Biden, "Eski Antik" Soğuk Savaşı Yenilenmiş, Rus uzmanları Çin ve Rusya'yı, Çin savunmasını denir

Son zamanlarda, ABD'nin başkanlık eden Batı ülkeleri hareket ediyor ve agresif. Şiddetli zorluklar karşısında, Rus uzmanları acilen Çinli Rusya'yı bile aradı ve bu konuda, Çin Ulusal Savunması da cevap verdi.

Aslında, G7 Head Video Konferansında, iki hafta önce, Batı ülkelerindeki Miao başkanı ortaya çıktı. O zaman, Amerika Birleşik Devletleri'ni aradım, tekrar müttefiki bir zeytin dalı atacağım. Biden, Müttefiklerin Amerika Birleşik Devletleri ile birleştiğini, Çince Rusya'ya karşı savaştığını umuyor.

Biden açıklamalar bildirildikten sonra, eleştirildi. Birçok yorum, Biden'in dünyayı Soğuk Savaşın Swirls'e taşıyacağına inanıyor. Bu bağlamda, Biden ve ABD hükümeti açıkça adın farkında. Biden Genel Kurul'da konuşurken, Soğuk Savaşın eyaletindeki Soğuk Savaş'a geri dönmek istemiyorum, ancak Biden gerçek kullanıyor savaşma eylemi.

Birkaç gün önce, Başbakan Truto, Kanada ile tanıştım. Bu toplantıda Biden ve Trodo "Soğuk Savaş" atmosferini bir kez daha yükseltti. Bilgilendirilmiş insanlar, Biden'in Kuzey Amerika Havacılık Savunma Komutanlığını yükseltti, Arctic Savunma Uydu ve Radar Ağını yükseltmek için Trodomo'yu aradığını söyledi.

Komuta, esas olarak Alaska ve Kanada'nın Kuzey Kutbu bölgesindeki uydular, toprak radarları ve hava kuvvetleri bazlarından oluşan ABD ile Kanada arasında ortak bir organizasyondur, Kuzey Amerika için havacılık koruması sağlamayı amaçlamaktadır. Örgüt bir zamanlar Soğuk Savaş'dı ve Amerika Birleşik Devletleri, Sovyetler Birliği'nin stratejik çekirdeğine karşıydı, ancak hamamböceği perdesi çağrısıyla bu sistem eski haline geldi.

Kanada Siyasi Danışmanı Michael Dunson, Rusya'nın yeni füzelerinin 5 kattan daha fazla hızlarda uçabileceğini ve daha fazla uçabileceğini söyledi. Buna ek olarak, Arctic Okyanusu'nun kutup buz örtüleri artık pürüzsüz hale gelecek, böylece ABD'nin savunması küçük bir kaçağı yoktur. Kuzey Kutbu artık bir engel değil ve eski savunma sistemi gelişmiş silahlara açılmayacak.

Ve Biden ve Trodomi ayrıca sistemi yükseltmeyi kabul etti. Beyaz Saray'daki bir ifade, komutu modernize etmeyi kabul ettiklerini yazdı.

Görünüşe göre iki ülkenin güzelliğinin geliştiği savunma zaten plaka üzerindeki zımba. Soğuk Savaş döneminde eski antikalar, eski görünüşün eski görünümünden ve ABD'nin oynadığı şey çok açık. Bu dönemde, gangleri düşmanca böyle bir şey yapmak için çekin ve sadece ABD'yi yapmıştır. Fakat insanlar çaresiz, eğer Amerika Birleşik Devletleri gerçekten düşmanlığa girmeye çalışıyorsa, şüphesiz dünyadaki tüm ülkeler için bir felakettir.

Bu amaçla, Rus uzmanları, Çin ve Rusya'yı, Batı ülkelerinin zorluklarına karşı ortaklaşa karşı koyma ittifakına çağırdı. Doğu Asya Forumunda, Moskova Lise Yüksek Öğretim Okulu'ndan, ABD'deki askeri çatışmaların tehlikesi yaklaşıyorsa, Sino-Russian hızlı bir askeri ittifak kurabilir. Ancak Çin ve Rusya arasındaki ittifak olasılığı için açık bir açıklama yapmadı. Ancak, ilgili konularla, Çin Savunması en son cevabı verdi.

Savunma Bakanlığı, Çin ve Rusya arasında, ittifakların üçüncü ülkelerin ilkelerine karşı savaşmadığı ve bazı ülkelerdeki askeri ittifaklardan tamamen farklı olduklarını söyledi.

Aslında, Savunma Bakanlığının eyaletinden, Çin ve Rusya'nın ittifak için gereksiz olduğunu görmek zor değildir. Bir yandan, Çin, sınırlara yardım etmemek için her zaman bağımsız bir gelişme yolu izlemiştir; Öte yandan, tüm dünya Amerika Birleşik Devletleri gibi ise, tüm ülkelerin yeni bir çatışma turuna düşmesine izin verir, bu ülke tüm hobi barışına izin verilemedi..

Dahası, Çin ve Rusya toparlanmamasına rağmen ittifaktan daha iyidir. İki taraf arasındaki geleneksel arkadaşlık uzunlamıştı ve Rusya'nın bir ihtiyacı varsa, Çin bir yardım elini uzatacak. Daha da önemlisi, Soğuk Savaş düşüncesi zaten tarihi çöp kutusuna süpürüldü. Teklif hala hareket ediyorsa, eğilime karşı hareket etmek istiyorsanız, kendi kendine yeten bir şekilde olmayı amaçlayacaksınız, daha sonra Amerika Birleşik Devletleri tamamen izolasyonda olacaktır. ve aşırı yol. kendini kaybetmek.

|
To Top