Weibo Night Anında: Yang Mi doğrudan yüzünden memnun değil, ding gerçekten yüz p tarafından deforme olur

Her yıl WEIBO gecesi doludur, bir yıldız olmasının yanı sıra, yıldızların etkileşimi canlı olarak büyük bir "tamir" olarak adlandırılır.

Weibo'nun gecesinin koltuk haritası çok ilginç, 85 çiçek satırı oturuyor, iş iletmek için birkaç kadın yıldız yapmak gerekli mi? Ni Ni ve Yang Ying çok sıcak ve ikisi evde sohbet ediyor.

Ondan sonra, bir grup fotoğrafı çektim, sonuçta, birlikte "gelinin büyük savaşı", duyguların hissi bir arada çalıştım.

Ni Ni hala Liu Hao, iki nesil Gidder "Century" ile gölgede.

Buna karşılık, yang Ying ve Zhao Lying'in çok fazla üzüntü var, ancak ikisi komşu olmasına rağmen, ancak iletişim yok. Halkın 85 çiçeğinin birbirleri arasında bir duvara sahip olduğu anlaşılıyor.

Bundan bahseden, yang ying ve kocası Huang Xiaoming de bir duvar var! Huang Xiaoming, Yang Ying ve Huang Xiaoming'in uzak olmadığını belirten Zhao Liying'in önünde oturdu, ancak karı koca arasında hiçbir etkileşim yok.

Huang Xiaoming Card, karısı için bir nimet göndermesine rağmen, bu kocamanın ve karının duyguları nedir ve sadece kendi kalbidir.

Sahnede, Deng Chao ve Sun Hao sopa gibi bir kaç çift var, Deng Chao daha küçük bir iş gibi.

Julia ve Chen Sicheng etkileşimde bulunmadığında, çift birlikte oturdu.

Ne yazık ki, Guan Xiaoxi, erkek arkadaşıyla birlikte oturmayacak, sadece evren olabilir.

Ve Lu Hanzhi ve geçmiş takım arkadaşı Wu Yifan, Huang Zikai bir araya geldi, "niu geyik" bir kez daha, Zhang Yixing de mevcut olsa da, takım arkadaşlarıyla birleşmeyi tamamlayamadı.

>

Partiyi görmek için bir büyüteçle Netizen, Zhang Yixing'in şarkıları gerçekleştirdiği görüldüğünü, Lu Han, Wu Yifan, Huang Ziyu üç kişi tuvalete geçti. Aynı zamanda bir özensiz!

Belki de çözünmüş takım arkadaşlarının birlikte oturmasını beklemiyordum, "kavun insanları yemek" Wang Yifo, "Niu geyiklerini" oturacaktı, geniş gözler şaşırdı. Bunu koymak için, Bunlar Wang Yibo'nun erkeklerinin yaşlıları!

Lu Han ve Wu Yifan, Wandering Gap'ta bir fotoğraf çekmiştir. Tabii ki, yumruklanabilir.

Wang Yibo ve yaşlılar birlikte oturdu, klasik CP Xiao Wan ondan uzak. Xiao Wan etkinliğe katıldı, her zaman yang zi ile yapışkan, iki "Yu Sheng'in daha fazla bilgi edilmesini istedi" diye yeni bir gösteri olmak istiyorum.

Xiao Wan ve Yang Zi ilişkisi iyi olmalı, Yang Zi kalkarken, Xiao Wan da bir etek bahsetmesine yardımcı oldu, ancak maalesef yalnız bir şekilde bahsetti.

Beklemeyen şey, Jia Ling ve Xiao Wan'ın ilişkisinin iyi görünmesi, ikisi de sıcak bir kucaklamaya geldi. Elbette, eğlence dairesinin iletişim çemberi çok büyülü.

Weibo'nun geçmişinin en yoğun yıldızını söylemek gerekirse, DIN olmalı. Kırmızı halı yürüdüğünde, giysi tokası açıldığı için açıktı.

Sonundan sonra yıldızlar tarafından çekti, yüzü bir şekilde Zhang Meng altında göz alıcı olarak deforme oldu.

Bir yaşam haritası olsa bile, Zhen'in rengini ve devleti erkek yıldızını kaybetmezse, değer çalınabilir!

Her yıl Weibo gecesi, organizatörler kadın yıldızları "işkence ediyor", bu yıl istisna değil. Lüks bir elbise giymek, yüksekliğin yüksekliğine adım atan, Dünya'nın ipek eşarp pozunu poz vermesi istenir.

Yang Mi, rafın ve inatçının arkasında duran doğrudan kayıtsız yüz, Niğdi de gördü. Organizatör, güzelliğin yapacak bir şey yapmasına izin veremez mi?

Bu orada değil, ev sahibi ayrıca Wang Yibo'nun sahnede iki turu açmak için mini bir çocuk motosikleti açmasına izin verdi. Doğrudan yüze utandırdı.

Huang Zikai daha çok bir çocuk yarışında ve ikisi bittikten sonra, birlikte dururlar. Güzel kızın hatası nesi yanlış yapıyor, böyle bir kum oymacılığı ve utanç verici hale getirecek.

Ancak, bir yıldızdır. Yemek yemesi kolay değil, gelecek yıl Weibo gecesi bilmiyorum ve operasyonları olacak.

|
To Top