak ve bu yaptırımlar dondurulacak ve ABD faaliyetlerinde onları kısıtlayacaktır.

Aynı gün, AB resmi raporu açıkladı ve yaptırımlar dört Rus vatandaşında uygulandı ve yaptırımlar arasında AB seyahat yasağına ve kişisel varlıklarına donmasını sınırlayın.

Rus tarafı üç kez cevap verdi

Rusya Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Maria Zarova 2 Mart'ta " ABD yaptırımları kararının temelsiz olduğu, görünüşe göre bu aynı kötü niyetli saldırıdır. Rusya dayanmayacak, karşılıklı yarar ilkesine cevap verecektir, ancak reaksiyonun eşit olması gerekmez. "

Rus Dışişleri Bakanı Ruff Rov, Rusya Dışişleri Bakanı Ruff Rov, Moskova'nın Amerika Birleşik Devletleri'ne cevap vermesi gerektiğini de belirtti.

PUJING HABERLER SEKRETERİ PESKOV, söyledi Rusya, ABD yaptırımlarının hedefe ulaşamayacağına inanıyor.

Amerika Birleşik Devletleri uyarı dinlemiyor, ancak

Bu yılın Ocak ayında, "Yasadışı gösteri eylemi" navali'deki protestoya girmiştir. Amerika Birleşik Devletleri bunu şiddetle destekliyor ve ayrıca Rus hükümetini "konuşma özgürlüğünü" bastırmaya suçlar ve "barış buluşması".

Bu bağlamda, Rusya Dışişleri, ABD Diplomatik Görevlisini Rusya'da topladı. UYARI ABD Büyükelçiliği, Rus İçişleri ile karışmaz.

Bugün, Amerika Birleşik Devletleri sadece uyarıları dinlemez, aynı zamanda fikir birliği olacak. Ortak AB ve güzel ayaklar, Rusya'da yeni yaptırımlar uygulayacak.

Benim Dışişleri Bakanlığım, Çin'in pozisyonunu netleştiriyor

Çin Dışişleri Bakanlığı'nda 3 Mart'ta, bu konuda bir muhabir sorduğu sorular var: "Çin, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri'nin kötüleştiği için endişeleniyor mu? Konsey koordineli ve çeşitli çok taraflı durumlar da etkilenecek"

Bu bağlamda, Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Wang Wenbin, bu konuya cevaben açıkça belirtti. Çin, pozisyonun Rusya'nın iç hükümet sorunlarıyla ilişkili olduğunu ve dış kuvvetlerin müdahale etme hakkına sahip olmadığını açıkça açıkladı. Çin, ilgili ülkelerin anlaşmazlıklarını istişare yoluyla çözebileceğini, ancak uluslararası ilişkilerde veya tehdit altındaki tek taraflı yaptırımları kullanmayacağını umuyor.

Metin / Zeiss

|
To Top