"Hızlı ve Öfkeli: Özel Operasyonlar" şok edici bir önizlemeyi yeniden başlattı

"Hızlı ve Öfkeli" serisinin son başyapıtı "Hızlı ve Öfkeli: Özel Operasyonlar", yaklaşık 5 milyar ABD doları tutarında bir küresel gişe rekoru kıran "diriliş" fragmanını gözler önüne seriyor. İki sert adam, Dawn Johnson ve Jason Statham, kovalamak için güçlerini birleştirdi Yeni süper kötü adam, heyecan verici, hızlı kovalamaca ve yanan aksiyon sahneleri sadece "Hızlı ve Öfkeli" serisinin şokunu göstermekle kalmıyor, aynı zamanda hayal gücünü kırarak insanları heyecanlandırıyor; iki "dost ve düşman" ın kimyasal reaksiyonu, Aynı zamanda eğlence dolu.

Video hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın

Son fragmanda, "Big Rock" Johnson'ın canlandırdığı Amerikan ajanı Luke Hobbs ve Jason Statham'ın canlandırdığı eski İngiliz ajan Decart Shaw, benzeri görülmemiş yeteneklerle resmen başlatılan sert bir takım oluşturdu. Yeni kötü adamın peşinde. "Hızlı ve Öfkeli" serisinin aksiyon sahneleri, insanlığın "fiziksel sınırlarına" meydan okumasıyla biliniyor ve yeni çalışma, gizli odada bir düşman yedi ile iki taraflı bir savaş, tropik bir adada bedene yumruk veya bir nükleer santral olsun. Hobbes, uçağı tek koluyla uçurumdan çekerek vb. Seyirciye görsel bir şölen sundu. Ve bu hassas bir şekilde bağlantılı "ağız tabancası kardeşler" çifti, savaş anında bile, birbirleriyle dalga geçmeyi ve yeni diziye daha fazla "gülücük" katmayı asla unutmayın.

Bu gişe rekorları kıran önizleme CinemaCon North America'da açıklandıktan sonra, olay yerindeki medya anında kaynaştı. Kuzey Amerika'daki ünlü bir bilet platformu olan Fandango'nun genel yayın yönetmeni Davis heyecanla, "Seyirci binlerce adrenalin dalgası yaşar gibi şok hissetti. Bu yılki en sevdiğim filmlerden biri olacağına hiç şüphe yok"; Jeff Bock ayrıca "Hızlı ve Öfkeli: Özel Operasyonlar" ın son fragmanı aksiyon sahnesini on kat artırdı. "

Aynı zamanda, "Hızlı ve Öfkeli: Özel Operasyonlar", "araba turları dünyasını" daha da teşvik etti.Londra ve Los Angeles metropollerinin yanı sıra, bu kez Güney Pasifik ada ülkesi Samoa ve Çernobil nükleer santral kalıntılarının derinliklerine indi. Ek olarak, aksiyon sahnelerinin harika sunumunun oyuncuların adanmış yorumunu gerektirdiğini belirtmeliyim. "Hızlı ve Öfkeli" dizisi filmlerini izleyen izleyiciler için Johnson ve Jason'ın savaş gücü ve yeni eklenen oyuncu kadrosu, aksiyon gücü hafife alınamaz. Fragman, Heidi'nin aslen Xiao'nun kız kardeşi olan İngiliz aktris "Beyaz Dul" Vanessa Kirby'nin senaryo yazarı Chris Morgan tarafından ortaokul kadınlarının kahramanı olarak övüldüğünü ortaya koyuyor: "Aksiyon sahneleri çekerken, Koşmak diğer adamları uzağa fırlatabilir. " Kötü adam "Kara Süpermen" Brixton'ı canlandıran İdris Elba, ünlü İngiliz sert adamdır. Hobbes ailesini oynayan Roman Ryans, ünlü bir WWE güreşçisi ve filmde harika bir performans sergileyecek.

Yanan dövüş sahneleri, alternatif kardeşlik, patlayıcı görsel efektler, süper oyuncular, yaklaşan yeni iş için, "Hızlı ve Öfkeli" serisinin uzun yıllar kraliçe senaristi ve aynı zamanda bu dizinin yaratıcısı. Rees Morgan heyecanını gizleyemedi.Film için yeni kaydedilen özel programında hiç şüphesiz "Bu devam kaçırılmayacak!" Dedi.

Heyecan verici bir yol kovalamacasını yaşamak veya orijinal vahşi soğuk silah çatışmasını görmek istiyorsanız, filmle ilgili bilgilere de dikkat etmelisiniz. "Hızlı ve Öfkeli: Özel Operasyonlar" 2 Ağustos 2019'da Kuzey Amerika'da gösterime girecek.

Tao Piao Piao'nun medya numarasından: Hızlı ve Tutkulu: Özel Operasyonlar

Dilin ucunda Yangshuo: Lijiang Nehri'nde 1 numara olarak bilinen bu lezzetli Çin ve Batı kombinasyonu
önceki
Shanghai Phoenix: ofo 2018'de 47 milyon yuan'dan fazla şüpheli alacak tahakkuk etti
Sonraki
Bana Yangshuo hakkında neyin iyi olduğunu soruyorsun, sessizim ...
Çin filmi "The Gathering at South Station", 72. Cannes Film Festivali'nin ana yarışması olarak seçildi.
Yangshuo, seni kendinin daha iyi bir versiyonunu yap
Yaramaz bir film gün içinde patlıyor | Jay Chou karısını Marvel tarafından görüldüğü için tebrik ediyor. Kun Ling'in "Black Widow" da başrol oynaması bekleniyor mu?
Yangshuo'da bir kış turu açmanın doğru yolu bu!
Xu Zheng 47. yaş gününü kutluyor: "" dizisi, "Tıp Tanrısı", en sevdiğiniz eserlerinden hangisi?
Dünyevi bakış açısını bir kenara bırakın, Yangshuo'ya başka bir açıdan bakın
"Reunion 4" ün küresel tanıtım maliyetinin 200 milyon ABD Dolarını aşması bekleniyor! "Reunion 3" ten 50 milyon daha yüksek, tarihteki en yüksek
Bu sezon Yangshuo'ya gelmemek en iyisi! Çünkü
Yılbaşı gecesi sinemalarda! Xu Zheng'in romantik komedi "Love" ın galası, Hollywood uluslararası süperstarı Çin filminin ilk gösterimini sunuyor.
Bu küçük antik Yangshuo kasabasında, iki başkan bir zamanlar gizemli bir şekilde ziyaret etti!
72. Cannes Film Festivali, ilk film grubunu duyurdu: Diao Yinanın yeni filmleri ana yarışma için yarışıyor ve odak ünitesinde 2 Çin filmi kısa listeye alındı
To Top