Sadece, Biden her Amerikan halkını vermeye söz verdi, Ukrayna başlamaya hazır çok sayıda birlik

Dünyadaki her şeyin arkasında, yeni değişikliklerin gelişini dile getirdi!

7 Mart'ta iki ana olay meydana geldi:

ilk şey: Ev sahibi doğmuş ve Biden her ABD ailesi için 5600 dolar kazanmayı vaat ediyor.

Rus uydu haber ajansına göre, 7 Mart'ta, ABD Başkanı Biden, Senato'ya 1,9 trilyon dolarlık bir ekonomik teşvik faturasıyla teşekkür etti, ABD ailesinin% 85'inden fazlasını bir çek alacağını garanti edecek .

Biden'in ifadesine göre, Yeni taç virüsleri 500.000'den fazla Amerikalı yakaladı, 400.000'den fazla şirket kapanmaya zorlandı, böylece milyonlarca Amerikalı işsizdi. . Büyük finansal hibeler aşı artırabilir ve yerleşik aşılamanın aşılamasını güçlendirebilir ve Mayıs ortasında gerekli aşı elde edecektir.

Biden Garantisi: "Çekler bu ay elinize verilecek. ABD ailesinin% 85'i kişi başına 1400 dolarlık bir sübvansiyon alacak. Ortalama iki çocuk ve yıllık 100.000 dolardan az gelir toplam 5600 ABD doları alacak "

Amerika Birleşik Devletleri serveti para kazanmaya başladı, ama kurban dünya. Biliyor musun, dolar bir dünya para birimidir, Fed, baskı dolarının özel hakları ile kontrol edilir. . Ancak Amerika Birleşik Devletleri ekonomik krizle karşılaşırlar, Fed baskı makinesine başlayacak, çok sayıda dolar piyasaya sürüldü ve uluslararası enflasyonu daha da artırdı . ABD Hazinesi ve Dolar bir döviz rezervi olarak tutan ülkeler için, acı yeni başladı. Çünkü, ABD Doları enflasyonu, dolarlarının ellerinde değersiz olduğu anlamına gelir. .

ABD Senatosu, 1,9 dolarlık bir finansal teşvik faturasını kabul etti, aynı zamanda, ABD Doları'nın uluslararası itibarı yine azaldı. Kaza yoksa, Rusya'nın temsil ettiği anti-hegektural ülkeler ABD doları üzerindeki bağımlılıktan kurtulmak için önlemleri çıkaracak.

ABD Kongresi Bütçe Ofisi Tahmini'ne göre, belirtilmelidir. 2051 yılına kadar ABD federal borcu, bu yılın brüt yurtiçi hasılada% 102'den% 202'ye yükselecek. . ABD borçları onlarca yıldır büyüyor, ancak kongre ekonomiyi teşvik etmek için harcamaların genişlemesini defalarca onayladı. Borcun büyümesi 2020'de hızla hızla hızlanıyor .

ABD Kongresi Ekonomik Uzmanlarına göre, 2022 ila 2031, ABD yıllık bütçe açıkları GSYİH'nın% 4,4'ünü oluştururken, 2032 ila 2041% 7,9 idi.

ABD mali açığının genişlemesi doğrudan ABD ekonomisinde sürekli düşüşe yol açacak ve ABD'nin geleceği dünyanın ilk en büyük ekonomisini korumak zordur.

İkinci şey: Ukrayna, orduyu Donbas'ın önüne topladı, yeni bir saldırı turu başlatmaya hazır

Rus uydu haber ajansına göre, son haberler, insanların Donetsk Cumhuriyeti liderlerinden bağımsızlığının Jenz Pusin'in iddia ettiğini iddia ettiğini bildirdi. Mevcut işaretlere göre, Ukrayna makamları savaşı yeniden provorlatmaya ve moleküllerin imha edilmesini temas çizgisinin yakınında bir araya getirmeye hazırlanıyorlar. .

Pushin'in açıklamasına göre: "Yabancı danışmanlar, bilgilerimize göre, müşterilerimize göre, memurları öğretiyorlar. Molekülleri yok etmek için eğitiyorlar, karşılaştığımız ana tehdit olan takımın yıkımını oluşturuyorlar." Ayrıca, Kiev makamlarının, uluslararası kırmızı çapraz kurtarma materyali ekibi de dahil olmak üzere insani ekibi yasaklamak için iletişim hattını engellediğini belirtti "Bu, savaşın hazırlanmasının belirtileri."

Bundan önce, Ukrayna güvenlik güçleri, Donetsk'te yirmi kişiyi yerel bölgeye zarar verebilen yirmi kişiyi başlattı. Ukrayna'nın montaj güçleri, ABD tarafından kamuya açık bir şekilde desteklenmesidir. Biliyor musun, Biden Ukrayna askeri ve ekonomik yardımı vermeye söz verdi, Ukrayna'nın Rusya'nın "saldırganlık" almasına izin verdi.

Ukrayna krizinden beri, ABD ve Rusya, Ukrayna'da şiddetli bir oyun oyunu başlattı. Ukrayna seçkinleri, Amerika Birleşik Devletleri ile yakınlaşmaya devam ediyor, Rusya'yı yabancılaşmış, doğrudan Ukrayna'ya dört nokta beş çatlaklara yol açtı ve kriz ağırlaştırıldı. Günümüzde, Ukrayna ABD arabası için sıkıca bağlandı ve ülkeyi birleştirmek istiyorlar, sadece bir rüya korkuyorum!

Yukarıdaki iki haberden bu iki noktayı görmek zor değil:

İlk, Amerika Birleşik Devletleri'nin kalbi, ekonomik araçlar veya askeri yollarla olsun, Amerika Birleşik Devletleri kendi hegemonyası için ev ödevi değildir. . Amerika Birleşik Devletleri salgın bir etkiye sahip olmasına rağmen, ABD'nin evi çok güçlü, kendi çıkarlarınızı çeşitli püf noktaları aracılığıyla koruyabilirsiniz.

İkinci, Dünya daha az ve daha az düzleşiyor. . Yerel krizleri devretmek için Amerika Birleşik Devletleri ülkedeki savaşı kışkırttı ve ülkeler gelişimi sürdürmek ve hegemonizmle savaşmak zorundadır. Böreği asla gökyüzünde bırakmadım, kendi çıkarlarımı korumak istiyorum, hegemonik mücadelelerle mücadele etmek zorundayım ve ekonomiyi geliştirmeye çalışacağım, sadece iki kat yönetim, kaybı en aza indirebilir.

Bize dünya barışı ve istikrarın korunmasını bekleyenler, temelde gerçekçi değil. Dünya gelişimini ve huzuru sürdürmeli, aynı zamanda Rusya'nın dünyasına güvenmelidir.

|
To Top